Treść opublikowana przez siemian
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
mnie kosztował wyjazd cały bok. Tzn PZU to kosztowało... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stalówki napewno nie wejdą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
324....?? Pierwsze słysze. W 3.0 tdi było 320 i 321mm. Prawie każda alu 16 wchodzi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie.... Navi special edition :decayed: :polew: :polew: niestety juz mam z powrotem starą :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przed chwilą dopiero dotarłem do domu po zlocie... padam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no narka. tez spadam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to już tak oficjalnie? a coz sie bedziem pier**lic. Cuber, Kerczi, Siemian - jezdzi. I powinna chodzic bo obstukalem ja flaszkami z wszystkich steron. Kerczi - o ktorej ten paint? bo jak wieczorem kolo 19-20 to ja sie pisze. Będe musiał nagrzać silnik to dopiero wtedy powiesz czy jezdzi... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nadrobię to w Bukowinie :gwizdanie: A Tobie na uczczenie drugiej obecności na zlocie wybudujemy piękne iglo obok stasindy o tak o tak.... :kox: :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tak lubisz przenośnie to trzeba było ją zastosować pare dni temu i przenieść się na zlot co by się troche wóóóódki napić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślałem że we wsiach co 2 tygodnie robią :decayed: w sumie wcale nie dziwi mnie to że ktoś kto nie wie jakie państwa graniczą z Polską, nie wie że Bielsko jest miastem a nie wsią :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widocznie ludzie słabi :decayed: My na frekwencje w BB nie narzekamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
no pewnie tak... Chociaż przecież ja tam nie byłem pijany :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą nie chce zejść skubana... :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
:polew: :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: no baaaa :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no lukaszr ma podobno cały film z rezania klimatronika :decayed: Ale jeszcze nie wstawił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my z Dawidem byliśmy dziś w Tychach na gokartach i myśle że pokazaliśmy Klubowi Matsjubiszi kto rządzi :naughty:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem wiem... :decayed: :decayed: Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu. Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ja bym powiedzial to tak , 405 Nm to on ma , pytanie tylko jak dlugo czyli nie liczy się wielkość a długość :decayed:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: Podziękowania przyjęte :decayed:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Autko ładne, ale coś mi się nie chce wierzyć w to Twoje 405 Niutków... pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj ciezko ciezko... zieluch umiera... :kox: