Treść opublikowana przez duzy616
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzzf47ha152193 WAUZZZF46HA083139 WA18NAF42JA211288 WA18NAF42JA090049
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF43JA190011 WAUZZZ4G0GN192796 Z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, poproszę WAUZZZ4G9JN124049
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Poproszę: WAUZZZ4G8FN085025 WAUZZZF40HA174469 Dziekuje i pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Ile chcesz za VCDS-a ?
-
2.0 (B8) vs 2.0 (B9)
Ale TIP chyba tylko jest w 3.0 ?
-
2.0 (B8) vs 2.0 (B9)
W benzynie jest ten sam s-tronic ? (wadliwy, awaryjny itd.)
-
Koło kierowcy, cofnięte względem pasażera.
Słabo się wysilili podczas ustawiania geometrii. Dlaczego tyłu nie ustawili w tolerancji?
-
A6 C7 Avant - Rodzinny białas - 3.0 TFSI (CGWB)
Rozumiem, że wymieniłeś cały kosz, a nie tylko tarczki?
-
B9 Fellows
Jeżeli masz zły kąt pochylenia to na 90% krzywa zwrotnica. Chyba, że masz zły kąt z obu stron to można jeszcze przejrzeć dokładnie zawieszenie. Jak masz wydruk z geometrii to pokaż.
-
Limit momentu skrzynia stronic svh
Ta sama skrzynia jest w 2.0 tdi 190 KM ?
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
W polifcie jest 1N7 elektryczne.
-
C7 Resident
Panowie A6 C7 jaki jest prześwit przy zawieszeniu pneumatycznym? Czy pneumatyka była dostępna przy 2.0 Tdi i 2.0 Tfsi ?
-
B9 Fellows
Szukam rzetelnych informacji na temat prześwitu w a4 b9 Na autocentrum piszą: - avant 160 mm - avant lift 120 mm - allroad 184 mm - allroad lift 205 mm Czy dane są prawdziwe? Jeżeli tak to, pewnie auta poliftowe mają inne zawieszenie itd.
-
Tuleje wahacza a4 b8 2012
Przy tym przebiegu jak masz kasę to wymień całe zawieszenie. Poczujesz dużą różnice na plus.
-
Tuleje wahacza a4 b8 2012
Tylko olejowe LEMFÖRDERA
-
Trzęsię przy odpalaniu i gaszeniu 2.0 TDI CAHA Stronic Quattro
Na 90% dwumasa.
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Aut (ogłoszeń) jest dużo w danym budżecie do momentu, aż nie zaczniesz szukać żeby kupić. Później budżet się zwiększa i nadal ciężko coś znaleść (chyba, że tylko ja tak mam, albo ma za duże wymagania) Tak jak wspomniałem jak A6 to tylko Quattro i automat. Quattro i automat w przedlifcie to tylko 3.0 wątpię, żebyś znalazł coś ciekawego za 60 - 80 tys. zł A polifty tak jak napisałeś budżet bez limitu.
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Jak nie chcesz wydać ok. 100 tys. zł. to przy tej drożyźnie odpuść sobie A6 Chyba, że interesuje Cię bez Quattro albo automatu. Na chwile obecną 80-100 to trzeba mieć na wcześniej wspomnianą Skodę z napędem 4x4 i automat.
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Nie będę się z Tobą kłócił o pozostałe auta. Ale nie pisz, że nie ma różnicy odczuwalnej między Q5 a A4B8 oraz między B8 a B7 Każdym jeździłem minimum po 2 lata więc piszę z doświadczenia. Moje zdanie jest takie, że a4 nie można porównywać do a6 C6/C7
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jeżeli mówisz o pozycji 0 to wyłącz sobie w MMI
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Nie zgodzę się z Tobą jeździłem jednym i drugim. Pomimo tej samej płyty podłogowej w Q5 czuć, że jest większe.
-
System keyless
Podłącz vcds i będziesz wiedział który czujnik do wymiany.
-
wahacz "banan" -jaki gwint sworznia
Ja bym wymieniał parami. Najlepiej Lemfordera.
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem allroada 2.0 tdi CAHA manual i też spalał 8 litrów Q5 3.0 tdi CCWA paliła tylko 2 litry więcej (10 l) a różnica w jeździe bez porównania.