Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. jest jest... przychodzi popatrzeć żeby nie zapomnieć jak Audice wyglądają :decayed:
  2. chciałbyś a zresztą jakby coś to PW :polew:
  3. cała przyjemność po mojej stronie nie wiedziałem że jesteście tak blisko :decayed: a kolacja jaka była :decayed:
  4. patrzcie Maciek się nagle pojawił... Chłopak się z łańcucha chyba zerwał.. BRAWO MACIEK!!!! :polew: :polew:
  5. Baddy chciał poprostu zaistnieć. Jego refleks jest wprostproporcjonalny do obecności na spotach :decayed:
  6. ja kiedys liczyłem to za nowe b7 w moim aktualnym wypasie trzeba było zapłacić ponad 2 stówy... Niestety wyposażenie w Audi kosztuje i nie trudno doposażyć auto o 80-100 tys zł.
  7. RNS ma wbudowany czytnik DVD ale tylko do czytania map. Ogólnie koszty: DVD bez tunera TV: ok. 800-1000zł TV: 1000-1500zł (nie trzeba kupować już adaptera za ok. 400zł żeby podpiąć DVD) Kamera cofania: nie mam pojęcia (ale wejscie audio/video przy tumerze jest więc myśle że koszt nieduży) RNS-E jeśli masz radnio 1DINowe to 2000-2500zł, 2DINowe 1500-2000zł
  8. dokładnie. Hardwareowo jest jeden model. Można dokupić TV tuner/dołożyć odtwarzacz DVD lub np. kamere cofania. Dodatkowo moduł BT do funkcji telefonu.
  9. Po pierwsze ciężko ją dostać. Po drugie nie wiadomo do końca czy wszystkie podłączenia są takie same (trzebaby Cobry pytać). Po 3 bez przeróbek obudowy spasuje tylko z Seata EXEO
  10. ale to na takiej samej zaszadzie miałem pare kart 1 i 2 gigowych których rns nie chciał czytać...
  11. każdą 4Gb SD będzie SDHC nie [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tyle że bardzo cięzko dorwać 4GB SD a nie SDHC
  12. Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu. RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo). mylisz sie siemian stara moze 2 x 2 gb karty nowa 2 x 32 sdhc A tu Ty się mylisz :decayed: Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie mysle sie sa tylko niektore karty 4gb sd ktore ta navi obsluguje tez mam jedna i to tylko te ktore nie obsluguja sdhc ale czyta ja 2 x dluzej jak sie laduje niz ta normalna 2 gb ale normalnie dedykowane sa 2 gb bo tyle obsluguje system plikow FAT i takie bez problemu dzialaja mysle ze to kwestia update i powinny te sdhc tez dzialac moze kiedys zrobia jakis soft 700 ktory to bedzie obslugiwal bo winda obsluguje sdhc w starych czytnikac w ktirych nigdy nikt sdhc nie planowal wiec to tylko kwestia softu! no ale czyta takie karty... więc 2x 4Gb. To normalne że duża karta jest wolniejsza...
  13. Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu. RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo). mylisz sie siemian stara moze 2 x 2 gb karty nowa 2 x 32 sdhc A tu Ty się mylisz :decayed: Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji
  15. uuuu... któryś kolega się nie popisał... Za wolny przepływ informacji... :decayed:
  16. Patrząc na Twoje dokonania... Poza tym masz Grzecha - ten to jest jeszcze większy zapaleniec niż ja no było też troche tego rezania u mnie, ale u Ciebie podobają mi się niektóre grube mody. :good:
  17. Siemiana nie bierzcie bo na bezpieczniki nie zarobicie :polew: Na tyle rzeczy co robiłem tylko raz bezpiecznik spaliłem... A to że zorientowałem się że pól auta nie działa przez ten glupi bezpiecznik dopiero na drugi dzień to już inna sprawa :decayed:
  18. e tam ASO. Aso ma zbyt złą opinie :decayed: Trzeba otworzyć sieć warszatów "rezacz". Ja bym mógł prowadzić oddział w Bielsku
  19. Dzięki Bartek Nie powiem... szybki jesteś :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.