Treść opublikowana przez siemian
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
:hi:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
spoko. Jak pusciłem ten przelew to normalnie śmiać mi się chciało. JAk go robiłem to gadałem przez telefon i w miejscu danych odbiorcy z rozpędu wpisałem swoje :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jarko doszedł przelew? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablowi pewnie się "koledzy" pomylili... Pewnie pomylił sobie z Marcinem...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
jeszcze kur.wa pytasz. Tylko S4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przypuszczam że porównywalną
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie zawsze to wystarczalo ale parokrotnie się udało. nie wiem od czego to zależy. Przytrzymaj przez 10 sekund przyciski radio i setup
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja wiele razy nie restarowałem licznika. Wystarczył restart navi i działało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no prosze Cie.... Czym tu się chwalić... To jest już przód 320mm... Niestety nie uchwyciłem jak raz udało mi się zaświecić zestaw 345/288
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Ty się lepiej pochwal. Zniemiłeś to auto?
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
myślac tak to w porównaniu z poprzednim autem to Dawid ma nawet nie petarde a RRAAAAAKIETE
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
a ktoś kto ma malucha powie że 45 koni to istna petarda...
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
dokładnie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale ja napisałem do.jebałeś. To się automatycznie zmienia na doj**ałeś...?[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:46_________________________________________________ale jaja zmienia się... to ustawcie żeby moskal zmieniało się na kupa :polew:
-
[B6 BDH] Logi do oceny
ja nic o tym nie wiem... :mysli:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: teraz to doj**ałeś :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
tu juz mnie musiałeś z kims pomylić :naughty: :naughty: możliwe nie zwracam zbytnio uwagi na Twoje posty... nie zasługujesz na to
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
poza tym jak ja byłem klubowiczem to Ty oklejałeś sobie przednie szyby folią ciemną jak smoła i zakładałeś HIDy- do świateł cofania też i twierdziłeś że to legalne... :polew:
-
[B6 BDH] Logi do oceny
widziały gały co brały... Kocham takich młodych gniewnych jak Ty... Może ma się od razu odwołać do Trybunału w Strasburgu... Ba od razu do Świętego Piotra może... Z tego co pamiętam to o kręconym tacho nic nie było...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Wpłaciłeś :gwizdanie: jo milcz psia stulejko :naughty: jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości : 1. newbie 2. techniczny : jak skasować inspekcje ?? a będziesz jeszcze prosił zebym powiedział do Ciebie w BT kolego... :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoooczko Artur
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi autko wygląda teraz super ale troszke fuszerką mi zajeżdza brak sprysków... Czemu nie zrobiłeś? Koszt praktycznie zerowy a jednak całkie inaczej... Dawid kupiłeś takie felgi? Ładnie się komponują z tymi chlapaczami... :polew: :polew: Nie no a tak na poważnie bardzo ładna felga. Ciekawe jakby się prezentowała na moim b7...[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 23:39_________________________________________________aaa już doczytałem w Twoim wątku. To co w aso się jebneli i założyli zły zderzak??