Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kkam a co chcesz robić??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no widzisz ja dziennie 2x15km a czasami trochę więcej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to za***iście, u mnie średnie na FIS(2) 8,1 ale ja robię krótkie odcinki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
średnie czy chwilowe? fajna bo poliftowa ja mam takie przyciski w swojej :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-s-line-a3-a4-a6-i-inne-w-idealnym-stanie-i2064797312.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jechałem na chatę na tempomacie 75km/h i spalanie zeszło poniżej 7l jak dojechałem do domu to miałem 6,5 patrząc na chwilowe na 6 biegu przy 75km/h palił między 4,5 a 5l/100
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopiero zlądowałem na chacie, drogi w moich okolicach z deczka marzną ( -0,5st pokazywało )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zbierajta się na spota, antonio powoli wyjeżdża
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapomnij człowieku, ja nie zajmuje sie pierdołami :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Półtorej godzinki temu było -9- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jestem w szoku bo nie spodziewałem sie takiej temperaturki. Ciekawe czy mój jedenastoletni traktorek odpali bo stoi na podwórzu a od 7:00 robota- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
-10 u mnie i mgła jak cholera- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale mróz dopierdzielił- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
eh Alona daj spokój... Waldkowi możesz tłumaczyć a on i tak swoje, jak takie dziecko :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lipnie bo ludzie jadący z przeciwka wyglądają na niepewnych swoich czynów za kółkiem- B6 DIVISION
chopy jak zdjąć plastikową i skórzaną osłonę ręcznego w b6/b7 chce wymontować tunel ale nie idzie i wygląda mi na to, że te osłony z ręcznego muszę ściągnąć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Leci polska komedia - aktualnie jest reklama- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oglądacie TVN? Beka jest- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
skąd zamówiliście?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile kierasia kosztuje?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:oklaski:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak nie masz kiery MU-FU to telefonem odbierasz tak wiemy, kupiłeś golasa no ale nie płacz dorezasz kiedyś kierę bo moduł Q już masz - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia