Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. Gdyby ktos potrzebowal to wpadlo mi 40szt ori gtb22 i 40szt brd takze ori wszystko a dla osob lubiacych wyzwania 100szt mercedesa 3.2 224km
  2. Bez opalarki dasz rade wczoraj znajomy sam zakladal,male wkrety montaz ok 40min
  3. adifek odpowiedział(a) na matik123 temat w Audi A4 B5
    nie to są dwie różne turbiny
  4. Do ok 120 da rade wytrzymac ale jadac autostrada glowa peka od tego buczenia
  5. adifek odpowiedział(a) na LORD DIABLO temat w Audi A4 B5
    Nie da rady ustawic samemu kazdy rdzen ma inny kat otwierajacy geometrie jak ustawi na stara to nic nie da wazne aby gruszka pompowala 0.6 mm bara a zderzak od geometri to lepiej ustawic na przeplywowce aby ruszal jak nalezy bo na oko to wiesz co mozna...
  6. Dobrze ci radza nie wyciagaj bo sam bez testera atd nie ustawisz silownika i bedzie tylko gorzej
  7. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Cześć
  8. Ja mam na firmie ori uszczelki jak potrzebujesz
  9. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    przyjedz w niedziele na ogledziny odrazu na spota sie zalapiesz to wszyscy ja ogladna i ocenia
  10. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Obadac zawsze mozna,widzialem ze ten gosc juz pare b6 sprzedal takze tragedi to chyba nie bedzie... chyba ze dolozysz 10k to Ci swoja sprzedam chociaz pewniak bedzie
  11. Sprzedaj i kup 2,5 problemy odrazu miną
  12. W moim przypadku nie odczulem zmian. Jedynie jak stane z tylu przy tlumiku to slychac bardzo cicho gwizd turbo
  13. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Rzuc okiem i przygotuj sie na urlop
  14. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Hehe jeszcze machne ze dwa driny i zabiore sie za calusa Za 35sekund sprawdz meila
  15. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    ok juz szukam tych papierow Iza kazala Ci przekazac: szczerze wspolczuje
  16. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Dam swoje 16 na nowej zimowce
  17. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Mam 16 od b7 na zimowych
  18. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Co ty pier...
  19. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Karol co tak graty sprzedajesz?
  20. Mialem podobna sytyuacje ale mi 22 wyszlo po miescie okazalo sie ze wtrysk sterujacy siedzial po wymianie wszystko wrocilo do normy teraz spala 10-11
  21. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318393-sprzedam-kpl-silnik-25-tdi-bau/#entry4484402 Już masz silnik
  22. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Ostatnio widzialem obok swojego bloku kartke wynajem na rzemieslniczej z tylu auto mixu z pradem za 110zl nie wiem czy aktualne jutro moge zerknac i podac ci numer Ostatnio widzialem obok swojego bloku kartke wynajem na rzemieslniczej z tylu auto mixu z pradem za 110zl nie wiem czy aktualne jutro moge zerknac i podac ci numer
  23. Sory ale za 600zl nie ma co sie spodziewac dobrej regeneracji zanizaja ceny i skladaja na sztuke a potem problemy ludzie przez to maja...
  24. jeśli jest nie ruszona to na 90% nie jest doważana. Dali Ci certyfikat doważenia chociaż?? jutro jak będę w robocie mogę Ci wysłać zdjęcie jak to wyglada. Ogólnie jeśli jest ich wina to jak się uprą to ciężko będzie Ci ich błąd udowodnić. Podam Ci numer to zadzwoń do mnie pomogę Ci z tą reklamacją jak chcesz to reklamować
  25. na moje oko nie została doważona,ja miałem przykład na wielu sztukach używam na co dzień doważarki turbo technics zakres między 0-60tys obr jak wywala mi powyżej 1,5 na skali gwizd na niskich obrotach jest dość nie przyjemny dla ucha... po docięciu nie ma problemów z dźwiękami... a na ogół najlepiej jest zakręcić do 150tys wtedy masz pewność że na aucie nic się nie stanie. Sprawdź czy nakrętka na wirniku jest świeżo cięta od góry jesli nie zadzwoń i grzecznie powiedz Panu że żądasz doważenia turbiny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.