Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Wchodzi staruszek do konfesjonału i nawija: - Mam 92 lata. Mam wspaniałą żonę , która ma 70 lat. Mam dzieci, wnuki i prawnuki. Wczoraj podwoziłem samochodem trzy nastolatki. Zatrzymaliśmy się w motelu i uprawiałem seks z wszystkimi trzema... - Czy żałujesz, synu, tego grzechu? - Jakiego grzechu? - Co z Ciebie za katolik? - Jestem żydem... - To czemu mi to wszystko opowiadasz? - Wszystkim opowiadam!
  2. no co z tym bicepsem to mówimy przeciez o piciu alkoholu (wyrabia się od toastów) :> A po alkoholu mam rózne pomysły. Jak potrafiłem włożyć telefon do gotującej wody to może i wpadne na pomysł żeby podsufitke przemalować sprayem. A Wy od razu o jakiś świństwach... Powiem wam że macie chyba jakieś nieczyste myśli :polew:
  3. nie nie bo jeszcze bym sobie na biało przemalował podsufitke przez przypadek :polew: :polew:
  4. no wiesz a jak leży obok mnie w pokoju czarna podsufitka czekająca na rezanko to już w ogóle, można mieć pięć falstartów pod rząd :polew:
  5. jest podobno coś takiego jak doważanie kół na samochodzie. Może to pomoże, ponieważ polega to na tym że wyważa się wszystkie elementy wirujące.
  6. DX oznacza bodajże częsci regenerowane.
  7. hmmm jeśli podłączał go do laptopa to prawdopodobnie odczytywał błedy z Vaga włąsnie...Wydaje mi się że jeśli byłyby jakieś błędy to by się wyświetliły. Pozdrawiam
  8. SpałekP jeśli masz RNSa to po wejściu w Engeneering mode możesz śledzić na bierząco prędkość na podstawie GPSu. Pozdrawiam
  9. Z ETKI wynika że są inne (przynajmniej różnią się litekami na końcu numeru). Potrzebujesz maty: 2x 8E0 963 555 AB i 2x 8E0 963 557 AA plus okablowanie.
  10. nio wiesz Ogr jeszcze nie do końca potrafie nad tym zapanować, pewnie za mlody jestem :decayed:
  11. no o pare sekund za wcześnie poszły
  12. Z okazji Dnia Kobiet życze wszystkim użytkowniczkom Audi A4 Szerokiej Drogi i Miłego Dnia :rose: Wasze zdrowie miłe Panie :drunk:
  13. Miałem gładkie. Nie jestem zwolennikiem nawiercanych nacinanych tarcz itepe... Stawiam na wielkośc Przy hamulcach 321mm w 2.0 tdi jest tyle "zapasu" że się nie przegrzewają i auto super hamuje. Trzeba brac pod uwage ze hamulce 321 byly wsadzane do 3.0 tdi quattro czyli auta o prawie 300 kilo cięższego od mojego (stąd ten zapas w mocy hamulców).[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________maciejski sprawdziłem u mnie w ETCE i tarcze 320x30 są w cenie 131 euro/szt więc nie wiem skąd wziąłeś tą cene... :confused4:
  14. Panowie dziś wymieniłem dzwignie hamulca ręcznego na skórzaną. Ale to tylko przedsmak tego co bedzie w poniedzialek. Rezanie czarnego sufitu i podłokietnika :)
  15. jutro podzwonie po znajomych popytam o tą firmę.
  16. hmmm... Ciekawe. Firma z Bielska.Popytam troche i postaram się cos o nich dowiedziec, ale nie obiecuje
  17. miałem kiedyś zimmermany w innym aucie i były lekko mówiac... beznadziejne...
  18. 312 są duzo tańsze od 320... a po drugie nie porównujmy zimmermanow do ATE (przynajmniej pod względem ceny) Pozdrawiam A najlepiej niech sie wypowie Wąski jak sie kształtują ceny tych tarcz[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:29_________________________________________________ Hmmm szczerze mowiąc nie chce mi sie w to wierzyc ale wszystko jest mozliwe. Sprawdze to w poniedzialek
  19. hmmm. no to widocznie się myliłem. Nie upieram się bo nie byłem tego pewien
  20. ...a dokładniej poniżej 5 stopni celcjusza.
  21. witam własnie wrocilem z za klodzka. Kolega Mk4 ma juz nowe stołki (takie jak u Kercziego) i listwy zewnetrzne s-line, a u mnie w bagażniku spoczywa czarny suficik i podlokietnik ktore to bedę rezał w poniedziałek[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:20_________________________________________________a teraz ide spac do spalem 3 godziny...
  22. 300zł/ szt. W ASO 125 euro kosztuje chyba sztuka. W inter carsie są te tarcze za 414,68 zł/szt. (320mm ATE)
  23. elo Pany. Pozdrówki z Jeleniowa
  24. sprawdź czy masz białe lampki w drzwiach oświetlajace podłoże podczas wysiadania. Wydaje mi się że świecące lampki czerwone z boku drzwi (te o które pytasz) były zawsze w pakiecie z dolnymi. Jeśli ich nie masz to boczne czerwone są tylko odblaskowe.
  25. Ja mialem problem z parowaniem szyb, ale wymienilem filtr i teraz mam przeciągi w aucie :> . Nic nie paruje. Myśle że Twoim problemem moga byc welurowe dywaniki w zimie. To nie jest zbyt dobry pomysł... Jak auto Ci nawilgnie to ciężko go bedzie wysuszyc. Co do pasków w bocznych szybach tylnych w Avancie są to anteny a nie żadne grzanie... Tak sie zastanawiam jaki jest sens jezdzic z właczonym przyciskiem ECON jeśli ponizej 5 stopni klima w Audi i tak nie działa ( a uwazam ze lepiej by bylo gdyby dzialala bo wtedy powietrze by było bardziej wysuszone i szybko by odparowywało szyby- Klima czyli nie chłodziarka tylko system utrzymujący stałą temperature w aucie. Jak trzeba chlodzic to chlodzi, jak grzac to grzeje, a przynajmniej osusza powietrze). Jakoś w innych markach samochodów układ klimatyzacji potrafi działac w kazdej temperaturze (a jest to bardzo przydatne przy odparowywaniu szyb) Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.