Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dominik93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dominik93

  1. Jaka cena za taką sprężarke K03rs?
  2. Ja mam 235-40/18 i według mnie wyglądają spoko
  3. Ja kupowałem ostatnio Continental pilot sport 2 i są naprawdę godne polecenia ale cena za nową oponę może przerazic bo 800zł za sztukę.
  4. Jeśli u mnie samochód jest z 10.2002 roku to zalicza się do 2003 roku i czy u mnie jest już prędkościomierz z absu?
  5. Dominik93 odpowiedział(a) na reganajax temat w 1.8T
    A nie do silnika poprzez korek?
  6. Być może że większa jest miska olejowa ale czy to lepiej ze więcej oleju wchodzi? Nie gra roli,wzdłużnie były z quattro i bez quattro. Zastanawiam się, który silnik jest lepiej zbilansowany pod względem jego zamontowania
  7. Audi a3 1.8T kod silnika auq montowane poprzecznie ma takie same turbo jak bfb, wtryski itp a co ciekawe do AVJ Wchodzi 4.7l oleju zaś do bfb 3.7. Skąd różnica 1 litra oleju skoro to taki sam silnik tylko inaczej montowany?
  8. I co Bartek stwierdził jeśli z nim rozmawiałeś?
  9. Racja w a3 jest poprzecznie montowany silnik a w a4b6 podłużnie. Czym to się różni i który silnik jest lepszy pod względem modyfikacji i zamontowania jego? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
  10. Witam,zachęcam wszystkich do dyskusji na temat silnika Vag 1.8T. Jak wiadomo silnik 1.8T AVJ w a3 jest poprzecznie montowany a Zaś 1.8T bfb jest montowany wzdłuż i rodzi się pytanie który silnik jest lepszy pod względem zamontowania jego i modyfikacji ?
  11. Odpowie ktoś mi na moje pytanie?
  12. Może nie w temacie ale w temacie olejowym,mianowicie mam takie pytanie posiadam audi A4b6 1.8t bfb 163km i wchodzi 3.8l oleju a z koleij znajomy ma a3 1.8t 150 km i do niego wchodzi 4.7 l oleju. Skąd taka rozbieżność co do ilości oleju skoro to taki sam silnik?
  13. Dominik93 odpowiedział(a) na dikeys temat w Audi A4 B6
    Podejrzewam Skrzywione poloski. Mam ten sam problem i tez przeguby wewnętrzne wymienione co prawda drgania się zmniejszyły ale jednak zostały. W następnym tygodniu zabieram się za przetoczenie tarcz,Czyszczenie piasty i jeśli dalej drgania zostaną to kupie używane ori poloski
  14. Gdybym nie miał automatu to już bym swojego modzil na 220+ a tak póki co czekam aż skrzynia padnie,zrobię swapa na manuala i moody :-) Planuje FMIC, wtryski bex, DP,wirus i na tym mam nadzieję że Wykaże 210-220km. Panowie jeśli będę robił swapa na manuala to jaki kod skrzyni jest najlepszy do mojego modelu bfb 10.2002 r? Lepsza 5 czy 6b?
  15. Czemu uważasz że tak dużo? Turbo gdybym został przy K03s to koszt 1500zł,DP koszt 600 zł,wtryski ok 800 zł, FMIC ok 800 zł,wirus 1000 zł. Chodzi mi o koszt samych części bez robocizny
  16. Turbo K03s/k04 hybryda +DP+wtryski + FMIC+soft. Orientuje się ktoś ile mniej więcej taki projekt kosztuje?
  17. Witam,zamierzam zrobić ok 250 km z mojego bfb. Znalazłem turbo czy ono będzie odpowiednie do tego projektu? REV9 KO4 K04 turbocharger A4 B5 B6 Passat 1 8T 300HP Fast Spool Turbo Charger | eBay To jest turbina k04 czyli rozumiem od s3 kod bam? Do tego zestawu zamierzam kupić wtryski od bexa lub tt,DP,FMIC. Czy dam radę na tym zestawie zrobić 230-240 km?
  18. Dominik93 odpowiedział(a) na poniko temat w Audi A4 B6/B7
    Wirus na pokładzie w Tdi multitronic? Szykuj się niedługo na naprawę skrzynki
  19. Miałeś wymianę oleju w skrzyni statyczna czy dynamiczna? Wymiana filtra rozumiem że tylko zewnętrznego czy i wewnętrznego?
  20. Ja po świętach kupuje używki ori od gościa z forum i tez dam znać czy drgania ustaly
  21. http://www.wiocha.pl/1336272,Mowi-jak-jest
  22. Pardo mój błąd niedoczytania. Ok ?
  23. A w 1.8 T występował dwumas?
  24. Barts,jakie są objawy zużytego dwumasa w multitronic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.