Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oj z mojąpomocą nawet szybciej niż myślisz :naughty:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Lotka musi być taka bo do dyfuzora votex'a slinowa nie pasi, a tak cały tył jest komplet votex/ms-design zresztą votex to też oem pakiet moim zdaniem pasi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo na rybnickich czytałem że z nerwów zwieracze Ci już puściły... Mam nadzieje że to chociaż w tej nowej łazience... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie bedzie. Arturoo co z wozem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
POPO jeszcze trzeba było bósa napisać :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahaha... bylem tak najebany ze nie pamietam tego... poza tym to bylo z 3 lata temu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nagrabie jak Ci zaczne podpowiadac od czego masz zaczac ale tu pozostawie Cie Twojej intuicji i juz nic wiecej nie pisze 3maj sie Siemian spadam spac i do spisania narka Cabrio oj seves seves nie mam słow do Ciebie... :decayed: idz już lepiej spać... :decayed: Narka ja też spadam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Cabrio jak tam kupiles juz jakas maszynke? bo szczerze Ci powiem ze na przyszly sezon planuje cos wiekszego wiec moja bedzie do oddania :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 00:19_________________________________________________ ja tam nie wnikam co Cie podnieca :decayed: :decayed: ...choć to w sumie wiele wyjaśnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Siemian tego watku nie chcesz ciagnac a jesli jednak to akurat w tym temacie Magda duzo wie :gwizdanie: :decayed: oj grabisz sobie synek- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
thx- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam nie wnikam co Cie podnieca :decayed: :decayed: ...choć to w sumie wiele wyjaśnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
słyszałem że dekorki 1NK idą a do kolegi to się już nie odezwiesz :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: sie gra sie ma :decayed: Tak w ogole :hi: Seves co do ograniczników to myśle że może być to związane z krajem przeznaczenia opony. Ostatnio czytałem że czesi wprowadzili obowiązek jazdy na zimówkach a minimalny bierznik ma mieć własnie 4mm. U nas jest jakos 1,6...- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
co za róznica w tym na taśmie dwustronnej, w poprzednim na kawałku drutu... Tutaj wielki plus bo przynajmniej o tym wiesz :decayed: No i niezaprzeczalnie, fajnie jak auto ma podłoge z przodu i z tyłu w tym samym kolorze nie? sorki seves nie mogem się powstrzymać :polew: :polew: :polew: tak naprawde autko coraz ładniejsze- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
przeciez ja tam mieszkam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
słodki wczoraj koło dworca PKP- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
cool jak chciales wyjmaki trzeba bylo dzwonic. 80% wyjmakow na allegro to syf o złym kształcie. Jakby co to ja mam dojscie do dobrych- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak podejdzie. podeslij foto jak nie jestes pewien to Ci powiem. Jak nie masz na oku to ja mam pare zestawów :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahaha... Tobie się nudzi hammer... To już lepiej siedz sobie przed tymi pornosami i strugaj ołówka [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 19:11_________________________________________________to powinno bys na pierwszej stronie jako reklama spotów bielskich :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... a czemu Twoja dziewczyna kupuje Arturowi takie prezenty... :gwizdanie: ... i jeszcze sie tym chwalisz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no tak Ty byś nie dał rady tego włożyć, wszystko jasne :good: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dowiesz sie co mozna wymienic na dobre a co sp***dolic w a4 b7 Z tydzien ja tez sie postaram byc na spocie :polew: :polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu