Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AVB] Czujnik ESP
a działa Ci ABS wtedy?
-
[ALL B6] Klima szaleje
przypuszam że w adaptacji na którymś kanale będzie przełączanie pomiedzy celciuszami a farenheitami... A co do kodów klimatronika to w mojej b7 na klimatroniku który miałem jak kupiłem auto mogłem podglądać kody... potem kupiłem inną ponieważ w tamtej padł sterownik i zaczynała czasami grzaćsama od siebie, potem jeszcze raz wymieniałem ale na żadnej nie mogłem oczytywać kodów. Nie spotkałem się jeszcze u nikogo w b7 żeby dało się je odczytac... ciekawe dlaczego w tej pierwszej u mnie się dało...
-
[B6 AWX] Czy podejdzie 1BE WR=10 na standardowe 1BA WR=9 ???
ja bym nie ryzykował. Mimo wszystko 2.7 jest dużo cięższyn silnikiem. Jest całkiem inny rozkład mas przód- tył. Z tymi WRami to Audi się troszke pogubiło... opisałem to dokładnie w wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_i_b6_pytanie_o_klasy_wagowe-t115766.0.html
-
[B6 AWX] Nie grzeje tylna szyba
no to może masz gdziesz przerwany przewód... Sprawdz jeszcze czy nie masz przypadkiem klimatronika z b7, bo wtedy szyba tez nie gdzeje, ale nie pamietam jaki bład na vagu wyskakuje...
-
[B7 BLB] Strzał, z prawej strony komory silnika w czasie przyspieszania.
ja miałem 2 razy taką sytuacje. Rozrywało "chłodnice recyrkulacji spalin", to jest ta rura po lewej stornie bloku patrząc od przodu auta. Pierwszy raz mialem to w styczniu tego roku. Wymieniłem w ASO. Drugi raz mialem 2 miesiące temu. Wymienili na nową na gwarancji...[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 13:57_________________________________________________a co do obrotów to rzeczywiście nie jest zbyt dobrze jezdzić na tak niskich. Niestety wiele osób myli obroty silnika z obciążeniem silnika... Spokojna jazda nie polega na dławieniu silnika i jezdzie z 1000 obr/min. lecz na delikatnym operowaniu pedałem gazu. Bo możesz jechać nawet na 3 tys. obrotów i gdy nie przyśpieszasz to turbina nie będzie mocno pompować...
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
hmm no to musze się w takim razie zastanowić co robić...
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Siemian przy Twojej jeździe w połowie lata amory będziesz miał wybite jak mało kto myślisz?? :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eeee tam ja nie bawie się w spoty z innymi klubami zwłaszcza "eu" PS-jeśli by chcieli to mogą też do nas przyjechać wiedzą gdzie i kiedy. Poza tym jakos mi do nich nie tęskno :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good: Gryfi widziałem Cie jak sunąłeś pod sferą
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
mnie to wygląda ewidentnie na wtryski. A szarpie autem czy są tylko wibracje? ja tankowałem 3 razy golda i nie było żadnej róznicy... jak wlewam dodatke stp do diesla to się znacznie poprawia Widać co silnik to inne zachowanie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, Pablo już bez przesady. 345mm mnie całkowicie zadowalają. Bart dzięki, robim co możem Narazie troche zwolniłem z modzeniem bo mnie troszke ograniczyły finanse. Ale i tak uważam że jest już dość dużo i fajnie (ale gdzie mi tam do Ciebie Pierwszego Rezacza RP ) Na lato będą jeszcze prawdopodobnie sprężyny Eibacha. Hamulce... trzeba szukać. Ja dorwałem na alledrogo. Koleś miał dużo częsci do s4. Zadzwoniłem- miał przednie zaciski. Za zaciski zapłaciłem 700zł. Do tego tarcze i klocki Ate ok. 950zł. mlody_drog dzięki, cieszę się że się podoba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a zna ktoś kogoś kto się na tym zna :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj nie przejmuj się nim. I lepiej z nim nie dyskutuj bo za chwile zacznie nadawać na Twoją Matke i Ojca...
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
no to wiadomo że kompletny zawias jest lepszy trakcyjnie od samych spręzyn. A jak się ma konfiguracja: seryjne amory- sprezyny eibacha w stosunku do pełnej serii??
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ja na lato kupuje same sprezyny eibacha
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla nas tak [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________ Hmmmmm... a czy jedzenie na tych spotach jest obowiązkowe?? ;( :polew: Od Siemiana też miałbym obawy czy to zjeść ale od pozostałych śmiało możesz Ty zanzibarze jeden... Akurat to jedzonko co wtedy przywiozłem było bardzo dobre...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie, tylko dla mnie. Ale wole karczek albo schabik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko...dostaniesz bojowe zadanie przez cały sezon od wiosny do jesieni co tydzien grilla na spot bedziesz woził :gwizdanie: i jedzenie dla mnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będziesz mi czyścił auto co tydzień na każdym spocie.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
aaaaa racyja... u mnie wywalał błędy bo przez przypadek zamontowałem pierwsze włacznik z b6 z AUTO. Potem po wymianie na AUTO z B7 wszystko fungowało. Sorki ale troche się z tym zakręciłem bo w tamtym czasie dość dużo modziliśmy z Mk4 i już nie zawsze pamiętam co i jak było
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
Jak dojeżdżasz na luzie do świateł i spadną obroty wciśnij sprzęgło ,pomaga obroty wracają do normy. to już zauważyłem. Albo mozna dodaćgazu i potem obroty już powinny się utrzymywać. A wie ktoś dlaczego tak się dzieje??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie przez tego fu... fu... jakmu tam... FuThe wywiązała się jakaś konstruktywna dyskusja... Patrz cożeś narobił... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo nie chciałem żeby Ci było przykro.... nie no jeszcze o myciu d*py :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla siemiana to niecodzienne sytuacje .... wydzwanianie do kogos .. lopata do sniegu daj sie chlopakowi pocieszyc troche :>[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 11:29_________________________________________________godzic palo wstawaj !!!!! nie no piter Ty to codziennie podpierdalasz komuś łopate :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
z tym dohamowanie to też to mam od zawsze i nikt nie potrafi mi powiedzieć co to jest. Jak dojeżdzam np do świateł (40-50 km/h) i wrzuce na luz to podczas toczenia się obroty spadają do 700obr/min i całym silnikiem telepie (widać że trzyma je za nisko). Taka sytuacja się utrzymuje dopuki się całkiem nie zatrzymam...