Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dominik93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dominik93

  1. Dominik93 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Lampy 800 zł, spryskiwacze 1000 zł niezły koszt takiego moda.
  2. Dominik93 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Zamierzam dać do przerobienia lampy na bixy ale nasuwa się pytanie co ze spryskiwaczami? Z tego co mi wiadomo to można stracić dowód przez brak posiadanych spryskiwaczy i podczas wypadku samochodowego można łatwo stać się winnym poprzez brak spryskiwaczy bo klient może zarzucić że oslepily go lampy które spryskiwaczy nie ma. Jaki jest koszt założenia spryskiwaczy?
  3. W takim razie dla mnie piątek odpowiada po południu. Dużo Was jest na spotach? ?
  4. Dla mnie przyszły weekend odpada bo mam imprezę w sobotę %%
  5. Chłop robi ponad 15 lat w mechanice i naprawdę jest dobry i może poprostu nie wiedział że jest chłodnicza oleju.. Dał ciała ^.^
  6. Haha dobre Czemu tak uważasz? :-) nie ma racji co do tego ze nie ma chłodniczek oleju?
  7. Mój mechanik stwierdził że to jest normalne w tych silnikach ponieważ w 1.8T nie ma chłodniczek oleju.
  8. Dzięki za informację :-)
  9. Dominik93 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Mam pytanie, posiadam zwykle lampy soczewkowe i chciałbym Xenon/bixenon wstawić lecz nie posiadam Jeszcze żadnych rzeczy do tego montażu. Jaki jest mniej więcej koszt zakupu wszystkich części do zrobienia takiego projektu nie licząc robocizny?
  10. Ile jest w stanie wytrzymać km/nm skrzynia multitronic 6lamelowa? Zastanawiam się nad wirusem ale obawiam się o skrzynie choć i tak mam w planach że jak padnie skrzynka zrobię swapa na manuala.
  11. Jest ok,wibracji/drgań już nie ma. :-)
  12. Ja jestem po wymianie oleju i czyszczeniu miski olejowej wraz z pompą oleju. Miska olejowa była niesamowicie zasyfiona a mechanik stwierdził że były znaki na misce że była już raz czyszczona Także kto dba o swój silnik polecam takie czyszczenie. Czy to prawda że w silnikach 1.8 T to normalne że tak się zasyfiaja miski olejowe?
  13. Sorka ze tak nie w temacie ale orientuje się ktoś ile kramek bierze za wjechanie na hamowanie i sprawdzenie km/nm?
  14. Mechanik stwierdził duży luz na przegubie wewnętrznym i prawdopodobnie to było głównym winowajca przy drganiach. Odbiorę samochód na dniach to poinformuję czy drgania ustaly.
  15. Jakie kody silników obejmuje akcja wymiany cewek?
  16. Mam pytanie mianowicie wstawie zestaw gazu który ogarnie 250 km i po pół roku zrobię lekki koks mianowicie wymiana wtryskow, turba, intercoolera + mod na około 230 km i czy gazownik ( ogarnięty) da radę wyregulowac gaz i co jeśli gdy dojdzie do zapetlenia wtryskiwaczow i na czym to polega?
  17. Racja chwalą Motula 5w40 ale bardziej polecają LM sht 5w40. Jutro stawiam samochód do mechanika i grubo zastanawiam się nad olejem między Motul vs LM - aktualnie mam zalany Motula 5w40. Na 7tysiecy km wypiło mi ok 1.5 l oleju przy butowaniu bo lubię ostrą jazdę co skutkiem jest ze został mi 1 pkt karny he he.
  18. Ja posiadam silnik bfb czyli rozumiem że też on posiada system VVT ale póki co nie mam problemu z Napinaczem-odpukac choć ma przebieg 222 tkm (Ori) z pełną książka serwisowa z Niemiec. Gdy będę miał problem z Napinaczem wymienię go na Ori z aso a zrobienie przebiegu rzędu 40-50tkm w moim przypadku wynosi 4-5 lat także nie są to duże koszta wymiany jednorazowo raz na 4-5 lat ale zdaje sobie sprawę że Ci którzy robią tyle tkm rocznie jest to duży problem i wydatek.
  19. Dziwne podejście że zamiast wymienić napinacz na oryginalny nie na żadnym zamiennik lepiej wymienić cały silnik ale wymienisz silnik,zrobisz 20 tkm i możesz mieć znowu ten sam problem z Napinaczem. Uważam że lepiej jest kupić nowy napinacz wraz z łańcuchem z aso niż brnac w używane silniki które są loteria co kupisz.
  20. Chłopaki poprostu nie wyrabiają się z robotą tyle ludzie chce żeby u nich robić. A czy coś źle Tobie w samochodzie zrobili??
  21. Skąd jesteś ze takie ceny tam u Was są? jedz zorientuj się do innego zakładu ile wezmą za taki zestaw bo to mega promocja ^.^
  22. Ciekawe. ? A co miałeś jakieś doświadczenie że tak piszesz?
  23. W sklepie motoryzacyjnym właściciel sklepu stwierdził że olej LM jest olejem motocyklowym i bardzo zdziwił się że chce taki olej zalać,doradzil żebym zalal castrola bo on taki leje do subaru i jest ok.
  24. Byłem w ' serwisie stag ' - Suwałki. Właściciel stwierdził że baraccudy to szajs wtryski bo zbyt delikatne,reduktor kme Tour 2 to szajs bo iglice ulegają uszkodzeniu. Cały zestaw zaproponował z staga i to jest najlepszy wybór z jego tokiem myślenia - montaż wtryskow w listwie. On dla mnie zestawu takiego jak QBox plus,barracuda 130 nl,reduktor kme Tour 2 nie założy bo nie chce za pół roku z moim samochodem walczyć - z góry zakłada że będzie się chrzanilo. Odradzam ten zakład.
  25. Bardzo tanio bo dla mnie za taki zestaw krzyknął 3200.. Ale montaż Pojedynczych wtryskow,czas pracy 3 dni porządnego strojenia a nie popierdolki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.