Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyżby jakieś rezanko...?
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
hehe, patrząc na to (jakże piękne) auto chciałoby się zapytać... a gdzie są hamulce Ja rok temu mialem podobny problem bo przy dużych felgach tarcza znika poprostu. Teraz przy 18'' i tarczy 321mm jest ok. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Avant 2.0 TDI Automat (Nowe Fotki)
do b7 musi być felunek min. 18 cali. Jeśli koniecznie upierasz się przy 17 to powienienes zdecydować się na jakieś ori felgi z a4 b7. Pomniejszone felgi z rs4, R8 i tego typu zabawek, moim zdaniem nie będą nigdy jakoś super wyglądać. Masz wszystko ok. z przednimi hamulcami, bo z tego co widze na pierwszych fotkach to tarcza nie wygląda za ciekawie. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Moja A4 2.0 i niestety tylko 131 kucy
śmiesznie wygląda taka jedna rurka z tyłu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
schowasz mu ten polar że ma go szukać...?? :polew: :polew:
-
[ALL B6] Stukanie w pedał sprzęgła
mam tak samo jak ty GRazny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dobre :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja lubie jezdzic strażą pożarną. Co do tych b6 z 2005 roku to w ETCE pod 2005 rokiem jest b6 dlatego że ETKA bierze rok modelowy, a on zmienia się jakoś w okolicach lipca. Ja mam np. auto wyprodukowane w lipcu 2005 ale wg. audi jest to rok modelowy 2006. Kerczi chcialbyś żeby lustrka były takie same... bo b5 dużo jest na allegro od s4 A6 ma takie same lusterka chyba Pozdrawiam[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:09_________________________________________________co do takiego wzoru felg to mk4 na takie poluje i z tego co wiem to lada dzień sobie takie sprawi[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________dobra Pany, ja się zbieram do spania. Trzymta sie :> :> :>
-
[B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
wielokliny pasują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może chodziło mu o pierwszą rejestracje... :mysli:
-
[B6 AVF] Kierownica trójramienna z A3 do A4 ?
w b7 kierownice w a4 i a6 są identyczne, tak samo poduchy, więc są w 100% kompatybilne. Jeśli chodzi o kiere z a3 to ma ona nieco inne mocowanie poduchy, więc jak wymieniamy na dieke z a3 to musimy dorwać komplet z airbagiem. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Różnice między schowkiem pasażera A4 B6 a A4 B7 ???
schowki są identyczne. pozdrawiam
-
[ALL B6] Stukanie w pedał sprzęgła
też mam leciutkie pukanie
-
[B6 AWX] Przewód ogrzewania tylnej szyby
a czy jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby to grzeją Ci lusterka? Sprawdź czy nie masz czasem klimatronika z b7. Jak za niego pociągniesz to powinien się wysunąć. Z tyłu jest naklejka z modelem. Jak wkłada się do b7 klimatronik z b6 to nie działa ogrzewanie tylnej szyby (lusterka grzeją). Z tego co wiem to na odwrót jest tak samo. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no zbyt duży tłok tu nie panuje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja Ci lufy nie będe czyścił :polew: dobra, gasze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko spoko, bo pościeli nie dopierzesz :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja pije cały czas...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi a ja pije wino od Ciebie ze sklepu A d*pa to jest z Zielucha bo stał obok i nie chciał nic powiedziec a miał na sobie koszulke a4-klubu... byłaby reklama... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra ja ide spac. dobranoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio do k.... nędzy. człowiek o złotym sercu a go od pingwinów wołają :>