Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuu Pablo doorselection... coś czuje że Adidaski dziś zostają w domu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
a mnie ta felga szczerze mówiać się w ogóle nie podoba.. Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się że bardziej by pasowała do b5 niż do b6/b7...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi nic nie mówiłeś że zrobiłeś pakiet w a6...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
super [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:08_________________________________________________ja chce taki pakiet... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niop. Dałbyś rade mi tego windowsa podwieźć? Poszedl facet do lasu. Tak lazil i lazil, ze w końcu zabladzil. Chodzi wiec po lesie i krzyczy. W pewnym momencie cos go szturcha z tylu w ramie. Odwraca glowe, patrzy, a tu stoi wielki niedzwiedz, rozespany, wkurwiony, piana z pyska mu leci i mówi : - Co tu robisz? - Zgubilem sie - odpowiada facet - Ale czego sie k**wa tak drzesz? - pyta znowu wsciekly niedzwiedz - Bo moze ktos uslyszy i mi pomoze. - mówi gosc - No to k**wa ja uslyszalem. Pomoglo ci?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na szczescie odmiana bez srania. Taka gardłowa... ale bez żygania [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:47_________________________________________________ Jaka szkoda, że we środe znowu cie nie będzie też się cieszę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:48_________________________________________________kurfa jak człowiek załozy nowy wydech to dopiero wtedy znajdzie ten wymarzony... :confused4: :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/ssuper-tuning-motorka-vt29348.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Te silniki i tak fajnie odpalają bez świec. Np. Inca 1.9 Sdi to ni ma wuja żeby odpaliła jak świece za mało zagrzeją, a kolega w Fabii (2.0 Tdi) w ogóle nie ma podpiętych świec i pali bez problemu... A ja tymczasem leże bo mnie dopadło jakieś choróbsko grypopodobne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
odpuszczam temat. Te minimalne drgania mnie wnerwiają ale nie są jakos znowu bardzo uciązliwe. Zresztą 80% BLBków tak ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie dorzucił do aparatu ,a nie tak jak tobie sponsoruje cały samochód, gdybyś wiedział ile co kosztuje i ile na to trzeba pracować mysle ze nie jeździłbyś jak wariat upalając furmanke i co jakiś czas niszcząc przy tym podzespoły w zaskakująco szybkim tempie- wiesz jakie mam zdanie na temat takich gogusiów...... nie wkur...j mnie nie wem czy zauważyłeś, ale pracuje w firmie i jedyną zasługą moich rodziców jest to że pozwalają mi powoli przejmować ten interes... Ale wydaje mi się że taka jest kolej rzeczy i często się tak dzieje że interesy przechodzą z pokolenia na pokolenie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Wojtuś za zamontowanie wydeszku. Ja się strasznie c**jowo czuje... jakieś grypsko... Co do spostrzeżen z jazdy: -wydech jest minimalnie głośniejzy (troszke barwa się zmieniła) -poduszka pod skrzynią ładnie trzyma -silnikiem jak telepało tak telepie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie: dokładnie jarko to samo sobie pomyślałem to było apropos takiego jednego zdania na PW. :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widze Wojtuś że Ci się nudzi... :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wymienia na ori BRD z ośki, a ten idzie do mnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś nie fotki robić tylko do pracy :decayed: A tak w ogóle to myśle że powinieneś zamontować kamerkę internetową żebym mógl sobie oglądać jak rezasz moje autko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________uuuu ale te felgi 16'... słabe są- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... Maciuś od czego to skrót "per..." - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!