Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. uuu Pablo doorselection... coś czuje że Adidaski dziś zostają w domu
  2. :hi: witaj na forum
  3. :hi: witaj na forum
  4. :hi: witaj na forum
  5. :hi: witaj na forum
  6. :hi: witaj na forum
  7. a mnie ta felga szczerze mówiać się w ogóle nie podoba.. Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się że bardziej by pasowała do b5 niż do b6/b7...
  8. :hi: witaj na forum
  9. :hi: witaj na forum
  10. :hi: witaj na forum
  11. Kerczi nic nie mówiłeś że zrobiłeś pakiet w a6...
  12. super [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:08_________________________________________________ja chce taki pakiet... :polew:
  13. niop. Dałbyś rade mi tego windowsa podwieźć? Poszedl facet do lasu. Tak lazil i lazil, ze w końcu zabladzil. Chodzi wiec po lesie i krzyczy. W pewnym momencie cos go szturcha z tylu w ramie. Odwraca glowe, patrzy, a tu stoi wielki niedzwiedz, rozespany, wkurwiony, piana z pyska mu leci i mówi : - Co tu robisz? - Zgubilem sie - odpowiada facet - Ale czego sie k**wa tak drzesz? - pyta znowu wsciekly niedzwiedz - Bo moze ktos uslyszy i mi pomoze. - mówi gosc - No to k**wa ja uslyszalem. Pomoglo ci?
  14. na szczescie odmiana bez srania. Taka gardłowa... ale bez żygania [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:47_________________________________________________ Jaka szkoda, że we środe znowu cie nie będzie też się cieszę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:48_________________________________________________kurfa jak człowiek załozy nowy wydech to dopiero wtedy znajdzie ten wymarzony... :confused4: :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/ssuper-tuning-motorka-vt29348.htm
  15. :hi: Te silniki i tak fajnie odpalają bez świec. Np. Inca 1.9 Sdi to ni ma wuja żeby odpaliła jak świece za mało zagrzeją, a kolega w Fabii (2.0 Tdi) w ogóle nie ma podpiętych świec i pali bez problemu... A ja tymczasem leże bo mnie dopadło jakieś choróbsko grypopodobne
  16. odpuszczam temat. Te minimalne drgania mnie wnerwiają ale nie są jakos znowu bardzo uciązliwe. Zresztą 80% BLBków tak ma...
  17. mnie dorzucił do aparatu ,a nie tak jak tobie sponsoruje cały samochód, gdybyś wiedział ile co kosztuje i ile na to trzeba pracować mysle ze nie jeździłbyś jak wariat upalając furmanke i co jakiś czas niszcząc przy tym podzespoły w zaskakująco szybkim tempie- wiesz jakie mam zdanie na temat takich gogusiów...... nie wkur...j mnie nie wem czy zauważyłeś, ale pracuje w firmie i jedyną zasługą moich rodziców jest to że pozwalają mi powoli przejmować ten interes... Ale wydaje mi się że taka jest kolej rzeczy i często się tak dzieje że interesy przechodzą z pokolenia na pokolenie.
  18. dzięki Wojtuś za zamontowanie wydeszku. Ja się strasznie c**jowo czuje... jakieś grypsko... Co do spostrzeżen z jazdy: -wydech jest minimalnie głośniejzy (troszke barwa się zmieniła) -poduszka pod skrzynią ładnie trzyma -silnikiem jak telepało tak telepie
  19. :gwizdanie: dokładnie jarko to samo sobie pomyślałem to było apropos takiego jednego zdania na PW. :gwizdanie:
  20. Widze Wojtuś że Ci się nudzi... :polew: :polew:
  21. wymienia na ori BRD z ośki, a ten idzie do mnie
  22. Wojtuś nie fotki robić tylko do pracy :decayed: A tak w ogóle to myśle że powinieneś zamontować kamerkę internetową żebym mógl sobie oglądać jak rezasz moje autko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________uuuu ale te felgi 16'... słabe są
  23. hmmm... Maciuś od czego to skrót "per..."

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.