Treść opublikowana przez siemian
-
[B5 AVG] Problem z hamulcami.Dochodzący pisk z koła.
czasami takie piski występują po zeszkleniu (przegrzaniu klocków). Mogą też wynikać ze słabej jakości klocków. Może gdy miałeś zle zamontowane klocki to uległy one przegrzaniu i stąd to piszczenie
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
róznice napewno poczujesz przy przejściu z 314 na 320 choćby dlatego że te drugie magą o 5mm szerszą tarcze, więc będą lepiej oddawać ciepło... Ja jestem zdania że na hamulcach nie można oszczędzać
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
ja kupiłem pół roku temu lobro ale niestety po 3 miesiącach zaczął stukać... Narazie tak jeżdze ale będe musiał coś z tym zrobić... I mam mały kłopot ponieważ nie ma chyba nic lepszego na rynku a ori jest strasznie drogi i podejrzewam że też będzie to Lobro. Ostatnio dowiedziałem się że na pierwszy montaż do fabryki idą czasem inne częsci niż te dostępne w ASO (na pierwszy montaż idą częsci lepszej jakości). Zresztą potwerdził mi to pracownik ASO. Przydały się taki przegubik... Jako ciekawostke powiem że przegub w ASO kosztuje cos ok. 900 zł gdy odda się stary (ori) lub 1400zl bez oddawania.
-
[B6 AVF] Pukanie w okolicy dzwigni zmiany biegów
niestety te poduszki pod skrzynie biegów z Audi są tragiczne... Mnie już się druga urwała w ciągu roku... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.
hmmm, czyżby łożysko na sprzęgle?
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
a tak z czystej ciekawości, jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy licznik z b6 podejdzie do b7 i vice versa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/remote-control-vt30432.htm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi: Zagłosuj prosze na: http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sferze sypie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja słyszałem że Cuber woli chłopców w stylu Trzenia :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to Ci pinkVin jeden
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie trafiłeś z tą wypowiedzią :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Termin był podany wystarczająco wcześnie bo już w grudniu :gwizdanie: A jakimś dziwnym trafem zawsze kiedy są zloty to Ty masz wyjazdy i rezerwacje... No przyznaj się w końcu i pokaż te kwity - sprawdzimy terminy patrzcie jak można się wyrobić jeżdząc taksówka.. ekhm... przewozem osób To pewnie tylko przykrywka. Tak naprawde Jarko pracuje dla rządu i jeździ po mieście i śledzi ludzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki. jutro jak będe w firmie to zrobie skana A bać to bym się mógł jedynie że któryś nie wytrzyma i na widok mojego samochodu się spuści i zabrudzi mi drzwi :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, kurfa Cuber... patrz przejrzałeś mnie... No Pany na narty jade, co mam wam pokazać potiwerdzenie rezerwacji i wpłacenia zaliczki? Jakby termin zlotu był podany wcześniej to by takiej sytuacji nie było... ..a tak to wszyscy bedziecie płakać że nie jade i narzekać że zlot beze mnie będzie do d*py... Kurcze komu Wy będziecie felgi czyścić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no popatrz, a ja Cie nie zauważyłem Bo ja wiem gdzie Ty patrzałeś bałem się tam zaglądać bo obawiałem się że zobacze Twoją nową dziewczyne albo Ciebie: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 12:05_________________________________________________ ...beczke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no popatrz, a ja Cie nie zauważyłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kupiłes....?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
11,12,32,38,42,45 pierd_le ide skreślić... jeszcze padną :polew: