Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Moim zdaniem Ate to najlepsze rozwiązanie, aczkolwiek może być kłopot żeby zmieścić się cenowo. AWX miał serynie zakładane hamulce 288 więc jeśli nic nie było kombinowane to takie masz.
  2. jeśli w aucie jest zimno to po odpaleniu silnika nawiew jest automatycznie skręcony żeby nie dmuchać zimnym powietrzem. Po rozgrzaniu silnika zwiększa się prędkość nawiewu a temperatura powitrza wydobywającego się z nawiewów jest możliwie jak najwyższa, żeby nagrzać w aucie do zadanej temperatury (w Twoim przypadku 18*). W momencie osiągnięcia zadanej temperatury, siła i temperatura nawiewu się ustaktowuje na poziomie umożliwiającym zapewnienie zadanej temperatury. U Ciebe musi być coś jednak nie tak bo nie znam osoby która by narzekała na zle działanie klimatronika.
  3. trzeba by robić kompletną rzeźbe...
  4. a mnie to ostatnio odpadło i gdzieś poleciało. Już tydzień zbieram się żeby podskoczyć do ASO i to kupić
  5. ja bym dalej stawiał na przegub. Tocząc się z górki nie będzie "strzelał" bo nie ma obciązeń. To samo na podnośniku. Po przegunie z wyglądu nie da się ocenić czy jest z nim coś nie tak p.s. Masz super mechanika jeśli sprawdza przeguby na podnośniku...
  6. Łaaaał... :polew: Kolego Ameryki nie odkryłeś. Temat ten już był wielokrotnie opisany i jest dużo wyczerpujących informacji na forum na ten temat. :szukaj: Zaciski różnią się kosmetycznie. Pasują p&p zamiennie.
  7. coś z DRLami
  8. jeśli to auto stoi u Tyrny w Harbutowicach to byłbym spokojny i czekał, bo Pan Władek napewno znajdzie przyczyne. Mam golfa 1 cabrio i jak mi padł mechaniczny wtrysk to pól roku 6 mechaników to naprawiało a dopiero Tyrna dał sobie z tym rade i to w pare dni. Serwisowałem golfa tam przez pare lat i wiem że ten człowiek jest cudotwórcą :>
  9. myśle że walka nie jest ustawiona... To są zbyt duże imbecyle i za bardzo się nienawidzą... http://odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html :polew: :polew:
  10. Myśle że Adamek, bo on przynajmniej ma mózg.. co prawda go nie używa... ale ma. Gołota nie ma mózgu i go nie używa.. :> A tak na poważnie to myśle że Adamek, przemawia za nim wiek i technika. Ale jak jakiś strzał Gołoty dojdzie Adamka to może mieć ciężko...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________Adamek ma więcej do stracenia, bo w jego przypadku przegrana będzie równoznaczna z końcem kariery...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________ Jak dla mnie to ten mail zarówno jak poprzedni jest pisany polską "Polszczyzną Angielską" :>
  11. co się cieszysz a nie moge?
  12. wujek startuje byłem i nie widziałem Widziałeś napewno czym jechał C klasą
  13. wujek startuje byłem i nie widziałem Widziałeś napewno
  14. Tylko Elprosys w Gliwicach na tarnogórskiej...
  15. kupa 18tki bylyby lepsze Jakbym miał zmieniać 16 na 17 i dać za to 1200zł to wolałbym iść się porządnie najebać
  16. spoko. Sprawdzałem to w ETCE więc jest to pewna informacja. Pozdrawiam
  17. Będzie to miało dużo dużo mniejszą wydajność... :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. yes yes yes!!!![br]Dopisany: 23 Październik 2009, 10:19_________________________________________________W głębinach jednego z jezior w Alabamie znaleziono ciało Murzyna. Było całkowicie oplecione łańcuchami. Miejscowy dziennikarz pyta szeryfa: - Co Pan myśli o tej sprawie? - Myślę, że to typowe dla czarnuchów z naszej okolicy. - Mianowicie? - Chciał przepłynąć jezioro, ukradłszy więcej łańcuchów niż mógł unieść.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.