Treść opublikowana przez adifek
-
Spoty wrocławskie
Gdyby ktos potrzebowal to wpadlo mi 40szt ori gtb22 i 40szt brd takze ori wszystko a dla osob lubiacych wyzwania 100szt mercedesa 3.2 224km
-
Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?
Bez opalarki dasz rade wczoraj znajomy sam zakladal,male wkrety montaz ok 40min
-
Turbo od 2.5 do 1.9
nie to są dwie różne turbiny
-
Tłumik końcowy WM czy ULTER ?
Do ok 120 da rade wytrzymac ale jadac autostrada glowa peka od tego buczenia
-
chip a turbo od awx
Nie da rady ustawic samemu kazdy rdzen ma inny kat otwierajacy geometrie jak ustawi na stara to nic nie da wazne aby gruszka pompowala 0.6 mm bara a zderzak od geometri to lepiej ustawic na przeplywowce aby ruszal jak nalezy bo na oko to wiesz co mozna...
-
jak wykręcić turbinę?
Dobrze ci radza nie wyciagaj bo sam bez testera atd nie ustawisz silownika i bedzie tylko gorzej
- SPOTY OLEŚNICA
-
jak wykręcić turbinę?
Ja mam na firmie ori uszczelki jak potrzebujesz
-
SPOTY OLEŚNICA
przyjedz w niedziele na ogledziny odrazu na spota sie zalapiesz to wszyscy ja ogladna i ocenia
-
SPOTY OLEŚNICA
Obadac zawsze mozna,widzialem ze ten gosc juz pare b6 sprzedal takze tragedi to chyba nie bedzie... chyba ze dolozysz 10k to Ci swoja sprzedam chociaz pewniak bedzie
-
Spoty wrocławskie
Sprzedaj i kup 2,5 problemy odrazu miną
-
Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
W moim przypadku nie odczulem zmian. Jedynie jak stane z tylu przy tlumiku to slychac bardzo cicho gwizd turbo
-
SPOTY OLEŚNICA
Rzuc okiem i przygotuj sie na urlop
-
SPOTY OLEŚNICA
Hehe jeszcze machne ze dwa driny i zabiore sie za calusa Za 35sekund sprawdz meila
-
SPOTY OLEŚNICA
ok juz szukam tych papierow Iza kazala Ci przekazac: szczerze wspolczuje
-
SPOTY OLEŚNICA
Dam swoje 16 na nowej zimowce
-
SPOTY OLEŚNICA
Mam 16 od b7 na zimowych
- SPOTY OLEŚNICA
-
SPOTY OLEŚNICA
Karol co tak graty sprzedajesz?
-
wysokie spalanie pomocy audi a4 b6 2.5tdi 114kw aym
Mialem podobna sytyuacje ale mi 22 wyszlo po miescie okazalo sie ze wtrysk sterujacy siedzial po wymianie wszystko wrocilo do normy teraz spala 10-11
-
Jaki AKE do jakiego modelu audi 180 KM swap silnika ake
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318393-sprzedam-kpl-silnik-25-tdi-bau/#entry4484402 Już masz silnik
-
SPOTY OLEŚNICA
Ostatnio widzialem obok swojego bloku kartke wynajem na rzemieslniczej z tylu auto mixu z pradem za 110zl nie wiem czy aktualne jutro moge zerknac i podac ci numer Ostatnio widzialem obok swojego bloku kartke wynajem na rzemieslniczej z tylu auto mixu z pradem za 110zl nie wiem czy aktualne jutro moge zerknac i podac ci numer
-
[B6 AWX] Gwizd Turbiny po regeneracji
Sory ale za 600zl nie ma co sie spodziewac dobrej regeneracji zanizaja ceny i skladaja na sztuke a potem problemy ludzie przez to maja...
-
[B6 AWX] Gwizd Turbiny po regeneracji
jeśli jest nie ruszona to na 90% nie jest doważana. Dali Ci certyfikat doważenia chociaż?? jutro jak będę w robocie mogę Ci wysłać zdjęcie jak to wyglada. Ogólnie jeśli jest ich wina to jak się uprą to ciężko będzie Ci ich błąd udowodnić. Podam Ci numer to zadzwoń do mnie pomogę Ci z tą reklamacją jak chcesz to reklamować
-
[B6 AWX] Gwizd Turbiny po regeneracji
na moje oko nie została doważona,ja miałem przykład na wielu sztukach używam na co dzień doważarki turbo technics zakres między 0-60tys obr jak wywala mi powyżej 1,5 na skali gwizd na niskich obrotach jest dość nie przyjemny dla ucha... po docięciu nie ma problemów z dźwiękami... a na ogół najlepiej jest zakręcić do 150tys wtedy masz pewność że na aucie nic się nie stanie. Sprawdź czy nakrętka na wirniku jest świeżo cięta od góry jesli nie zadzwoń i grzecznie powiedz Panu że żądasz doważenia turbiny