Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. wauzzzf47ha152193 WAUZZZF46HA083139 WA18NAF42JA211288 WA18NAF42JA090049
  2. WAUZZZF43JA190011 WAUZZZ4G0GN192796 Z góry dziękuję.
  3. Witam Poproszę: WAUZZZ4G8FN085025 WAUZZZF40HA174469 Dziekuje i pozdrawiam
  4. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile chcesz za VCDS-a ?
  5. duzy616 odpowiedział(a) na A4B9 temat w 2.0TDI
    Ale TIP chyba tylko jest w 3.0 ?
  6. duzy616 odpowiedział(a) na A4B9 temat w 2.0TDI
    W benzynie jest ten sam s-tronic ? (wadliwy, awaryjny itd.)
  7. Słabo się wysilili podczas ustawiania geometrii. Dlaczego tyłu nie ustawili w tolerancji?
  8. Rozumiem, że wymieniłeś cały kosz, a nie tylko tarczki?
  9. duzy616 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jeżeli masz zły kąt pochylenia to na 90% krzywa zwrotnica. Chyba, że masz zły kąt z obu stron to można jeszcze przejrzeć dokładnie zawieszenie. Jak masz wydruk z geometrii to pokaż.
  10. Ta sama skrzynia jest w 2.0 tdi 190 KM ?
  11. duzy616 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie A6 C7 jaki jest prześwit przy zawieszeniu pneumatycznym? Czy pneumatyka była dostępna przy 2.0 Tdi i 2.0 Tfsi ?
  12. duzy616 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Szukam rzetelnych informacji na temat prześwitu w a4 b9 Na autocentrum piszą: - avant 160 mm - avant lift 120 mm - allroad 184 mm - allroad lift 205 mm Czy dane są prawdziwe? Jeżeli tak to, pewnie auta poliftowe mają inne zawieszenie itd.
  13. Przy tym przebiegu jak masz kasę to wymień całe zawieszenie. Poczujesz dużą różnice na plus.
  14. Tylko olejowe LEMFÖRDERA
  15. Aut (ogłoszeń) jest dużo w danym budżecie do momentu, aż nie zaczniesz szukać żeby kupić. Później budżet się zwiększa i nadal ciężko coś znaleść (chyba, że tylko ja tak mam, albo ma za duże wymagania) Tak jak wspomniałem jak A6 to tylko Quattro i automat. Quattro i automat w przedlifcie to tylko 3.0 wątpię, żebyś znalazł coś ciekawego za 60 - 80 tys. zł A polifty tak jak napisałeś budżet bez limitu.
  16. Jak nie chcesz wydać ok. 100 tys. zł. to przy tej drożyźnie odpuść sobie A6 Chyba, że interesuje Cię bez Quattro albo automatu. Na chwile obecną 80-100 to trzeba mieć na wcześniej wspomnianą Skodę z napędem 4x4 i automat.
  17. Nie będę się z Tobą kłócił o pozostałe auta. Ale nie pisz, że nie ma różnicy odczuwalnej między Q5 a A4B8 oraz między B8 a B7 Każdym jeździłem minimum po 2 lata więc piszę z doświadczenia. Moje zdanie jest takie, że a4 nie można porównywać do a6 C6/C7
  18. Jeżeli mówisz o pozycji 0 to wyłącz sobie w MMI
  19. Nie zgodzę się z Tobą jeździłem jednym i drugim. Pomimo tej samej płyty podłogowej w Q5 czuć, że jest większe.
  20. Podłącz vcds i będziesz wiedział który czujnik do wymiany.
  21. Ja bym wymieniał parami. Najlepiej Lemfordera.
  22. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem allroada 2.0 tdi CAHA manual i też spalał 8 litrów Q5 3.0 tdi CCWA paliła tylko 2 litry więcej (10 l) a różnica w jeździe bez porównania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.