Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
Moim zdaniem Ate to najlepsze rozwiązanie, aczkolwiek może być kłopot żeby zmieścić się cenowo. AWX miał serynie zakładane hamulce 288 więc jeśli nic nie było kombinowane to takie masz.
-
[B6 ALT] Piekarnik na zimnym silniku
jeśli w aucie jest zimno to po odpaleniu silnika nawiew jest automatycznie skręcony żeby nie dmuchać zimnym powietrzem. Po rozgrzaniu silnika zwiększa się prędkość nawiewu a temperatura powitrza wydobywającego się z nawiewów jest możliwie jak najwyższa, żeby nagrzać w aucie do zadanej temperatury (w Twoim przypadku 18*). W momencie osiągnięcia zadanej temperatury, siła i temperatura nawiewu się ustaktowuje na poziomie umożliwiającym zapewnienie zadanej temperatury. U Ciebe musi być coś jednak nie tak bo nie znam osoby która by narzekała na zle działanie klimatronika.
-
[B7 BFB] Montaż nawiewów na tylne siedzenie
trzeba by robić kompletną rzeźbe...
-
[B6 AVF] Ułamany zamek od schowka na trójkąt
a mnie to ostatnio odpadło i gdzieś poleciało. Już tydzień zbieram się żeby podskoczyć do ASO i to kupić
-
[ALL B6] Chrobotanie podczas skrętu w lewo oraz podczas hamowania
ja bym dalej stawiał na przegub. Tocząc się z górki nie będzie "strzelał" bo nie ma obciązeń. To samo na podnośniku. Po przegunie z wyglądu nie da się ocenić czy jest z nim coś nie tak p.s. Masz super mechanika jeśli sprawdza przeguby na podnośniku...
-
[ALL B7] Dla potomnych chcących coś zmieniać przy hamulcach
Łaaaał... :polew: Kolego Ameryki nie odkryłeś. Temat ten już był wielokrotnie opisany i jest dużo wyczerpujących informacji na forum na ten temat. :szukaj: Zaciski różnią się kosmetycznie. Pasują p&p zamiennie.
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
tarcze będą 288
-
[ALL B6] Dziwny komunikat
coś z DRLami
-
[B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm
jeśli to auto stoi u Tyrny w Harbutowicach to byłbym spokojny i czekał, bo Pan Władek napewno znajdzie przyczyne. Mam golfa 1 cabrio i jak mi padł mechaniczny wtrysk to pól roku 6 mechaników to naprawiało a dopiero Tyrna dał sobie z tym rade i to w pare dni. Serwisowałem golfa tam przez pare lat i wiem że ten człowiek jest cudotwórcą :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
myśle że walka nie jest ustawiona... To są zbyt duże imbecyle i za bardzo się nienawidzą... http://odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co jest ustawione?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myśle że Adamek, bo on przynajmniej ma mózg.. co prawda go nie używa... ale ma. Gołota nie ma mózgu i go nie używa.. :> A tak na poważnie to myśle że Adamek, przemawia za nim wiek i technika. Ale jak jakiś strzał Gołoty dojdzie Adamka to może mieć ciężko...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________Adamek ma więcej do stracenia, bo w jego przypadku przegrana będzie równoznaczna z końcem kariery...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________ Jak dla mnie to ten mail zarówno jak poprzedni jest pisany polską "Polszczyzną Angielską" :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co się cieszysz a nie moge?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wujek startuje byłem i nie widziałem Widziałeś napewno czym jechał C klasą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wujek startuje byłem i nie widziałem Widziałeś napewno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wujek startuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko Elprosys w Gliwicach na tarnogórskiej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupa 18tki bylyby lepsze Jakbym miał zmieniać 16 na 17 i dać za to 1200zł to wolałbym iść się porządnie najebać
-
[B7 ALL] Czy będą pasować takie tarcze do zacisków z A4 b7 3.0TDI
spoko. Sprawdzałem to w ETCE więc jest to pewna informacja. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Będzie to miało dużo dużo mniejszą wydajność... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
yes yes yes!!!![br]Dopisany: 23 Październik 2009, 10:19_________________________________________________W głębinach jednego z jezior w Alabamie znaleziono ciało Murzyna. Było całkowicie oplecione łańcuchami. Miejscowy dziennikarz pyta szeryfa: - Co Pan myśli o tej sprawie? - Myślę, że to typowe dla czarnuchów z naszej okolicy. - Mianowicie? - Chciał przepłynąć jezioro, ukradłszy więcej łańcuchów niż mógł unieść.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będzie na częsci zamienne :kox: