Treść opublikowana przez adifek
-
Turbo 1.9 AWX 130-tka do AFN 1.9?
ewentualnie bez programu może przeładowywać
-
Gdzie najlepiej zrobić ChipTuning w dolnośląskie?
www.jetronik.pl też są dobrzy
-
Turbo z a4 b6 1.8T do a4 b5 1.8T
Nie do końca to prawda turbo 150 km i 163 km to ten sam wałek ''38'' a 180km lub 190km jest na wałku '40' tam jest już różnica 2mm. Jak będziesz oglądał tą co chcesz kupić zwróć uwagę czy wałek od żeliwa strony gorącej nie ma białego osadu a co do pęknięć to mogą być nic to nie szkodzi oby tylko klapka nie miała luzów
-
Rodzaje silników 3.0 TDI w Audi A4 B8
Tam masz dwa rodzaje turbin 204 jest z kkk a dwie pozostałe z garrett'a sama podmiana za wiele nie da ponieważ wielkość wałka jak i koła kompresji jest taka sama
-
problem z rozłączajacym sie turbem
a może poprostu zacina się gruszka przez ciężko chodzącą klapke w turbo...
-
Turbina VW Vento
Rozwiązałeś ten problem?? jak nie to zapraszam na prv
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Mi w mieście nie chce zejść mniej niż 13 a trasa to do 7 max bez wygłupów na drodze
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Dlaczego nigdy Cię nie widzę nawet przejazdem przez miasto
-
Spoty wrocławskie
Gratuluje
-
Spoty wrocławskie
Uzywki ale komplet 6szt bo samego sterujacego nie ma jak dobrze pamietam to 059320202F duzo i tanie sa z E a tych co ja mam to prawie nic Dzisiaj sprawdzilem swoj pokazuje od 1775 do 1840 omow wiec na 100% siedzi a taka anegdotka ta cofka byla przez rure od turbo tylko nie widzielismy bo byla peknieta pod opaska
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze nie narazie szukam wtrysku znalazlem za 400zl komplem samego sterujacego z moim numerem nie ma a ta zapalarke do ma ten z psiaka to podjade do niego
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Mój pierwszy syn pojawił się dwa tyg wczesniej a drugi osiem dni po terminie
-
Zwiększenie mocy w 2.5 TDI 180 KM
Wymienić wirnik na wiekszy to nie problem godzina roboty i po sprawie ale czy jest sens robic 2,5 na taką moc? Troche za dużo i zaraz jakieś problemy by się urodziły. jak dla mnie to sama mapa wystarczy
-
Spoty wrocławskie
Dojade wszędzie byle bym miał sie z kim skączyć
-
Spoty wrocławskie
Dziękuje ponownie Oca może jutro wstępnie się umówimy gdzieś na mieście obgadać temat bo chętnie na sobote bym zgadał się na spot
-
Spoty wrocławskie
Dziękuje
-
Spoty wrocławskie
Tak też myślałem zabrać się z nim mojej żony autem bo wczoraj urodził się mi drugi syn i od dziś zaczołem %%%%
-
Spoty wrocławskie
Hehe to inni sie opiją za niego dla mnie to nie problem mam tylko 25km do Was
-
Spoty wrocławskie
eee to zacznij od sterującego i po wymianie ustaw prawidłowy kąt wtrysku i dawkę. jak nie ma dymienia to jest git, tylko jeździsz teraz najakieś 70% możliwości silnika. Kaju potrafisz pocieszyć,wszyscy czarne scenariusze piszą. Wymienie sterujący i wpadam na spot z rudym opić
-
Spoty wrocławskie
łopatki wirnika wypalone, powyginane, spowodowane zbyt wysoką temperaturą spalin dostającą się na stronę gorącą turbosprężarki W poście zrobiłem błąd tam nie miało być spalanie 17/100 tylko 13/100 przepraszam za zamęt
-
Spoty wrocławskie
Nie ma żadnych wycieków silnik suchy i u góry jak i od spodu... wtryski nie leja dawno by już turbo wypaliły,tłoków to raczej też nie wypala chyba napisałeś najgorszą opcję jaka mogła by być w tym przypadku
-
Spoty wrocławskie
Cześć rzuci ktoś okiem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306741-dziwne-dzwiekiblad-00542/
-
Zwiększenie mocy w 2.5 TDI 180 KM
Kiedyś też sporo szukałem na ten temat,wyczytałem że jak jest ogarniety fachman to odblokuje pompę i ok 220km osiągniesz. A z wiekszymi mocami to był filmik na yt A4 B6 Q z hybrydą i fmic na 280km ale to chyba troszkę za wiele na to auto... Chętnie podłącze się do pytania ile można bezpiecznie km i nm zrobić w tych motorach??
-
Spoty wrocławskie
Tego Pana na zagony 62 w google nie idzie znaleźć chciałem jakiś nr tel aby się ugadać na jakiś termin...