Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czarna S4 b5 sedan znajomego marcina zacisk 8-mio tloczkowy typowy RS tarcza 365x34mm 2-czesciowa blisko mieszkacie obok siebie widze hmmm... nie wygląda mi to na 365... Ale skoro tak mówisz to tak jest. Boki opon ma "nadgryzione" dokładnie tak jak ja
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
aaaaa
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
skąd wiesz? Moim zdaniem Piero lekko przesadził z bajerą na allegro... ale czego się nie robi żeby sprzedać towar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety ostatnio nie bywam w Krk...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/drajwerem-byc-vt48402.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello... Bakuś tak się zastanawiam gryfi ma w avatarze cycki, Hammer też, a Ty masz już ryło drugiego faceta... Czy ty jesteś kochający inaczej...? :decayed: [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 12:13_________________________________________________http://www.sadistic.pl/drajwerem-byc-vt48402.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: No to czekaj ja już lece po wazeline :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie podpuszczaj :decayed: Nex pewnie już nad nią pracuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie się tego obawiałem... Tylko Nex jeśli jedziesz starą drogą to uważaj bo jest tam jeden wiadukt o który możesz zahaczyć krzyżem... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NEX Ty lubisz graficzki. To może coś takiego: :polew: [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 17:56_________________________________________________mijałem Cie ostatnio na drodze. Widze że sobie ogród urządzasz...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czaki a tak na serio to niezbyt podobają mi się te nadkola które ostatnio sobie zamontowałeś i tak się nimi jarałeś... Mówiłeś że chrom w tarnowie teraz w modzie ale wiesz... Ten spoiler co się tak napaliłeś też chyba do Avanta nie będzie pasował... :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex trzeba było sobie taką zamontować. Ściągałbyś z całej polski (może nawet z ojcem dyrektorem z Torunia byś sobie pogadał ) i byłoby na czym na postoju kalepusz zawiesić... ...i popatrz jakby się przypatrzeć to przypomina troche KRZYŻ :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Problem z przepływomierzem... POMOCY
no i tak ma byc jak spaprali niech poprawiaja tam bedzie jakas bzdura nic wiecej nie no to są mechanicy od wojtekce z forum u których zawsze robie wszystko z autem także jakby coś się działo to wiem że zawsze moge podjechać i jeśli coś spaprali to to naprawią.Wojtek akurat jest na wakacjach. Aczkolwiek jeszcze nigdy nie miałem sytuacji żeby coś było nie tak.
-
[B7 BLB] Problem z przepływomierzem... POMOCY
no to jak sie zacznie pier**lić to chłopaki wtedy wszystko przepatrzą. Chcieli żebym od razu im auto zostawił bo było gorące i nie za bardzo dało się tam łapy wkładać, a chcieli całą wiązke przepatrzeć. Ale ja nie mogłem im go dzis zostawić więc posprawdzali na szybko i jestesmy umówieni że jak się to będzie działo to im autko przywioze.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czaki zaczynasz mnie wk***iać przyjacielu... :decayed: Patrzcie co może zrobić z człowiekiem prowincjonalizm :polew: [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 15:15_________________________________________________ narazie przesiaduje codzinnie w pracy do 21. Ale codziennie po 21 jest jakieś małe upalanko :decayed: no to gitarra, to jak już sobie poradziłeś z usterkami to NIE PRZESIADUJ na forum tylko do auta i testować na wszystkie możliwe sposoby jednomasa - podsumowanie w formie rozprawki zamieścisz na forum
-
[B7 BLB] Problem z przepływomierzem... POMOCY
no i wszystko działa. Pojechałem do chłopaków, poodpinali wtyczki, poruszali wiązkami, psikneli kontaktem i wszystko zaczęło działać (przepływka też) :) Sam tam zaglądałem i nie widać żeby było coś przetarte albo naderwane. Może wtyczka była zaśniedziała...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i wszystko działa. Pojechałem do chłopaków, poodpinali wtyczki, poruszali wiązkami, psikneli kontaktem i wszystko zaczęło działać (przepływka też) :) Sam tam zaglądałem i nie widać żeby było coś przetarte albo naderwane. Może wtyczka była zaśniedziała...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hamulców działają. zreszta jakby czujnik padł to nie powinno palić bzpiecznika...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 11:43_________________________________________________u mnie na rozpisce przy bezpieczniku 31 jest opis m.in. "rear lever gate" czyli dzwignia zmiany biegów... Przypuszczam że chodzi o czujnik wbicia wstecznego biegu. Może to on powoduje zwarcie. Gdzie on się znajduje? Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Problem z przepływomierzem... POMOCY
pali bezpiecznik 31 który jest od: reflektory do jazdy wstecz, ASB (???? ABS???), gniazdo diagnostyczne, automatyczne przyciemnianie lusterek wewnętrznych (znalezione na forum). Dziwne bo gniazdo diag. działa. Nie działają światła wsteczne...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 11:13_________________________________________________u mnie na rozpisce przy bezpieczniku 31 jest opis m.in. "rear lever gate" czyli dzwignia zmiany biegów... Przypuszczam że chodzi o czujnik wbicia wstecznego biegu. Może to on powoduje zwarcie. Gdzie on się znajduje? Pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pali bezpiecznik 31 który jest od: reflektory do jazdy wstecz, ASB (???? ABS???), gniazdo diagnostyczne, automatyczne przyciemnianie lusterek wewnętrznych (znalezione na forum). Dziwne bo gniazdo diag. działa. Nie działają światła wsteczne...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: oki ide robić... :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
już mi się pomysły pokończyły. Tak jak napisał spanky w tym drugim temacie, jutro sprawdze bezpieczniki... Choć nie wiem gdzie szukać bezpiecznika związanego z przepływka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Wydaje mi się że auto jest minimalnie słabsze.Vario musi być inaczej niż w 2.5 tdi bo dzisiaj wypiąłem całkiem wtyczke z przepływki i jezdziłem i nie było różnicy jak z podpiętą...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
sprawdziłem połączenia z ECU i jest wszystko ok... a przepływka jak nie działała tak nie działa... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Więcej w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154489.0;topicseen