Treść opublikowana przez duzy616
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Polecicie kogoś do sprawdzenia pompy? Mam namyśli zakład regenerujący.
-
Zawieszenie pneumatyczne A6 C7
Jaki jest prześwit w a6 c7 zawieszenie pneumatyczne? Wiem, że w allroadzie jest 12,5-18,5 cm
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Podejrzewam, że zapowietrzył auto, a teraz nie może odpalić. Tez kiedyś po sprawdzeniu sitka nie mogłem odpalić auta. Mechanik męczył się z odpowietrzeniem dwa dni. Już prawie kupowałem pompę ale jednak udało się odpalić. Później było wszystko Ok.
-
Audi A4 B9 2.0TFSI 252KM Quattro S-line BACK IN BLACK
ASO ma ten plus, że można bez problemu udowodnić, że był wykonany przegląd ( nie mylić z jakością usługi) Wymiana samemu i zbieranie faktur nie wygląd do końca tak wiarygodnie.
-
Full Black A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI [CGLC 177KM] - doposażony
Czym malowaleś?
-
B8 TrOOOOp
Panowie idzie wyregulować zderzak. Zderzak jest jakby za bardzo cofnięty do koła. Jeżeli chodzi o wypadkowość - brak.
-
Jaki olej do 3.0 TDI
- Jaki olej do 3.0 TDI
Dlaczego? A Ty co polecasz?- Przestał działac wyswietlacz
Nie włączyłeś czasem tryb transportowy? Działa zamek centralny?- S-Tronic Brzęczenie/hałas skrzyni lub sprzęgła A6 c6 2017 r przebieg 148tys
Cały kosz sprzęgieł 3,5-4 tys. zł. Najlepiej napisz (zadzwoń ) i zapytaj sprzęgła 24- [A4 B8] 2.0 TDI CR - chip tuning
Ja CAHA miałem 200/400- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
Ale jedna rzecz mi nie pasuje. Co mógłby mieć tłumik drgań do rozgrzanego auta?- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
Trochę to wyglada jakby olej (podzespoły się rozgrzewały) Jakie są objawy tej masy (tłumika drgań) przy wale od strony skrzyni.- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
U mnie takie puknięcie najbardziej jest odczuwalne jak silnik (auto) rozgrzane.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Sprawdzałeś kiedyś u siebie ten zaworek na pompie czy nie ma opiłków.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Chcesz powiedzieć, że to rzężenie to norma. Jak dotykam pompy to czuć jakby miała się za chwile zatrzeć.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dźwięk mojej pompy. IMG_1146.MOV- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie gdzie zakupiliście nową pompę CR? Może warto zregenerować?- [ALL, Koszalin] Polecany warsztat
Polecicie Kogoś do wymiany rozrządu 3.0 TDI Słyszeliście coś o warsztacie Auto Serwis Alan- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Posiadam audi Q5 2011 r. czujnik deszczu, zmierzchu. Mam w planach w ramach ubezpieczenia Auto szyba wymienić szybę przednią. Jakiej firmy polecacie, jaką mogę wziąć najlepszą? Czy w Q5 przed lift były szyby z solarem? Oznaczenie szyby.- Audi q5 177km S-tronic
Pojeździć chwilkę, znowu z czytać błędy i działać z naprawą.- Jakie dywaniki do Audi A4 B8?
Tylko oryginał.- Spadajace obroty przy ruszaniu....
Jedź, dzwoń do mechanika co zrobił? - Jaki olej do 3.0 TDI