Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. o Pablo a gdzie byleś jak Cie nie było :>[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:29_________________________________________________ja na hamowini dzisiaj w V-techu byłem... :gwizdanie:
  2. a przetłumaczy mi ktoś to na polski :> Co to jest Imm, cięta dawka i LMM Dzięki.
  3. nie krytycznie, tylko mam oczy. Już na pirwszych zdjęciach widać było że diody w klapie są ustawione lekko w dół. Te zdjęcia to tylko potwierdziły.
  4. rodzice mnie zabierali jak byłem małym brzdącem. Byłem tam ok. 20 razy bo czasem się zdarzało że jechałem 2 razy w ciągu wakacji. Kiedyś nawet siedziałem tam w wakacje 6 tygodni.. To były czasy. Teraz to tak 2-3 tygodnie w roku to maks. Jestem zakochany w tym miejscu, może dlatego też że znam go jak własną kieszeń i czuje się tam jak w drugim domu :) Dubrovnik też piękny byłem tam jak miałem 5 lat też. Ale Krk ma tą przewage że jak wsiąde w auto w Bielsku i się postaram to po 7 godzinach z hakiem jestem na miejscu[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:14_________________________________________________wykresik:
  5. bo na mnie to pisze że psuja a sam nic nie ułamałem :> :> :>
  6. bo ułamał zatrzask
  7. zaraz zaraz... to Cuber krzyczał o druta....
  8. wyrobiłem śrube bo nie mogłeś tego Cuber odkręcić, a ja zastrosowałem troche za duzo siły i z imbusu zrobił się okrąg
  9. no wiem ale cos konkretniej??
  10. a skad bedziesz miał tego DVDka?
  11. a masz juz jakies DVD na oku?
  12. powitał :hi: [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:26_________________________________________________kerczi pytales o tą łape do podłokietnika?
  13. no niby wszystko ładnie ale wygląda jakby te LEDy w klape były włożone troche pod kątem (skierowane w dół)
  14. logi robione na 4 biegu. Co do EGR to jest podejrzenie ze sie "przycina" i dlatego wystepuje u mnie szarpanie przy obr 1800-2300 przy lekkim operowaniu gazem. Auto po programie- to wiem, bo sam robiłem program w compsporcie. Dzieki za wszystkie odpowiedzi i czekam na dalsze informacje[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:04_________________________________________________jaka ort???? A co tam pisało? Jaki można zrobić błąd w słowie zamieszczam??
  15. też spadam. Już ochłonąłem i nie życze Ci Kerczi zerwanego rozrządu :) Miło było pomóc.
  16. Zamieszczam logi statyczne i dymaniczne i basic settings. Prosiłbym o analize. Silnik 2.0 tdi BLB. Dzięki wielkie Jeśli coś źle powklejałem to sorry ale się nie znam na tym za dobrze. ORT
  17. no wiesz co Cuber...
  18. bezpośrednia relacja z rezania u Kercziego... Juz prawie 1 boczek wymieniony...
  19. jest to gdzies kodowane, tak samo jak można zablokować opuszczanie się wyświetlacza.
  20. Powitał. Wąski ponawiam pytanko. Wiesz coś o ślizgach do fotela? Pozdrawiam
  21. no to kerczi bierz te http://allegro.pl/item543071081_audi_a4_01_07_czarna_skora.html pełna skóra, pełna elektryka i sportowe fotele
  22. taaaa pewnie... to one Ci chyba wzieły tyle mocy że nie mogłeś mi jakoś porządnie odejść jak jechałem różowym yarisem 1.0 :> :> :>[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:57_________________________________________________a czemu coś nie tak z tym wnętrzem? To jednak z sedana?
  23. My dyskutowaliśmy a nie licytowaliśmy się. Nie wiem jeszcze bo korci mnie jeszcze pare rzeczy i teraz trzeba to pogodzić finansowo. Co do HIDów Kercziego... powiem tak... jechałem przed nim raz... do dziś mnie spojówki bolą :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.