Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Bielik Skodzinka widzę już pod blokiem ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Łukasz już wie i powiem reszcie jednak łożysko w kole na 99% padnięte ,na stacji w warunkach laboratoryjnych sprawdzone diagnosta powiedział że skrzynia jeszcze pożyje . Łożysko zamówione i jeszcze muszę znaleźć mechanika co mi nadkola założy bo ja jakoś weny nie mam .
  2. Dzisiaj miałem okazje się przejechać autkiem kolegi z pracy BMW e39 . Powiem wam że za***iście cicho w środku :kox:i tak się zastanawiam czy swojego złomka nie oddać w rozliczeniu , nie męczyć się klekotem i kupić coś na Pb , zaznaczam że od grudnia zrobiłem 4 tys. km . Autko ma zagazowane i średnia wychodzi mu 13l gazu , ja licząc swoją nogę to 15 ,a ma 2,0 150 hp . Jak przycisnąłem pedał to dopiero było czuć pow. 5 tys. obrotów ale tragedii nie było . Teraz sam nie wiem co myśleć
  3. skrzynia wyje i nie wiem co robić
  4. ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- jak będę to nie omieszkam Patryk sorry ale znajoma się zawinęła dopiero przed 18 więc już mały sens był jechać - jakoś się musimy zgadać next time Spoko nic się nie stało
  5. kutfa w pracy został a ten co woziłem w aucie to Adadurowi już oddany ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- zajade
  6. Witaj na pokładzie
  7. k**wa fajnie by było w poniedziałek będę wiedział
  8. Wiem i to mnie męczy . Ostatnio wyskoczyło że niby zła odległość , więc kupiłem nowe pierścienie i dzisiaj je założyłem i dalej d*pa
  9. To gitarka . Błędy zawsze można sprawdzić
  10. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- Potrzebuje fachowca z vagiem . Wymieniłem łożyska i pierścienie abs-u ,a kontrola dalej się świeci . Już mi ręce opadają normalnie
  11. Jak będziemy męczyć telefonami Graznego to nas ponoć będzie woził

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.