Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. mnie kosztował wyjazd cały bok. Tzn PZU to kosztowało... :gwizdanie:
  2. 324....?? Pierwsze słysze. W 3.0 tdi było 320 i 321mm. Prawie każda alu 16 wchodzi
  3. nie nie.... Navi special edition :decayed: :polew: :polew: niestety juz mam z powrotem starą :decayed:
  4. ja przed chwilą dopiero dotarłem do domu po zlocie... padam
  5. no narka. tez spadam
  6. to już tak oficjalnie? a coz sie bedziem pier**lic. Cuber, Kerczi, Siemian - jezdzi. I powinna chodzic bo obstukalem ja flaszkami z wszystkich steron. Kerczi - o ktorej ten paint? bo jak wieczorem kolo 19-20 to ja sie pisze. Będe musiał nagrzać silnik to dopiero wtedy powiesz czy jezdzi... :decayed:
  7. Nadrobię to w Bukowinie :gwizdanie: A Tobie na uczczenie drugiej obecności na zlocie wybudujemy piękne iglo obok stasindy o tak o tak.... :kox: :kox: :kox:
  8. jak tak lubisz przenośnie to trzeba było ją zastosować pare dni temu i przenieść się na zlot co by się troche wóóóódki napić
  9. Myślałem że we wsiach co 2 tygodnie robią :decayed: w sumie wcale nie dziwi mnie to że ktoś kto nie wie jakie państwa graniczą z Polską, nie wie że Bielsko jest miastem a nie wsią :polew:
  10. to niby co ile... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. widocznie ludzie słabi :decayed: My na frekwencje w BB nie narzekamy
  12. no pewnie tak... Chociaż przecież ja tam nie byłem pijany :polew:
  13. to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą nie chce zejść skubana... :polew:
  14. :polew: :polew:
  15. Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: no baaaa :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :decayed:
  16. no lukaszr ma podobno cały film z rezania klimatronika :decayed: Ale jeszcze nie wstawił
  17. my z Dawidem byliśmy dziś w Tychach na gokartach i myśle że pokazaliśmy Klubowi Matsjubiszi kto rządzi :naughty:
  18. wiem wiem... :decayed: :decayed: Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu. Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew:
  19. ja bym powiedzial to tak , 405 Nm to on ma , pytanie tylko jak dlugo czyli nie liczy się wielkość a długość :decayed:
  20. Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: Podziękowania przyjęte :decayed:
  21. Autko ładne, ale coś mi się nie chce wierzyć w to Twoje 405 Niutków... pozdro
  22. oj ciezko ciezko... zieluch umiera... :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.