Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. spoko. Jak pusciłem ten przelew to normalnie śmiać mi się chciało. JAk go robiłem to gadałem przez telefon i w miejscu danych odbiorcy z rozpędu wpisałem swoje :polew: :polew:
  2. jarko doszedł przelew? :gwizdanie:
  3. Pablowi pewnie się "koledzy" pomylili... Pewnie pomylił sobie z Marcinem...
  4. :polew: :polew:
  5. przypuszczam że porównywalną
  6. nie zawsze to wystarczalo ale parokrotnie się udało. nie wiem od czego to zależy. Przytrzymaj przez 10 sekund przyciski radio i setup
  7. ja wiele razy nie restarowałem licznika. Wystarczył restart navi i działało
  8. no prosze Cie.... Czym tu się chwalić... To jest już przód 320mm... Niestety nie uchwyciłem jak raz udało mi się zaświecić zestaw 345/288
  9. Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?
  10. myślac tak to w porównaniu z poprzednim autem to Dawid ma nawet nie petarde a RRAAAAAKIETE
  11. a ktoś kto ma malucha powie że 45 koni to istna petarda...
  12. ale ja napisałem do.jebałeś. To się automatycznie zmienia na doj**ałeś...?[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:46_________________________________________________ale jaja zmienia się... to ustawcie żeby moskal zmieniało się na kupa :polew:
  13. ja nic o tym nie wiem... :mysli:
  14. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: teraz to doj**ałeś :polew: :polew:
  15. tu juz mnie musiałeś z kims pomylić :naughty: :naughty: możliwe nie zwracam zbytnio uwagi na Twoje posty... nie zasługujesz na to
  16. poza tym jak ja byłem klubowiczem to Ty oklejałeś sobie przednie szyby folią ciemną jak smoła i zakładałeś HIDy- do świateł cofania też i twierdziłeś że to legalne... :polew:
  17. widziały gały co brały... Kocham takich młodych gniewnych jak Ty... Może ma się od razu odwołać do Trybunału w Strasburgu... Ba od razu do Świętego Piotra może... Z tego co pamiętam to o kręconym tacho nic nie było...
  18. Wpłaciłeś :gwizdanie: jo milcz psia stulejko :naughty: jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości : 1. newbie 2. techniczny : jak skasować inspekcje ?? a będziesz jeszcze prosił zebym powiedział do Ciebie w BT kolego... :decayed:
  19. gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed:
  20. Kerczi autko wygląda teraz super ale troszke fuszerką mi zajeżdza brak sprysków... Czemu nie zrobiłeś? Koszt praktycznie zerowy a jednak całkie inaczej... Dawid kupiłeś takie felgi? Ładnie się komponują z tymi chlapaczami... :polew: :polew: Nie no a tak na poważnie bardzo ładna felga. Ciekawe jakby się prezentowała na moim b7...[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:39_________________________________________________aaa już doczytałem w Twoim wątku. To co w aso się jebneli i założyli zły zderzak??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.