Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi : - Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka ! Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ... - No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy ! Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku .... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje ... - No nie bądź taki ... wsiadaj ! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups ! - Oj odczep się Tato! Kupiłeś Renówke to musisz z tym żyć[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:25_________________________________________________W samolocie leci ksiądz, siostra zakonna i oczywiście pilot. Nagle, z niewiadomych przyczyn samolot zaczyna się palić, wiec pilot głośno wola: - Zakładamy spadochrony i skaczemy! Tak tez wszyscy zrobili. Jako ze kobiety zazwyczaj puszczane są przodem, dali siostrze zakonnej pierwszeństwo. Ta jednak, gdy już prawie skakała, zaparła się o drzwi i ani rusz. Widząc to, pilot pyta księdza: - Popchniemy ją? Na co ksiądz, nerwowo spoglądając na zegarek odpowiada: - A zdążymy jeszcze?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster dobrze mówi. Polać mu
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
byłem.. Ale Ciebie nie zauważyłem... Pozdrawiam :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no Sławek zawsze ładnie ustępuje drogi. Raz go mijałem i jechał prawym pasem jak Bóg przykazał :> :> :polew: :decayed: :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 15:18_________________________________________________Jedzie na koniu gościńcem Zbyszko z Bogdańca. Nagle przed sobą widzi stojącego na poboczu starca. Zbyszko podjeżdża do niego, zatrzymuje się, zaczyna mu się przyglądać i mówi: - Człowieku! Ktoś ci wyłupił oczy! Starzec nie reaguje, więc Zbyszko dalej go ogląda i mówi: -Człowieku! Ktoś ci wyrwał język! Starzec nadal nic. Zbyszko dalej mu się przygląda i mówi: -Człowieku!! Ktoś cię torturował. Jesteś cały we krwi! Starzec nadal nic. No więc Zbyszko w końcu go pyta: - Człowieku. Kto ci to wszystko uczynił? Na to starzec podnosi rękę i kreśli nią na piersiach znak krzyża. A Zbyszko na to: -Człowieku! Nie pier**l! Pogotowie ?[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 15:25_________________________________________________Pani w szkole pyta się uczniów jak umeblowali by sobie pokój. I po jakimś czasie pytanie dochodzi do Jasia -Jasiu a ty jak byś sobie umeblował pokój? -A wiec tutaj biureczko tam szafę ,tam łóżko a tutaj bym zajebał półeczkę. -Jasiu! Jak ty się wyrażasz ? Jutro do szkoły z ojcem! Na drugi dzień jasiu wpada do klasy z ojcem i nauczycielka mówi do jasia. -No jasiu powiedz dla tata jak byś umeblował pokój. -A wiec tutaj biureczko tam szafę ,tam łóżko a tutaj bym zajebał półeczkę. Ojciec chwile pomyślał i mówi do jasia. -No dobrze jasiu ale na h*j ci tutaj ta półka ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heh, kolega odwoził mnie z piwka w mieście i chiał się przejechać autkiem po wymianie turbiny... Heh... Stali na przystanku na wysokości kortów na andersa jak się jedzie od partyzantów... BTW. Stała B6 taka jak Pitera na łdnych 18' z Żywca. Na początku myślałem że to może Piter bo przecież to dość rzadki kolorek... Ale całkiem rozbił mnie tekst policjanta który złapał kolege... -Co się Panom stało? (popatrzyliśmy na siebie bo brzmiało to jakby naprawde się coś stało...) -hmmm... w sensie... - No Panowie lądowali czy co robili... Po tym tekscie było wiadomo że uda się dogadać. Było 132 na 50... Ale kolega wytłuaczył że to moje auto i że założyłem nową tubine i sobie testujemy... :> :> :> Dał im stówke a oni nam polecili jechać na S1. Kolega odpowiedział że własnie tam jedziemy :> :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co tu taka cisza... :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Po dołożeniu drugiego coolerka od BRD przyszedł czas na wymiane suszary na BRDowską :> :> :> Więc jest... Moc ok. 200 kucy. Na hamownie pojade jak będe miał chwilke. :naughty: Jeszcze razem z Maćkiem (Mk4) zrobiliśmy powiedzmy stage2 BOSEmusic :> Czyli po wooferku BOSE przyszedł czas na wzmaczniacz. Narazie przez BOSE gra tylko tyl ale myśle że to kwesia czasu. Gra miodzio...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo Ty jechałeś ze stałą prędkością przelotową, a ja miałem 50-180-50... co się rozpędziłem to jakiś buc jechał 50 lewym pasem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty... :evil: Ładnie to mało powiedziane. Modzio jedzie... :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo teraz juz działa a wczesniej wyświetlało się tylko logo joemontera...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj Maciuś coś Ci nie wyszło...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma zacisków tylko tarcze i klocki... czytaj ze zrozumieniem Maciuś... :bicz: :bicz3: :bicz3: Widze że przez status klubowicza sodówka Ci odbiła... :polew: U mnie już siedzi nowe turbo (Dzięki Wojtek). Jutro strojenie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie przez myśl coraz częściej przechodzi szatański plan 345mm...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wchodzą, przecież ja tak mam na zime. Maciuś dzięki za transport
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja niestety na spota nie dotarłem. Ale za to na biurku leży suszareczka od BRD... Wojtuś będziesz się mógł jutro wykazać
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
oj myśle że łatwiej jest sprzedać cały komplet za 1500 do auta które uległo wypadkowi albo coś, niż sprzedać same zaciski bo ktośchce sobie stuningować hamulce... Nie każdy myśli tak jak my :> :>
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
no tak tylko kto Ci sprzeda same zaciski... Życze powodzenia...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teeee klubowicz....
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
ale zaciski ogólnie ciężko dorwać. Jak się pojawiająto zaraz schodzą. Kolega MK4 z 3 miesiące szukał... Trzeba szukać na allegro. Najlepiej podzwonić bo każdy handlarz ma znajomych handlarzy który mają znajomych handlarzy...
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
cały czas czekam. Finanse mnie troche blokują.Szukam 288 w dobrej cenie.Póki co na 321mm z przodu auto i tak świetnie hamuje więc mi się nie śpieszy... Jutro montuje suszarke od BRD więc znowu troszke wydatków było...[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 12:51_________________________________________________Nowe tarcze ATE i klocki ATE komplet 900-1000zł. Zasicki 300-500zł komplet. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ostatnio jezdziłem 210 konną fabią 1.9 tdi... Od Ustronia goniła nas nowa a6 3.0 tdi ale nie dawała rady się utrzymać... Mina tego faceta przy w audi... bezcenna :> :> Nie wiem czemu zawsze jak potem wsiadam do mojego auta to wydaje mi się że jade cały czas na zaciągniętym ręcznym...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kolega ma leona 2.0 tdi 220 koni to wiem jak to lata...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzis, dziś o 21 jade