Treść opublikowana przez lukaszq
-
Nowicjusz - wątek powitalny
nie ten temat ?!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzień dobry, co słychać w tym temacie? Czy spoty są nadal organizowane? Jeśli tak to średnio ile ludzi przyjeżdża na nie? Może kiedyś bym Was odwiedził
-
Kodowanie VCDS
Właśnie o to mi chodziło, pasowałoby wymienić moduł komfortu, tylko na jaki? być może też do innych usprawnień będzie mi potrzebny ten z większą ilością tych funkcji
-
Kodowanie VCDS
Tak rozumiem ale chciałem się dowiedzieć czy to jest wina starszego modułu czy interfejsu? A może czegoś jeszcze?
-
Kodowanie VCDS
w adaptacji jest coś zupełnie innego, ale jeszcze muszę to sprawdzić... myślałem zrobić to według tej instrukcji http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6616 tu jeszcze foto 09 cent.elect. http://zapodaj.net/e116e41a864d1.jpg.html
-
Kodowanie VCDS
Czyli mam ogólnie tyle funkcji w swoim module komfortu do wyboru? po więcej musiałbym go wymienić na jakiś nowszy? dobrze rozumiem? Czy ktoś mógłby przetłumaczyć co oznaczają poszczególne linijki tego schematu ?
-
Kodowanie VCDS
Panowie mam problem zapewne błachy ale potrzebuję wyjaśnienia fachowców, podłączyłem się do samochodu w celu wprowadzenia zmian w module komfortu m.in. chciałem wyłączyć wyskakiwanie błędu spalonych żarówek czy automatyczne zamykanie samochodu po przekroczeniu 15km/h, jednak gdy wchodzę w kodowanie ukazuję mi się coś zupełnie innego, teraz moje pytanie brzmi czy to wina interfejsu czy nie odpowiedniego modułu komfortu oto zdjęcie: <a href=http://zapodaj.net/c827af9d63bb3.jpg.html>2.jpg</a> Nie mam czegoś takiego jak kodowanie czy pomocnik kodowania...
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
W większości przypadków dają radę ale są też takie jak moje że pomimo wlutowanych rezystorów na płytce z żarówkami led nadal błąd się pojawia, rozwiązaniem może być tylko i wyłącznie 1) wyłączenie diagnozy lamp typu zimnego - czyli błędu spalonych żarówek na fis, 2) przyciemnienie żarówki do tego poziomu aby błąd przestał wyskakiwać - oczywiście obie operacje VCDSem
-
Montaż radia?
aha, myślałem że da się jakoś navi podłączyć pod głośniki bo w sumie to chyba tylko tak ze sobą współpracują...
-
[B6 AWX] Poduszki silnika
b6 avf ma 3 poduszki silnika, 2 po bokach i 1 czołowa oraz dodatkową skrzyni biegów
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
Panowie polecam sprawdzić wszystkie silniczki klimatronika a szczególnie ten on obiegu zamkniętego bo lubi się zacinać w pozycji zamkniętej, do tego proponuję zrobić nastawy podstawowe VCDSem i problem parowania w moim przypadku póki co rozwiązany, dodam że parowało u mnie tak że kilka razy podczas jazdy się musiałem zatrzymać i to nie tylko szyba przednia a wszystkie!!
-
zderzak sline od zwykłego ile niższy?
Ok dziękuję kolego tak na dobrą sprawę to ten inny zderzak się praktycznie niczym nie różni... prócz mocowaniem tych kratek zapewne, czy mam racje?
-
zderzak sline od zwykłego ile niższy?
Czy kratki pod halogeny te z poziomymi paskami da się zamienić w zderzaku na te z plastrem miodu ? - http://allegro.pl/nowa-kratka-zderzaka-audi-a4-b6-s-line-2001-2005-i4984564691.html Czy trzeba również zderzak wymieniać?
-
00862 - Antenna for GPS Navigation
Panowie problem mam z takim błędem Wednesday, 04 February 2015, 19:00:27. Control Module Part Number: 4B0 919 887 E Component and/or Version: BNS 4.2 H05 BNO 0050 Software Coding: Work Shop Code: VCID: 351DA2D71C59 1 Fault Found: 00862 - Antenna for GPS Navigation (R50/R52) 36-00 - Open Circuit Kasowany, powraca - navi w menu działa choć nie wgrałem jeszcze map. Jakie podpowiedzi od czego zacząć?
-
Montaż radia?
Czy po zmianie radia Concert na nie fabryczne Alpine będę mógł korzystać z nawigacji w liczniku?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z Sącza:)
-
[Rabka-Zdrój] AutoService Ligęziewicz
Do Rabki jezdziłem z poprzednim autem tylko na hamownie, to polecam w tej kwestii
-
Mechanik Nowy Sącz i okolice!
A co potrzeba zrobić? ja z czystym sumieniem polecam warsztat mojego znajomego w Sączu na ul. Dojazdowej o nazwie RWD
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Tak mam, ale ten poradnik nie jest aż taki dokładny pozatym w języku angielskim.. myślałem że jakiś forumowicz to ładnie zobrazuje...
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Ktoś już wymieniał nagrzewnicę własnoręcznie? Może napisać jakieś porady? W co należy się zaopatrzyć oprócz samej nagrzewnicy? itd.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Czy taka żarówka będzie pasować do świateł długich w Audi A4 B6 po zamontowaniu rezystorów? http://allegro.pl/zarowka-led-h7-18x5050-smd-drl-xenon-look-halogen-i5017213541.html
-
Montaż LED zamiast postojówek
Kupiłem postojówki ledowe z 4 małymi światełkami w jednej, komputer dotychczas wywalał błąd spalonej żarówki, teraz nie wywala jednak lewa co jakiś czas potrafi sobie zgasnąć bez jakiejkolwiek ingerencji? Co zrobić żeby to działało dobrze? Jakieś rezystory ?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Panowie, przedstawiam Wam moją wersję, od ok. 2 tygodni jestem użytkownikiem Audi, na samym początku dobijało mnie parowanie szyb w aucie, walczę z tym do tej pory, a wygląda to tak, zauważyłem że jeśli silnik osiąga temp. max. czyli pod 80-90 stopni, szyby w aucie w momencie robią się zaparowane do tego stopnia że nie można jechać, pomimo tego że mam włączone nawiewy w przeróżnych konfiguracjach, najbardziej pomaga obieg zamknięty choć i tak nie ma mowy o całkowitym odparowaniu, w między czasie zaraz po zakupie dojrzałem że ciut brakowało płynu chłodniczego, dolałem prawie 1l, kilka dni pożniej zauważyłem że tego płynu trochę ubyło, było na max. a jest bliżej min obecnie i tak się utrzymuje już od kilku dni, nie widzę żeby gdzieś się skraplał. Dodam że mam jakby lekko zawilgoconą podłogę pod wycieraczką kierowcy jednak jest to ciężkie do stwierdzenia że czy czasami nie jest to z butów bo mamy taką a nie inną pogodę, chociaż ciężko to też wytłumaczyć bo mam gumowe dywaniki. Filtr kabinowy wymieniłem na dobrej firmy węglowy. Co polecacie od czego się zabrać?
-
Nagłośnienie A4/B6
Zależy jakie kto ma aspirację, ori nagłośnienie nie gra żle ale jak słuchasz głośno muzyki to dżwięki się już zniekształcają, ja obecnie wymieniłem ori radio concept na Alpine i jest duża różnica na +, za jakiś czas wymienię też głośniki...