Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jas

  1. jas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    lapa bosch to H7 wlasnie dzisiaj wymienialem koszt 19zl pewnie byly gdzies tanie ale kupilem w pierwszym lepszym sklepie
  2. jas odpowiedział(a) na czupurny temat w Audi A4 B5
    jestem w szoku ja ma 96 1,9 i 6,5 jak wezmie to jak klima na ful i od swiatel do swiatel sandal moze wasze nowe tak maja ale chyba tak nie powino byc
  3. Witam, mam problem wyskakuje mi błąd na klimatronku 15,7 jak włanczam ogrzewanie dmuchawa wogole nie dziala jak przełącze na zimne 18c dmucha, malo berecika mi nie zwieje jak włącze kratke i nadmuch manualnie to tez dmucha czy to wina klap ze sie blokuja w jakim gdzie to moge zrobic w krakowie zeby to usunąć bo chlodne dni sie zblizaja, dzieki z gory
  4. dolej wody destylowanej a pozniej wymien caly plyn na G12 to firmowka albo na glikol tylko nie borygo
  5. ja wlasnie mam paliwko z lotosu i autko smiga sobie bardzo dobrze
  6. jas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wlasnie byl umnie listonosz koszulki ok mnie sie podobaja logo moze nizej ale jest ok to rzecz gustu dzieki murzyn pozdrowienia
  7. a z gadaniem ze wiecej pali to masz racje jak sie kupuje z klimom to za wygode trzeba placic jak sie kasy nie ma to mozna kupic 126p wycia dach i jazda. ja malo uzywa bo nie lubie a nie ze wiecej pali :mrgreen: :mrgreen:
  8. a co z radiem jak masz orginalne to wsadzasz 2 glebokosciomierze od sufwmiarki i radyjko samo wychodzi
  9. a ja mam klime i jej malo uzywam jak byly te upaly to z koniecznosci bo po prostu nie lubie mialem ja przez 4 lata w bylej robocie
  10. jak pojade do kobiety i stwierdzi ze moja niunia jest zamiast czerwona szara albo czarna i jej chce sie myc to ja ona myje bo ja lewy jestem do roboty
  11. mam nadzieje ze to nie v-tech ci to zrobil bo mialem tam jechac z swoja niunia teraz to juz nie wiem czy chce moze godula
  12. jas odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    piszcie o takich ciekawostkach bo jak niunie dajeje moje siostrze zawsze zapomina domknac szybki teraz juz nie zapomni po tym bajerku z kluczykiem
  13. czesc chce troszke dodac mojemu skarbowi wiecej kucykow mam 110 znalazlem oferte u goduli przyjemnosc kosztuje 2000zl da to wiecej o 20km czil bedzie 130 czy sie to oplaca czy mi czegos nie sp***rza jeszcze jedna firme znalazlem kolo mnie v-tech ale tam jeszcze nie bylem nie wiem jakie maja ceny bo jak maja jej zrobic krzywde to zostawie jej 110 i dalej bede ja kochal :mrgreen: :mrgreen:
  14. jas odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    mam 110 kucykow z 96r do 130 idzie piekinie niunia ale pozniej to tragedia z malej gorki poszla mi 160 tylko
  15. jas odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    jesli to przeplywka to jaki to koszt
  16. jas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    czesc przy 130km/h auto tez mi zaczyna mulic nie chce wiecej isc chybaze z gorki :mrgreen: :mrgreen: czy to ten zaworek n75 o ktorym czyytalem w innym poscie a jak tak to jaki koszt tego zaworka i czy kazdy mechanik to umie zrobic bo ja wiem w aucie gdzie jest kierownica tylko dzieki z gory zapomoc
  17. w lewym ten od strony kierowcy rozbieralem sam tez mi przerywa radio ale wszystko mam polaczone
  18. co 15tys :mrgreen: :mrgreen:
  19. jas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dziwny problem a niech koles zmienia nawet co 100000000km jesli stac go na remoncik ja wole co 15000km
  20. jas odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    filtr pylkowy masz po lewej stronie (zdjecie 2) przy samej szybie w rogu ten czarny plastik odkrecic i tam jest taki cieki i podlozny bez problemu wymienisz powodzenia
  21. jas odpowiedział(a) na duke temat w Elektryka i Oświetlenie
    raczej napewno ci cos nie laczy ja nie mam tylko przy zapalnicze bo sie cos przepalilo tak wszedzie swieci
  22. tez to mam ale umnie to wina uszczelki ma malutka dziurke i
  23. pewno ze mozesz jezdzic mi na poczatku migala katrolka abs i ze nie mam klockow przyczyna bylo rozlaczenie kabelkow koles podpiol pod kapa i wykasowl bland
  24. jas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja nie szukalem a4 szukalem diselka mial byc golf ale byla a4 a potrzebowalem autko na gwalt bo do roboty nie mialem czym dojerzdzac
  25. jas odpowiedział(a) na Kleju temat w Silnik i Układ Napędowy
    no ja mam tez 1.9tdi i max na krotkich(30km) trasach do roboty i z powrotem max spalil mi 6.5 kupel ma a6 z 2.5tdi i pali mu do 9max jak oczywiscie w nia depta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.