Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. aż dziwne że jesteś ubrany jak robisz takie fotki... :decayed: Kurcze jakoś te lampy pomaowane na czarno do mnie nie przemawiają... Może na żywo wygląda fajnie... trzebaby obadać. 20.05 bede na śląsku, chciałbym o hamownie w gliwicach zahaczyć, to jak poprosisz sołtysa żeby położył na jeden dzień asfalt to rozważe przyjazd do Prosiakowa... ekhm.. Knurowa... Będzie audiencja u Siemiana :polew: Macie tam jakieś błonia? Bo pewnie dużo ludzi przyjdzie popatrzeć... Powiedz sołtysowi żeby się nie martwił wyrównam straty wynikające ze ścierania asfaltu... ...żeby nie było że do dzieci z Knurowa w tym roku Mikołaj nie przyjdzie
  2. Dzisiaj był mały klubowy zlocik u Wojtka... Był... Wojtek... Maciek i moja skromna osoba. Maciek coprawda był Passkiem ale co tam... W drodze powrotnej spotkaliśmy Hammera na S1. Powiem tak... widok przerażonej miny Maćka próbującego za mną wyhamować... BEZCENNA :decayed: Maciuś jakby dało się obrócić i żebyś mi wjechał w przód to bym nie zredukował i nie odszedł :decayed:
  3. już się wczoraj chwaliłeś... :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:23_________________________________________________a gdzie tam jakieś miasto... :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:23_________________________________________________a tak w ogóle to jak wygląda sprawa jutrzejszego Kozubnika? Pozmieniały mi się troche plany i wygląda na to że będe mógł pojechać.
  4. :decayed: oj czaki czaki. Myśle ze w tym tygodniu jest szansa że wymienie w końcu tą szybe :)
  5. 1000zł??? No to nieźle przepłaciłes... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. powitoł. Idzie ktoś dziś do miasta wieczorem?
  7. gorzej jak starego konto zablokuja nie ? też zablokowane Gorzej jakby mi to drugie zablokowali...
  8. dobrze że nie pod :decayed:
  9. mnie dzisiaj przyszlo zajecie konta za mandat... Już drugi raz to konto moga sobie blokować
  10. On chyba ramki przywiózł 2 lata temu http://www.autotesty.furious.pl/audi-a5-sportback.htm "[...]Napęd przekazywany jest na obie osie za pomocą sprzęgła Haldex czwartej generacji.[...]" To ja czegoś nie wiem, czy pomylił się redaktor? raczej się jebnął... Przy silnikach wzdłuznych jest Torsen
  11. uczy się ode mnie :polew: :polew:
  12. :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 20:23_________________________________________________ 10 aut. nieźle jak na pogodę do d*py no- w tym jeden nowy kolega Piotrek ale nie zdradził nicku. a on w ogóle mówił??
  13. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  14. Piotrek ładnie to tak żone nagrywać z ukrycia... :polew:
  15. :polew: :polew:
  16. bez problemu wymienisz sam przegub... i nie rób tego w ASO!!
  17. to z tego są szkolenia...?? chyba żeby dobrze połykał... :polew: :polew:
  18. a no to może ja przyjade jednak... A własnie a co z rusztem od grilla?
  19. my też Cie widzimy... nawet nie wiesz jak cięko jest zjechać na pobocze i szybko podmienić ramki zanim zauważysz... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.