Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Olsztyńskie
Czytali Olsztyn bez obwodnicy, ale z zakazem wjazdu dla tirów - Olsztyn
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Możesz dzisiaj , nigdzie się. nIeruszam z domu bo niech e
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek widzę że macie darmowego neta w . Stoję niedaleko twojego osiedla
-
Spoty Olsztyńskie
Zabierałem z PKP
-
Spoty Olsztyńskie
Siena leszcze . Dzisaiaj zawitam w waszym mieście w godzinach popołudniowych ,będę na ulicy magazynowej jak ktoś ma chęć chwile pogadać
-
Truckerzy
ze 20 stron do tyłu
-
Truckerzy
nilibab3 ma opinie na temat tej firmy na swoim blogu Polski Kierowca Ciężarówki za Granicą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
było zostawić
-
Truckerzy
Sześć tyg. w kabinie chyba niedałbym rady ale od czegoś trzeba zacząć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja z tesciakiem będę rządził. baby już warczą ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Dosiego roku chłopaczki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego Ja dzisiaj w domku ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-schowek-problemy-pekajacy-zawias-rozwiazanie-problemu-17383/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest wątek ma forum o schowki w b6
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
po.kase byłem w bonkomacie tylko gdzie żeś stał ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- wiedziałem że w biedzie można na Ciebie liczyć :grin: jak będę wyjeżdżać to przypomnij żebym ci drugie klucze od domu dał. ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- NAJLEPSZEGO PANOWIE W NOWYM ROKU. OBY OKAZAŁ SIĘ LEPSZY!! :banan: Ty zawsze się starałeś dać jak najniższą cenę to czemu się mam nie odwdzięczyć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Uuuu panie to trzeba żony popilnowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A wymianę miałeś w cenie:kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zawsze to tania siła robocza do przenoszenia cebuli się zjedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema nieroby . Dziadek może pobiegamy
- Truckerzy
-
Truckerzy
Na innym forum czytałem. trochę żal po tylu latach. A nie było opcji na samozatrudnienie ?
-
Truckerzy
W tygodniu się jeździ ,a w weekend odpoczywa . Dzisiaj kumpla pierwszy raz krokodyle zatrzymali 4100 PLN kary za brak pauz miał dostać . Jak go przekonał że go ukarał tylko 300 to nie wiem . Tacho czasami trochę naginalismy ale szef powiedział że koniec z tym jak dowiedział się nareszcie jakie kary ITD może jebnac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pama - Aktualności Ja tu robię i też mamy kasacje aut . Przyjadę po przegub po świętach chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panda fajna furmanka szwagier miał i bardzo se chwalił . A co do skodziny to szok:slina: jak coś to możesz ją przyprowadzić na kasacje
-
Truckerzy
:polew::polew::polew::polew::polew:
-
Truckerzy
NIE DZWOŃ DO NIEGO!!! chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 18:50 ----------