Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Toś Ty alkoholik jest.... :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla mnie też?? :evil: Tak w ogóle to wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się też średnio czuje. Dostałem jakiegoś kataru i leciutkiej gorączki...ale co tam. Mam nadzieje że przejdzie. Tak w ogóle to wszystkim- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ale jaja... no rzeczywiście... aż mi się w to wierzyć nie chce. Ja wymieniam filtr co 15 kkm i jest zawsze tak zabity że ostatnio zastanawiałem się czy nie zacząć wymieniać co 10kkm...- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Ja mam ate blue racing i jestem bardzo zadowolony. Poprzedni mi się co chwile gotował... Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe z cen dobrych nawiercanych tarcz, tego że będą się klocki zużywać dużo szybciej i że poprawa hamowania będzie stosunkowo niewielka... Ale zawsze coś...- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
I tą wypowiedzią spowodowałeś że już Ci nie wierze. Napewno takie śrdoki nie poprawiają osiągów, bo nie o to w tym chodzi (chociaż czasem producenci "się rozpędzą" i zapewniają o poprawie). Jak dla mnie jesteś poprostu w tym momencie nie wiarygodny. Wierze w Twoje dobre intencje, ale widocznie u Ciebie siła autosugestii jest mocniejsza od prawdziwych odczuć...- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Najlepiej kupić 16 alu na zime i wsadzić zaciski i tarcze 320mm (z 3.0 tdi). Ten zestawik jest optymalny i fajnie hamuje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no na bielskich też cisza jak ch.... zasiał...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co tu taka cisza?- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Nawiercone tarcze nigdy nie spowodują takiej róznicy jak założenie większych tarcz. Żeby tarcza nawiercana była dobra to musi swoje kosztować(dużo więcej niz zwykły odpowiednik). Większość osób kupuje jednak tarcze nawiercane po 300zł/szt. i dziwią się że po tygodniu się krzywią. Minusem jest też że dużo szybciej się zuzywają klocki. W moim przypadku musiałbym chyba je wymieniać co 5tys. km. Więc podliczając koszty dużo droższych tarcz i częstszych wymian klocków wcale to nei wychodzi taniej... Przy nawiercanych minusem jest hałas przy hamowaniu- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
To zależy czy masz 15 stalowe czy alu. Jeśli alu to max będzie 288 czyli takie jak masz... W tacze nawiercane i nacinane się nie baw. Nie warto..- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dwóch 10 latków zawstydziło Romka Polańskiego... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Dwoch-10-latkow-zgwalcilo-8-latke,wid,11645118,wiadomosc.html?ticaid=19057- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to jest jak sie jezdzi bez dachu.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:44_________________________________________________Bylo juz A9 ?? http://moto.onet.pl/5639500,0,4,filmy.html?node=28 http://www.germancarzone.com/garbage-bin/22343-audi-a9.html all. Było już dawno o tym, gość prawdopodobnie przerobił A6 C5 na A9 :evil: Pablo już dawno do niego pisał w sprawie kupna, ale koleś nie chce sprzedać... :polew: :polew:- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
A Helmuty zalecają co 90 tys.(tak wynika z mojej książki serwisowej z niemcowni) Nie chce mi się w to wierzyć. Może źle spojrzałeś...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:wallbash: Pablo zmienił auto?? :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/kolekcja-kubkow-zbierana-przez-35-lat-vt24843.htm :polew: :polew: :polew: popłakałem się...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/kolekcja-kubkow-zbierana-przez-35-lat-vt24843.htm :polew: :polew: :polew: popłakałem się...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rób mi tak jeszcze :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
będzie, będzie, będzie. To kwestia czasu. Pól roku temu byłem bliski zakupu zderzaka od s4 i xenonów. Musiałem się zdecydować czy inwestuje w wygląd zewnętrzny czy jednak najpierw popracować nad osiągami autka. Ostatecznie postanowiłem że, ponieważ autko i tak nie wyglada najgorzej na tych 18', zajmę się najpierw sprawami technicznymi. Stąd drugi IC, turbo BRD, hamulce s4. Teraz doszedłem do takiego momentu gdzie, jesli chodzi o silnik, niewiele moge już zrobić (jeszcze tylko mi została wymiana tylnych hamulców od s4), więc moge się skupić na designie autka. Ale to pewnie po zimie bo szkoda by było kupić zderzaczek, założyć i potem zahaczyć jakąś zaspę (odpukać). A rózne rzeczy się dzieją nocą na przełęczy Salmopolskiej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo co :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pare piwek tylko...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja głowa... :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kogo jeszcze obudzil w nocy ten alkoholik? dzien dobry jakto obudził?? Dzwoniłem do Ciebie?? Nie pamiętam... Tak w ogóle to :hi: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu