Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Simon

  1. Z bratem rozłożyliśmy i złożyliśmy wszystko w 9h za drugim razem 6h byliśmy już obcykani
  2. Nie jestem pewien ale jak ściągałem kokpit(cały) to ona jest chyba do niego klejona na stałe...ale mogę się mylić... pomyłka jest na takich gwoździach i z tył naciśnięte sa na nie podkładki!!!!!!!!jak chcesz to mam zdjecia
  3. Mi się też tak rozkleiło tyle że na mniejszej długości.... przy zdejmowaniu całego kokpitu żeby się dostać do parownika jak klimę robiłem... i najpierw podkleiłem Poxipolem i kijnia puszczało od ciepła...za drugim razem przy skłądaniu już z parownikiem polepiłem super glu i to był strzał w dychę szybko i pewnie kleji pianki do plastiku! Tak więc dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie! P.S.Wkurzały mnie te wybrzuszenia na podszybiu więc to musiałem zrobić!Ale rozbiórki jest trochę żeby chociaż odsunąć ten pulpit...ale nie ma się co bać że będzie trzeszczało później to nie jakiś szmelcowaty plastik!!!
  4. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    No taki prąd to ich na pewno nie nagrzeje!Więc pytałem ile jest mniej więcej chociaż rząd wielkości ale dla mnie to jakieś dziesiątki Ohm powinny być...
  5. 1Z full seria...paloi mi nie więcej niż 5,5L po tankowaniu na BP 4,9-5L jazdy 90-110 przeważnie zobaczymy jak będzie teraz z klimą :smile: Tankuję na BP i Shellu nale uwaga na stacje z wykupioną tylko licencją np.Shell za Opolem na A4 tam mi spalił 6,3L a mam dokładną statystykę w Exelu :biggrin:
  6. Ja mam Filtrona wspieram Polską gospodarkę a tu takich różnic nie ma Sam produkowałem włókniny filtracyjne...
  7. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    wit Oki znalazłem faktycznie pisałeś o tym już.... ale chyba kupię ori (jeśli mi są wogóle potrzebne)...niewiem, które potrzebuję dokłądnie z jego aukcji... ale dalej niewiem jaka rezystancja powinna być tych lusterek....może mam dobre jednak!?
  8. Taa na moim wiem bo mam dwu ale na cztero już sie nie da?! Ja stawiam dalej na obwód czujników...
  9. to co nie da się tym sposobem zewrzeć i ominąć czujnika? [ Dodano: 13-04-2007, 12:18 ] Mi zresztą na początku po nabiciu też nie zaskoczył trza było puknąć w rue
  10. Odczep wtyczkę czujnika niskiego ciśnienia i zewrzyj na niej te piny...wstaw zworkę.Jeśli masz ciśnienie i środek to może czujnik jest walnięty...po zwarciu tych pinów powinno ruszyć jeśłi to to.
  11. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Tak wiem że na allegro matki są po parę złotych... Ale dokładnie chodzi mi o całe wkłądy o numerach Audi: 4A1 857 535 oraz 4A1 857 535 bo mam też jedno trochę podrdzewiałem od spodu....
  12. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Niewiem czy są dobre niewiem jaką powinny mieć rezystancje.....??? Wtedy bym ocenił....ile nowe lusterka znaczy takie wkłady całe w ASO?
  13. Na lato wiosną wymieniam na węglowy a zimą gdzieś w październiku na zwykły koszty minimalne...40 i 20zł
  14. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Więc tak mam napięcie na obu stronach gdy włączę podgrzewanie tylnej szyby... Wyjąłem oczyściłem styki i wtyczki w lusterkach...i.. zmierzyłem rezystancję w jednym większym 335Ohm w mniejszym 243Ohm czy to prawidłowe wartości?Wychodzi prąd 3mA?!!!
  15. Najlepiej jak masz klimę to poprowadź wzdłuż przewodu od przekaźnika klimy(elektrosprzęgła) do przedziału silnikowego...wyjdziesz blisko przodu...
  16. Podstawa zakodować poszukaj o kodowaniu sterownika tam jest nawet opcja że ustawia się z której strony jest kierownica z tego co pamiętam?!
  17. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Tak pięknie grzeje...nie wiedziałem o jakiejś śrubce od spodu!?!? Jak się dostanę do tych wkładów to multimetrem wszystko posprawdzam opór i czy jest napięcie na kabelkach do mat...
  18. Pewnie chodzi o doprowadzenia ztył panelu klimatronika!!!
  19. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Maty są i kable do nich też zgodnie zresztą z kodem wyposazenia ale nie grzeją chyba jutro znaczy dziś to zczaję...
  20. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    O tym jak ściągać też???Tego nie znalazłem a conieco czytałem!Mam kable nie mam osobnego bezpiecznika sprawdzę zara czy grzeją.Tylko nie umiem ściągnąć wkładów o to mi chodzi z resztą se poradzę!
  21. Simon odpowiedział(a) na Simon temat w Audi A4 B5
    Idę pod dom zaraz się dowiem co w lustrze piszczy...
  22. Simon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Wg kodów wyposażenia mam podgrzewane lusterka a nie ma do nich 9tego bezpiecznika!!?Jak sprawdzić czy mają te maty grzejne?Powinny się włączać z tylną szybą nie?! Jak się wyciąga wkłady z matami?Normalnie jakbądź do przodu śrubowkrętem??
  23. Koszt siatki 40-50zł, spawanie plus załozenie 50zł razem 100zł Świdnica
  24. Ja miałem zimą tak 22C ma lato będzie 21C :smile: i dzięki! PS.Syndron Dyrektorów: klima ciągle na LOW lub 16C w jażdej firmie której pracowałem w biurach i autkach, ale potem siedzą w nich ciągle w marynarach
  25. Już się poprawiam! Musze poszukać dokładniej o obsłudze tego pięknego sprzętu bo widzisz jak to jest jak nie wszystko człowiek wie! Czytałem coś kiedyś o jakiś przelicznikach czy wzorach, ile latem ustawiać na podstawie temp.zewn.żeby się nie przeziębiać i nie obciążać układu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.