Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WirtualnyKapelusz.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prosimy, rób to cały czas :evil:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
jakbyś się tych felg zimowych pozbywał to jestem chętny. pozdrawiam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
seves a nie lepiej do mnie tyrknąć a nie pisać od razu na forum? :decayed: Trzeba podpiłować takie dwa plasticzki w tunelu. Trzeba wyciągać klimatronik. Robiłem to u mnie 2 miesiące temu... Podjedzcie to wam to zrobie
-
[ALL B6] Jakie tarcze na przód ?? 1,9 tdi wirus 180 KM / 400 NM dynamiczna jazda :)
Przy wiekszych prękościach 345/300 też nie hamuje. ja mam 345/288 i mnie akurat tego mówić nie musisz... :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
heh z kasą ostatnio średnio jak u większości chyba... No to chyba tak zrobie. Wymienie przewody na takie w stalowym oplocie, po zimie wymienie na lepsze tarcze (devastation- jakie??) i będe próbował....[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 14:18_________________________________________________ Adamooo ja jestem chętny, tyle że pytanie było do dziewczyn to zadaj teraz do mężczyzn to odpowiem
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
na 365 to 18'' będzie miało malutko miejsca. widać że nie porównywałeś nigdy ukł. hamulcowych w praktyce 320-345mm jeśli uważasz że ta zmiana to nosens...
-
[ALL B6] Jakie tarcze na przód ?? 1,9 tdi wirus 180 KM / 400 NM dynamiczna jazda :)
zakładaj 345/300. Wszystko poniżej nie hamuje...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hmmm... no przecież nie będe co drugi dzień zmieniał płynu... :mysli:
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja mam cały schowek. Drzwiczki mają klejony zawias ale jest to tak zrobione że nie ma ch... we wsi żeby z tym się coś stało. W plastiku jest zatopiony metalowy pręt.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
płyn przy ostatniej wymianie klocków czyli z 3-4 miesiace temu bo ostatnio mało jezdze. Przewody... hmmm chyba nie były wymieniane
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wczoraj specjalnie poszedłem sprawdzić i u mnie się ściemniają. Nie ściemniają się jedynie kontrolki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to czekam na info :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taki to może by wreszcie ruszył z Tobą na pokładzie :polew: :evil:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:28_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie chce żeby ktośdo mnie potem przyjechał i mi przestrzelił kolana :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:29_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Napisz że dodajesz beczke oleju gratis to się napewno ktoś skusi :polew: :evil: :evil: Nie no a tak na poważnie, bardzo fajnie napisane ogłoszenie :good: :good:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ja wiem. Sam to zauważyłem po zmianie tyłu na 288. Ale to straszne koszty są i chciałbym to jakoś rozłożyć w czasie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a to może wystarczyłby sam przód, żeby nie pakować się w astronomiczne koszty... :mysli:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
o wydaje mi się że to taki kolor: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:59_________________________________________________ aaaa spoko. Żle zrozumiałem. Myślałem że piszesz że tamten jest grafitowy :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 17:00_________________________________________________podeślij fote jak to wygląda bo teżsię dość intensywnie zastanawiałem nad tym dyfuzorem..
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
turdzi mnie ten dyfuzor ze zdjęcia wygląda na w ogóle nie polakierowany. Przynajmniej jak ja kupiłem w audi to dostałem w takim kolorze. To jest taki szary mat- przechodzący w niebieski...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
SID coś chyba ma. Zadzwonie do niego i pogadam...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a czy ktoś tak twierdzi??[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:47_________________________________________________ Jedyne co nie zmienia natężenia światła, to wskazówki zegarów. One nawet przy zupełnie przyciemnionym pulpicie świecą na całego. u mnie wskazówki zmieniają natężenie... Wczoraj sprawdzałem. A tutaj fotka z Jarosławca robiona przez Łukaszr-a Jak na autko z rozwalonym całym bokiem to prezentuje się całkiem ładnie. Na zdjęciu jeszcze pomarańczowe kierunki, zwykłe lusterka i listwy s-line nie s4. NO i oczywicie jedno koło pożyczone od Dawida_n
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ja chce DVD
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
moje autko ostatnio się tak pozmieniało że jak wczoraj mi łukaszr podesłał foto mojego autka ze zlotu w Jarosławcu to przez pierwsze 2 minuty zastanawiałem się kto to do mnie na gg pisze i kto to ma takie auto podobne do mojego :polew: powaga... :decayed: Zmyliła mnie felga bo z przodu miałęm felge dawidan bo ja przeciąłem opone... :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czyli rozumiem że te tarcze są już do d*py... :confused4: Kurcze ostatnio troche zainwestowałem w autko, miałem też troche wymian ekploatacyjnych i średnio mi się widzi wydać pare tysia na hamulce... Chyba przez zime przejezdze na tych a na lato pomyśle nad jakimś nowym zestawem. Przymierzam się powoli do felg 19' na przyszły sezon to zniknąłby problem 17' na zime (wtedy te 18' co mam by zostały jako zimówi)
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
heh no to powodzenia... długo nie pojezdzisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
panowie pomóżcie. (Szczególnie licze tutaj na Ciebie devastation) Ostatnio spadła mi skuteczność hamowania. Tzn. Przy pierwszym hamowaniu autko ładnie hamuje ale trzeba mocno "depnąć". Przy kolejnych hamowaniach hamulec minimalnie puchnie ale też ładnie hamuje. Ale wkurza mnie to bo od razu zaczynam się czuć niepewnie. Do tego mam bicie przy hamowaniu...Pozatym jedno- dwa hamowanka i tarcza od razu przegrzana i robi się fioletowa... Czy te śldy na tarczy świadczą o tym że może być krzywa??