Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Prawidłowo :> :> :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja kiedyś sprawdzałem to przy takiej prędkości 150-160km/h tem oleju wynosiła około 100 stopni C. Mysle że taka prędkość to max dla naszych aut z silnikami 1,9 i 2,0 do podróżowania na długim odcinku. Nie no a nie jest to przesada 150-160 km/h... :mysli: To jest prawie o 70-80 km mniej od prędkości maksymalnej... Przecież na 6 biegu przy 150 jest coś koło 2900 obr/min. Przy 170-180 jest chyba coś koło 3500 więc wydaje mi się że też jest bez tragedii... :mysli: [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 11:01_________________________________________________ A wiesz jak jezdzi siemian? A Ty skąd to niby wiesz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w mieście :polew:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
no w sumie racja. Koszt nieduży a świeża oliwa nie zaszkodzi... Ale z drugiej strony czy stary, czy nowy olej jak się przegrzeje to tak czy tak traci właściwości
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ale z tego wynika że wzykły leon i leon cupra muszą mieć inne zwrotnice...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: No ja też dość dużo latam po trasie (rocznie robie ok 60kkm- tak ok. 30kkm po mieście 30kkm na trasie) i to najczęsciej w przedziale prędkości 160-190 i też zawsze sobie rozmyślam co na to mój olej... Ale z drugiej strony jeśli chłopaki powiedzieli że nie trzeba to ja się dostosowalem. :)
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
nio nio nio Turdzi zmiany podążają w bardzo fajnym kierunku :> :> Kurcze chciałbym kiedyś zobaczyć tą Twoją fure... Subare już widziałem teraz przyszedł czas na AŁDI Powiedz mi skąd pomysł na chłodnice oleju? Też się nad tym zastanawiałem podczas modzenia, ale chłopaki z CSu mi powiedzieli że w tym silniku, przy takiej przeróbce nie jest potrzebna chłodnica oleju. Ciekaw jestem czy rzeczywiście tak jest czy poprostu Szymonowi nie chciało się z tym pieprzyć... Mam tylko jedno małe zastrzeżnie.. Te felgi BBSy mi średnio podchodzą, ale to już kwestia gustu :> :> :> Pozdrawiam serdecznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzień do
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no no no... ładne sztuki. Widać że odlew zacisku w s3 jest troszke inny niż w s4 ale to nie powinno stanowić problemu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to dopiero popołudniu :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już piłem teraz ide spać. Jutro tne do Wrocławia na impreze to musze być stosunkowo trzeźwy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ide spac...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:49_________________________________________________dobrej wszystkim...
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
hmmm... zaszkodzić nie zaszkodzi... Ale jestem praktycznie pewien że u Ciebie jest coś z wydechem... Jak nie wydech to może kolektor... Ewidentnie za głośno chodzi przy przegazówkach... Ale nie róbmy tutaj OT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja z wyboru :decayed: [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:35_________________________________________________ale tam na przyszlosc... lepiej Knechta boseronek :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popił... :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakbym miał takiego grata to bym chyba nawet 800 nie zapłacił... :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to są plusy leasingu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pzu ale ja mam leasing w EFLu więc składki też inne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filtrona to tylko sie kabinowy kupuje ja tam jezdze na nich od lat i nie narzekam nie dam sie zwariować to tylko filtr który ma spełaniać swoje zadanie filtron... ciekawe czy dalej będziesz miał takie zdanie jak będziesz zmieniał turbine...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________ja tam place za pakiet ubezpieczenia 3 koła...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:01_________________________________________________o już trzeba było wyborczą kupić, podziurkować i w miejsce filtru powietrza dać... Koszt jeszcze mniejszy a działanie podobne do filtrona... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Wojtka z tego co pamiętam Twój Castrol był jeszcze tańszy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cienko z kasa to nie stawialem... A Ty nie za często w BB jestes? :> :> Ja jutro lece do Wrocławia. Szkoda że tam w niedziele maja dopiero spot... Rozumiem że jakiś czas na to żeby wytrzeźwieć trzeba mieć ale ja na niedziele wieczór musze być w Krk na spocie...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:37_________________________________________________ taa...uchlaliśmy sie na maxa HA qr** HA qr** HA...[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________no chodzmy gdzies na wódke albo na piwo ale nie że każdy autem jest to wtedy pomyśle... Przecież nie będe wam szaszłyków kupował...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ostatnio u wojtka z bielskich płaciłem za litr mobila esp 5w30 32 zł za litr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak takie środki bezpieczeństwa to napewno z... 50zł :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:31_________________________________________________ale wiesz 70zl jeszcze na koncie zostało to pinu trzeba strzec jak dziewidztwa siostry.. :polew: