Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AFN] Kłopoty z tankowaniem
a może masz cały czas FULL a pokazuje rezerwę bo czujnik padł
-
[B5 AFN] Kłopoty z tankowaniem
a dłubałeś jakims drutem we wlewie?? sprawdzałeś czy tam nic nie ma??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?
kurde nie wypróbowałem tego programu (Bosch Airbag reset...) bo sąsiad pojechał do jakiś szpeców i w dwie minuty zarobili 150PLN'ów :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
zmień aku, zapnij VAG'a, skasuj błędy i zobaczymy
-
[B5 AFN] Kłopoty z tankowaniem
może ktoś kiedyś coś cudował z wlewem np. żeby służba celna nie zassała Red Bulla z baku
-
[B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
jeżeli padł aku to może któraś cela w nim padła i nie ma tyle mocy co powinien
-
[B5 AFN] Kłopoty z tankowaniem
we wlewie też jest odpowietrznik
-
[B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
widzę, że jest błąd immo w jakich okolicznościach auto przestało odpalać??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5W/40 to co to jest??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota nieobecni za tydzień usprawiedliwienia od rodziców w dzienniczku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszamy na Spoty 3M na parking podziemny w CH Matarnia w każdą środę o 20:00
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
prawda prawda ale wjego a4 jeszcze się tak nie da
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszamy na Spoty 3M na parking podziemny w CH Matarnia w każdą środę o 20:00
-
[ALL B5] Rozmiar opon a prędkościomierz/FIS
ale jesteś pewien? a to nie zależy czasem od średnicy koła, czyli od szerokości, profilu i wielkości felgi? ale wysokość ma OK w 15" powinno być 65 w 16" powinno być 55