Treść opublikowana przez duzy616
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
W jakiej cenie taki grill?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy dzięki wymianie wahacza poprawię położenie koła (PK) Jeśli tak to który wahacz do wymiany?
-
3.0 TDI V6 245hp CDUC - pakiet startowy, opinia użytkownika
A co Ci się dzieje (działo) ze skrzynią, że do remontu.
-
Allroad 3.0tdi (CCWA)
Napisałem do Ciebie PW Możesz opisać dokładniej jak przebiegało malowanie grilla? (sam robiłeś itp.)
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Jakiej firmy kupiłeś opony?
-
Dołożenie tempomatu aktywnego do Q5
Dzięki
-
Dołożenie tempomatu aktywnego do Q5
Jaka cena takiej usługi?
-
Praca S-tronic'a w Audi Q5 I (2009r)
W trybie S rzadko wbija 7 ale jak pojedziesz dłuższy czas ze stałą prędkością to włączy.
-
Przeskakiwanie kierownicy przy kręceniu na postoju
Masz numer tego przewodu? Kupowałeś nowy? Jak do tego doszedłeś, że to ten przewód?
-
Polecane opony letnie
Poleci ktoś opony do Q5 rozmiar 235/55/19
-
Szybkie pytanie o dpf
A jakie zapełnienie?
-
B8 TrOOOOp
Też słyszałem, że jest to zawór od sterowania twardości, ale ostatnio zaczęło mnie to zastanawiać ponieważ kumplowi w A6 C6 wyskoczył błąd poduszki.
-
Jakie powinny być obroty silnika ?
W V6 obroty 640 to prawidłowe. To nie jest silnik 2.0
-
Czujnik temperatury a spadająca moc silnika
I każą sobie o błędzie poczytać w internecie.
-
Strefa Śmiechu
Jeszcze trochę to już nie będzie dowcip tylko rzeczywistość.
-
Brzęczy pompa wspomagania
Mam na sprzedaż pompę nr 8K0 145 154G Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na pw
-
B8 TrOOOOp
Kiedyś jak miałem gwintowane gniazdo świecy, to po gwintowaniu, Gościu zanim wkręcił świecę to na chwile próbował uruchomić silnik. Miało to na celu wydmuchniciu opiłków. Dodam, że samochód później jeździł bez żadnej usterki.
-
Czy warto wymienic termostat?
Nieważne z jaką prędkością jechałem, jak wskazówka doszła do 90 to tak trzymała.
-
Czy warto wymienic termostat?
Panowie, wypowiem się o silniku CAHA po raz drugi. W zimę do -10 temperatura bez problemu wskazuje na liczniku 90°C A jaką macie temperaturę oleju?
-
Czy warto wymienic termostat?
Miałem też silnik CAHA, wskazówka zawsze była dokładnie na 90
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Możesz mi powiedzieć jaki wąż powinien pasować do mojego auta. Czy można za pomocą VCDS-a sprawdzić ciśnienie we wspomaganiu? Może wtedy bardziej będzie można podejrzewać ten wąż.
- B8 TrOOOOp
-
3G+ jak wejść do zielonego menu?
Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Mam MMI 3G HDD Czy można w nim za pomocą zielonego menu albo VCDS-a aktywować ,,wybieranie źródła czasu zegarowego". Nowy Dokument programu Microsoft Word.docx
-
3G+ jak wejść do zielonego menu?
A jak je aktywować, można za pomocą VCDS-a (jak)?