Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla Ciebie, Dominiki, Rodzinki i najblizszych rowniez Wesolego Jajka i spokojnych, zdrowych Swiat Wielkiej Nocy. ....a dla nas wzystkich... ;( Wesołych 4All[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 10:31_________________________________________________co tu taka cisza...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witajcie. Wczoraj jechała przede mną srebrna b5 z naklejka a4-klubu z tyłu. Skręcała pod Kaufland. Prowadziła płeć piękna. To ktoś z Was? Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie. Wąski wszystkiego naj naj naj. Wszystkim wesołych świąt- [B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
tak jak pisałem wcześniej. Ale jak się wymienia kiere z poduchąto każda z a3 też podejdzie. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no coś wcześnie zakończyliście rozmowy.. a ja dopiero teraz tutaj.. Przemo jak chcesz to możemy Ci nawet ściągnąć podsufitke. Słowo Pingwina- [B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
wszytko pauje na 1000%. Sam miałem kiere z a6- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koło rezarni... a swoją drogą to jaki to musiał być słup że się nie złamał...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu pędzel i farba Dobrej nocy wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witaj Przemo111. Widze srebnego Avancika b7 czyli to co tygryski lubią najbardziej :naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ja jestem w bielsku już... Co do lewarka... ja nie słyszałem... Podrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie w*wiajcie mnie. Dlaczeo zawsze umawiacie się na miasto jak ja jestem w Bielsku...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty Boseron za kolorek... Nie musiałeś tego robić żeby zaimponować Kindze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo elo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- [B7 BLB] Żółty wskaźnik oleju
powinno, bo olej musi skapać do miski... pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ozi, wyrazy wspólczucia. Dobrze że sie wam nic nie stało. Auto to tylko kawał blachy... a tak w ogole to dzieńdoberek wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...no w bagażniku Boseron nie bij- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Kinga w sumie racja. Nawet Ci grzebałem :> Pablo problem mam taki że mi się nie chce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za godzinke to będe pewnie już spal- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzwoń bo Boserona to ruch zamknie na ulicy Pablo nie będe przecież szedł na piechote...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale fajnie wyglądają takie drabinki w postach cytowanych... Kinga do bagażnika nie śmiałbym zaglądać P.S. nie jedzie ktos przez mogilskie bo mi sie piwo skończyło ;( ;( ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda że Kinia nie ma lufy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________do czyszczenia :gwizdanie: Może Tobie to Jarko przeszkadza... Wiesz jak lubisz... nie będe się czepiał Twoich preferencji :decayed: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!