Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja osobiście zrobił bym serwis klimatyzacji (trzeba zwrócić uwagę czy niema gdzieś nieszczelności) A tak z ciekawości kiedy ostatnio robiłeś serwis klimy?
  2. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesteś pewny, że nie brakuje czynnika, Jak jest brak to syczy. Jak niema wcale to sprężarka się nie załącza.
  3. Po akcji będziesz miał serię.
  4. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Wstępnie zdecydowałem się jednak na pompę Meyle za 700 zł. od kolegi dziku. Boscha mi zaproponował za 830zl.+kaucja 300zl. netto, którą tak jak napisał nie wiadomo czy odzyskasz.
  5. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ktoś wymieniał pompę wspomagania. Jaką kupić nową, regenerowaną (jaką firmę polecacie), używaną. Może Ktoś ma na sprzedaż w bdb stanie. Najlepiej z numerem 8K0145154L podobno te z literą L coś miały poprawione. Moja ma końcówkę G
  6. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Płyn na razie nie ucieka. (ale może być kwestia czasu) Wyczytałem, że pompa tzw. najnowsza ma numer 8K0145154L Wcześniejsze miały oznaczenie literowe na końcu B,G,H (moja jest G) Znalazłem jedno ogłoszenie na allegro z końcówką literową L za 500 zł https://allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-b8-2-0-tdi-i6976659030.html#thumb/2 Regenerowane są za 600 zł. Znalazłem również coś takiego: Stara pompa do zwrotu https://www.autodoc.pl/bosch/7916839 Bez zwrotu https://www.autodoc.pl/bosch/7916077 Jedna rzecz co mi w tych dwóch pompach nie podoba to, że napisali ciśnienie 120 bar zamiast 130 bar (tyle ma moja)
  7. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    A jaką pompę preferujesz: - używaną słyszałem, że najlepiej tą poprawioną, chyba na końcu literka L (Nie ma nic na allegro) - regenerowaną pytanie gdzie najlepiej - nową podejrzewam, że cena zaporowa, pytanie gdzie kupić poza ASO i jakiej firmy Coś może się stać jak będę jeździł, aż padnie?
  8. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Na napinaczu udało mi się poluźnić pasek ale go nie zdjąłem (bałem się, że przy tej ilości miejsca jaka tam występuję nie uda mi się samemu z powrotem założyć) Są stuki na pompie wspomagania, sprężarki klimatyzacji nie udało mi się nawet dotknąć (chyba trzeba próbować od dołu) Czy żeby wyjąć pompę wspomagania, sprężarkę klimatyzacji albo alternator trzeba zdejmować przedni pas?
  9. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Ja w sprawach mechanicznych nie za bardzo sobie radzę. Powiedz mi czy jakby mi się udało samemu zdjąć pasek to mogę uruchomić silnik (to, że będą błędy to wiem)
  10. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Wszystko nowe i firmy INA.
  11. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Udokumentowane 154 tyś.
  12. duzy616 odpowiedział(a) na hubluc temat w Audi A4 B8
    Mój temat:
  13. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Jeżeli chodzi o alternator to myślę, że odpada. Na filmie tego nie widać ale podczas nagrywania włączałem światła jak i nawiewy, żeby obciążyć alternator (nie słyszałem różnicy w dźwięku)
  14. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pomóżcie w powyższym temacie.
  15. duzy616 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Też miałem popiskiwanie ale w porównaniu do tego to było pikuś.
  16. duzy616 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Panowie pomóżcie mi zdiagnozować co to może piszczeć. Ja podejrzewam, że jest to pompa wspomagania? Wspomnę, że 3000 km temu wymieniłem napinacz, rolkę, sprzęgiełko alternatora, płyn we wspomaganiu (Total LHM PLUS) Jeżeli chodzi o wspomaganie to nic się nie dzieje tzn. nic nie zacina, nie przerywa, płyn się nie pieni itd. Chociaż jak nie dawno robiłem program to tuner mi powiedział, że siada pompa wspomagania ponieważ ciężko chodzi, ja mu tłumaczyłem, że w aucie jest brak servotronica, a On mi mówi, że kiedyś miał A4 B8 od nowości również bez servotronica i powinno chodzić lżej. Mówił, ze jest to wada audi w tych rocznikach, On również wymieniał pompę. Wtedy u mnie nic nie piszczało. Nagrałem filmik na zimnym silniku.
  17. duzy616 odpowiedział(a) na hubluc temat w Audi A4 B8
    I jak pompę wymieniłeś? Jak się sprawuje? Gdzieś czytałem, że pompy z literką B.G,H można stosować zamiennie. Pompy z literką L są od 2011 r. (podobno poprawione) Jakie miałeś oznaki padającej pompy? Moja piszczy (najbardziej na zimnym) poza tym nic więcej nie wyczułem.
  18. Do allroada ten rozmiar jest dedykowany, więc co ma ocierać?
  19. Zrób tak, zainstaluj oryginalny program z Adako, nastepnie usuń go (powinny pozostać pewne sterowniki, których obecnie Tobie brakuje) Później zainstaluj swój Vcds. TYLKO PAMIĘTAJ NIE PODPINAJ KABELKA POD PROGRAM Z ADAKO. (masz to tylko na chwilę zainstalować)
  20. duzy616 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Panowie Jakie są różnice w osprzęcie miedzy silnikiem: 2.0 TDI 150km a 2.0 TDI 190km
  21. Wchodzisz w silnik następnie bloki rozszerzone w wersji angielskiej szukasz napis synchronous
  22. O ile dobrze zrozumiałem to dwumas + sprzęgło kpl. zamontowałeś od silnika 2.0 TDi 190 KM CNHA Masz może numery powyższych części? U mnie dwumas powoli też hałasuje. Planuje zamontować od A4 B9 2.0 TDi 190 KM CNHA (fajnie by było znaleźć Kogoś co też taki zestaw montował)
  23. Foltech Robiłem tam trzy auta. Ostatnie jesienią.
  24. Założysz bez problemu.
  25. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaki olej do tylnego dyferencjału (mostu) Zastanawiam się między: RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 a motul gear 300 Ls 75W90

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.