Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. w zimówkach ET nie pamiętam. Jak ściągne to popatrze
  2. wojtuś słyszłałem że otwieracie wesołe miasteczko w warsztacie: http://www.sadistic.pl/karuzela-vt71302.htm :polew:
  3. nie. Pamiętam, pamiętam. Codziennie szukam. Mówiłem że do konca miesiaca powinno byc gotowe. Mam za to taśme dla Ciebie pod kiere
  4. w zimowych? W letnich ET45
  5. Tolek naucz się wklejać załączniki do maili bo wysłałeś beż... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________ Już wysłałem PW Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą Wg mnie to jest do B7 Weight Range 8 - przód i Weight Range 9 - tył. Choć tyłu nie jestem pewny. A jakie Ty masz WR? Gdybym ja to wiedział gdzie sprawdzić. Pod tylnymi siedzeniami nie mam żadnej naklejki Książeczkę serwisową mam wydany duplikat (wiedziałem o tym od początku) a po kodach od stanleya to widzę tylko takie coś: 11 1BA L DAE standard suspension/shock absorption miałem na to patrzyć jutro bo teraz się troche śpiesze ale nie potrzebnie wszedłem na ten wątek. NA szybko: Masz klase wagową: przód: 10 tył: 9 (dość dużo jak na 1.9 tdi, ale tak bywa) reszta tak jak w rozmowie telefonicznej. Dobra wiadomość jest taka że może uda mi się załatwić taki zawias Pozdro
  6. też mi nowość. Już dwa dni temu o tym aucie słyszałem...
  7. uuuuu Cuber... :confused4: ;( ;( Tyle dobrze ze w koło nie pierdolneła
  8. :hi: hej dyżurny narzekaczu
  9. oj sorki myślałem że masz s5
  10. tyle że ja nie wiem czy nie pojade dzień wcześniej
  11. Świętej Pamięci KBC 02609... ;( ;( ;( ;( ;( Pomyśleć że teraz tym jezdzi jakiś frajer... ;( ;( ;( ;(
  12. śruby są pewnie takie same. Róznią się tym że leżą na innej (wyższej) półce niż te dla tej chołoty i pospólstwa z A5... (żeby przypadkiem coś nie przeskoczyło) To tak samo jak z tym że człowiek jeżdzący s5 ma migrene, a gnoja z a5 łeb nap***a...
  13. ja napewno tak będe jechał bo tamtędy jest dużo lepiej...
  14. jeśli 8 to spoko. Obawiałem się że to są 8,5
  15. To nas Adaś M. w ch... zrobił. W niedziele będziemy pewnie stać godzinami na Zapiekance, bo wszyscy będą wracać z weekendu w Zakopcu....
  16. mnie się nie podoba... Pokaż zdjęcie koła z boku. Wydaje się że opona jest naciągnięta. Jaką masz szerokość felg?
  17. malutka to mało powiedziane. Ale tolek zawsze lubił terenówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.