Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wchodzi staruszek do konfesjonału i nawija: - Mam 92 lata. Mam wspaniałą żonę , która ma 70 lat. Mam dzieci, wnuki i prawnuki. Wczoraj podwoziłem samochodem trzy nastolatki. Zatrzymaliśmy się w motelu i uprawiałem seks z wszystkimi trzema... - Czy żałujesz, synu, tego grzechu? - Jakiego grzechu? - Co z Ciebie za katolik? - Jestem żydem... - To czemu mi to wszystko opowiadasz? - Wszystkim opowiadam!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co z tym bicepsem to mówimy przeciez o piciu alkoholu (wyrabia się od toastów) :> A po alkoholu mam rózne pomysły. Jak potrafiłem włożyć telefon do gotującej wody to może i wpadne na pomysł żeby podsufitke przemalować sprayem. A Wy od razu o jakiś świństwach... Powiem wam że macie chyba jakieś nieczyste myśli :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie bo jeszcze bym sobie na biało przemalował podsufitke przez przypadek :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz a jak leży obok mnie w pokoju czarna podsufitka czekająca na rezanko to już w ogóle, można mieć pięć falstartów pod rząd :polew:
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
jest podobno coś takiego jak doważanie kół na samochodzie. Może to pomoże, ponieważ polega to na tym że wyważa się wszystkie elementy wirujące.
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie oznaczenia przekładni i pompy układu kierowniczego
DX oznacza bodajże częsci regenerowane.
-
[B7 BPW] Nie odpala po uderzeniu
hmmm jeśli podłączał go do laptopa to prawdopodobnie odczytywał błedy z Vaga włąsnie...Wydaje mi się że jeśli byłyby jakieś błędy to by się wyświetliły. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Wyłączenie automatycznego zamykania centralnego zamka
SpałekP jeśli masz RNSa to po wejściu w Engeneering mode możesz śledzić na bierząco prędkość na podstawie GPSu. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Mata grzewcza do foteli s-line
Z ETKI wynika że są inne (przynajmniej różnią się litekami na końcu numeru). Potrzebujesz maty: 2x 8E0 963 555 AB i 2x 8E0 963 557 AA plus okablowanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio wiesz Ogr jeszcze nie do końca potrafie nad tym zapanować, pewnie za mlody jestem :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no o pare sekund za wcześnie poszły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z okazji Dnia Kobiet życze wszystkim użytkowniczkom Audi A4 Szerokiej Drogi i Miłego Dnia :rose: Wasze zdrowie miłe Panie :drunk:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Miałem gładkie. Nie jestem zwolennikiem nawiercanych nacinanych tarcz itepe... Stawiam na wielkośc Przy hamulcach 321mm w 2.0 tdi jest tyle "zapasu" że się nie przegrzewają i auto super hamuje. Trzeba brac pod uwage ze hamulce 321 byly wsadzane do 3.0 tdi quattro czyli auta o prawie 300 kilo cięższego od mojego (stąd ten zapas w mocy hamulców).[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________maciejski sprawdziłem u mnie w ETCE i tarcze 320x30 są w cenie 131 euro/szt więc nie wiem skąd wziąłeś tą cene... :confused4:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Panowie dziś wymieniłem dzwignie hamulca ręcznego na skórzaną. Ale to tylko przedsmak tego co bedzie w poniedzialek. Rezanie czarnego sufitu i podłokietnika :)
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jutro podzwonie po znajomych popytam o tą firmę.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
hmmm... Ciekawe. Firma z Bielska.Popytam troche i postaram się cos o nich dowiedziec, ale nie obiecuje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
miałem kiedyś zimmermany w innym aucie i były lekko mówiac... beznadziejne...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
312 są duzo tańsze od 320... a po drugie nie porównujmy zimmermanow do ATE (przynajmniej pod względem ceny) Pozdrawiam A najlepiej niech sie wypowie Wąski jak sie kształtują ceny tych tarcz[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:29_________________________________________________ Hmmm szczerze mowiąc nie chce mi sie w to wierzyc ale wszystko jest mozliwe. Sprawdze to w poniedzialek
-
[ALL B6] Czy lampki w drzwiach powinny się świecić ?
hmmm. no to widocznie się myliłem. Nie upieram się bo nie byłem tego pewien
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
...a dokładniej poniżej 5 stopni celcjusza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam własnie wrocilem z za klodzka. Kolega Mk4 ma juz nowe stołki (takie jak u Kercziego) i listwy zewnetrzne s-line, a u mnie w bagażniku spoczywa czarny suficik i podlokietnik ktore to bedę rezał w poniedziałek[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:20_________________________________________________a teraz ide spac do spalem 3 godziny...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
300zł/ szt. W ASO 125 euro kosztuje chyba sztuka. W inter carsie są te tarcze za 414,68 zł/szt. (320mm ATE)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo Pany. Pozdrówki z Jeleniowa
-
[ALL B6] Czy lampki w drzwiach powinny się świecić ?
sprawdź czy masz białe lampki w drzwiach oświetlajace podłoże podczas wysiadania. Wydaje mi się że świecące lampki czerwone z boku drzwi (te o które pytasz) były zawsze w pakiecie z dolnymi. Jeśli ich nie masz to boczne czerwone są tylko odblaskowe.
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Ja mialem problem z parowaniem szyb, ale wymienilem filtr i teraz mam przeciągi w aucie :> . Nic nie paruje. Myśle że Twoim problemem moga byc welurowe dywaniki w zimie. To nie jest zbyt dobry pomysł... Jak auto Ci nawilgnie to ciężko go bedzie wysuszyc. Co do pasków w bocznych szybach tylnych w Avancie są to anteny a nie żadne grzanie... Tak sie zastanawiam jaki jest sens jezdzic z właczonym przyciskiem ECON jeśli ponizej 5 stopni klima w Audi i tak nie działa ( a uwazam ze lepiej by bylo gdyby dzialala bo wtedy powietrze by było bardziej wysuszone i szybko by odparowywało szyby- Klima czyli nie chłodziarka tylko system utrzymujący stałą temperature w aucie. Jak trzeba chlodzic to chlodzi, jak grzac to grzeje, a przynajmniej osusza powietrze). Jakoś w innych markach samochodów układ klimatyzacji potrafi działac w kazdej temperaturze (a jest to bardzo przydatne przy odparowywaniu szyb) Pozdrawiam serdecznie