Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do Wojtka nie dzwoń bo mu picie piwa pod Chorwackim drzewem spierdzielisz Tyły będe miał dzisiaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dlatego nie jezdze na takie wiejskie festyny... pewnie ani jednego fajnego auta tam nie bylo... a co drugie to pewnie z trudnością można nazwać autem a nie taczkami...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
znalazłeś rano obok auta takie same alu tylko ze zniszczoną oponą .....,czy o szo chodżi ?????? :decayed::polew::polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym pomalował na zielono- jak zielone jabluszko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Arturo dzięki Ty durna parówo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Artur był na forum i nic sie w wątku nie odezwał... Chyba mu głupio ze "dał plame" i to dosłownie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zmieniłem ją na taką z namalowanymi kropelkami wody... To auto miało już raz z ogniem do czynienia i to mu musi wystarczyć :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no w sumie racja. Pomyslałbym cholera przecież temu z tyłu to w ogole nie hamuje bo ma maciupkie hamulce... Nie no lepiej puszcze j**ańca bo mi jeszcze w dupe wjedzie przy dohamowaniu :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
foto ze starych recarosów czyli jakoś sprzed roku... To musiało być jak jechaliśmy po VP do Żychlina... Dałem mu na chwile poprowadzić i jak widać nie ogarnia jeszcze takiej mocy.A nic się nie przyznał że taka rzecz mu się przytrafiła... Ale widać że Kasia musi go ładnie ćwiczyć w sprzątaniu bo jak się obudziłem to nic nie było widać ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- w sumie fajne by to było... pomachałbym Ci "papa" na pożegnanie jak bym dodał gazu jadąc przed Tobą :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no brawo Hammerku nauczyłeś się obsługi Photoshopa.ale w sumie nie dziwie się, auto w warsztacie stoi to masz dużo czasu żeby ćwiczyć :decayed: ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- BTW. słyszłałem że szykujesz nowy mod do działu warsztat bo wycieraczka z Q5 już spowszechniała Nieoficjalnie dowiedziałem się że zdecydowałeś się na ten patent bo rękawiczka lepiej sciera sadze ze spalin z tylnej szyby
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to łajza Słyszałem że Arturoo czekał z miesiąc na pokrowce ale to dlatego że haft długo trwał bo napis "użytkownik" jest dłuższy Artur podobno zamówił limitowaną edycje z podpisem "Durna Parówa" na swoim fotelu ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- Hammer nie uczyli Cie że na zakazie nie wolno parkować...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
spy foto z autka artura... Tak spodobał mu się RNS żę postanowił zamontować więcej elektronicznych gadżetów:decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj i tu się mylisz Hammerku... Bo (odpukać) nie pamiętam kiedy moje autko ostatni raz było u mechanika A to że ostatnio jezdziłem troche róznymi autami to fakt ale moje stało sobie grzecznie pod domkiem ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- Hammerek masz już jakąś fote z tymi nowymi pokrowcami w aucie bo ciekaw jestem ja kto wygląda? :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przy okazji słyszałem że zamontowałeś nową pompe wody. Postarałeś się żeby pasowała do reszty pod maską ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer daje stówe że to auto lepiej odpala i mniej kopci od Twojego :decayed: ...a przepraszam Twoje w ogole nie kopci i nie odpala bo przecież jest w warsztacie ...i nie mówie tutaj o restauracji warsztat na kazimierzu ...chociaż patrząc na jakość Twoich napraw i częstotliwość z jaką tam wracasz moge śmiało stwierdzić że tam i tam wiedze o silnikach mają podobną... :decayed: ...tak naprawde to nie wiem czy masz auto w warsztacie ale myśle że w Twoim przypadku śmiało można zaryzykować takie stwerdzenie. Duża szansa że się akurat trafi :decayed:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
i w sygnaturze podpis: KONTAKT HANDLOWY 537 450 313 :grin::grin:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Takie ulepy a 2.5TDI objeżdżają, dlatego silnik zmieniasz :decayed: ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- no działo się... :decayed: ale widzisz Hammerek, pożyczyłem Ci prąd i mój alternator przez 2 lata jeszcze nie dał rady uzupełnić tego braku :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
gratki autka i powodzenia w przyszłych modach. mam nadzieje że będe mógł pomóc :decayed: P.S. Nowa żona to zawsze na jakiś czas coś fajnego- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew::polew::polew::polew::polew: spoko jak siadłem z tyłu i brzuch do bagażnika dałem to było całkiem ok :polew::polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Myśle ze tak ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Tylko mam nadzieje ze cos porządnego żebym nie musiał oglądać matizow jak ostatnio Ty chciałeś kupić auto...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Raczej nieprędko. Nie chce popełnić tego samego błędu co Pepoz. Dopóki bedzie jeździć i sie nie psuć albo nie trafi sie jakas okazja, nie mam zamiaru zmieniać auta- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja chyba podjade - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P