Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio leniu, czytaj a nie tylko pytaj! pisałem o tym wcześniej że trzeba rezystor dołożyć nie mam czasu ogarniać forum dlatego pytam na skróty
  2. ma ktoś już te ledy z A5 zamontowane w B7??? jak to wygląda z błędem na fisie??
  3. Bylem ale nie w godzinach spotowych, niestety robota
  4. Mnie nie będzie
  5. 06a906461c 593,43pln
  6. zna ktoś dobrego tapicera który by zrobił fotele na a'la s-line ale w skórze i alcantarze oraz boczki?
  7. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki dzięki
  8. dodam, że znaczki Exc są droższe o 25PLN/szt
  9. a więc coś tam dobrze słyszałem
  10. nieeee, nam chodzi o takie
  11. pewny jesteś? etka niby ma takie dane, że to Exc ale nie ma rysunku :/
  12. podziałamy
  13. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierzcie http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-a6-q7-s-line-i2317681314.html
  14. ładne to Jarek to ten Twój znaczek takie są w R8 i trochę o dostępności tych znaczków... http://www.a5oc.com/forums/a5-performance-mods/12048-audi-exclusive-logo-part.html ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- a to z RS4 B7 Cabrio
  15. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś w B6 avant ma dekory obszyte czerwoną alkantarą... kto to?
  16. gdzie zamówiłeś szmatkę?
  17. 1.napinacz lancuszka do pompy oleju 06B115130C 147,05PLN 2.lancuszek 06F115230 119,37PLN 3.gorna zembatka ta na wale co przychodzi na nia ten lancuszek nie ma przypisanego numeru :/ 4.profilaktycznie pompa oleju ale pewnie bedzie trzeba kupic uzywke tutaj niestety moduł wałków wraz z pompą w komplecie 06D103295P 4462,68PLN
  18. mam info nt. tych znaczków - prawdopodobnie chłopaki z aso muszą zamówić je meilowo z odrębnej komórki jaką jest Audi Exclusive bo w Etce nie ma takiego napisu. Są tylko Design Selection (te które mi podałeś Jarek) i ewidentnie to widać w Etce [niestety wtedy gdy podesłałeś mi te numery nie było widać napisu bo chyba aktualizacja była za cienka] jeżeli chodzi o te dwa numery VIN to w Etce nic nie ma w tych autach z tego stylu bo to A8 jest 2007 a znaczki były od 2010
  19. Ciekawe jak z Canbusem w B7
  20. turzol zrób fotkę lampek od tyłu i zakładaj szybko... jakie mają numery OE
  21. Witajcie, czasami muszę coś pospawać migomatem lub spawarką a nie lubię trzymać tej zwykłej maski jak trzeba coś precyzyjnie połapać. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jaki sprzęt kupić aby nie był za drogi a zarazem dobry??? Zaznaczam, że codziennie nie spawam... http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&listing_interval=7&listing_sel=2&offer_type=0&order=p&sg=0&string=przyłbica
  22. w jakim stanie jest wałek rozrządu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.