Treść opublikowana przez Dominik93
-
Turbo K03s - gdzie kupić?
Jaka cena za taką sprężarke K03rs?
-
Koledzy co byscie polecili na fele 18 cali 235/40
Ja mam 235-40/18 i według mnie wyglądają spoko
-
Koledzy co byscie polecili na fele 18 cali 235/40
Ja kupowałem ostatnio Continental pilot sport 2 i są naprawdę godne polecenia ale cena za nową oponę może przerazic bo 800zł za sztukę.
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Jeśli u mnie samochód jest z 10.2002 roku to zalicza się do 2003 roku i czy u mnie jest już prędkościomierz z absu?
-
Dziwny osad w silniku.
A nie do silnika poprzez korek?
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
Być może że większa jest miska olejowa ale czy to lepiej ze więcej oleju wchodzi? Nie gra roli,wzdłużnie były z quattro i bez quattro. Zastanawiam się, który silnik jest lepiej zbilansowany pod względem jego zamontowania
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
Audi a3 1.8T kod silnika auq montowane poprzecznie ma takie same turbo jak bfb, wtryski itp a co ciekawe do AVJ Wchodzi 4.7l oleju zaś do bfb 3.7. Skąd różnica 1 litra oleju skoro to taki sam silnik tylko inaczej montowany?
-
Multitronic problemy i błędy
I co Bartek stwierdził jeśli z nim rozmawiałeś?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Racja w a3 jest poprzecznie montowany silnik a w a4b6 podłużnie. Czym to się różni i który silnik jest lepszy pod względem modyfikacji i zamontowania jego? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
Witam,zachęcam wszystkich do dyskusji na temat silnika Vag 1.8T. Jak wiadomo silnik 1.8T AVJ w a3 jest poprzecznie montowany a Zaś 1.8T bfb jest montowany wzdłuż i rodzi się pytanie który silnik jest lepszy pod względem zamontowania jego i modyfikacji ?
-
Gazownik Białystok
LPG tech
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Odpowie ktoś mi na moje pytanie?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Może nie w temacie ale w temacie olejowym,mianowicie mam takie pytanie posiadam audi A4b6 1.8t bfb 163km i wchodzi 3.8l oleju a z koleij znajomy ma a3 1.8t 150 km i do niego wchodzi 4.7 l oleju. Skąd taka rozbieżność co do ilości oleju skoro to taki sam silnik?
-
Drgania całym autem
Podejrzewam Skrzywione poloski. Mam ten sam problem i tez przeguby wewnętrzne wymienione co prawda drgania się zmniejszyły ale jednak zostały. W następnym tygodniu zabieram się za przetoczenie tarcz,Czyszczenie piasty i jeśli dalej drgania zostaną to kupie używane ori poloski
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gdybym nie miał automatu to już bym swojego modzil na 220+ a tak póki co czekam aż skrzynia padnie,zrobię swapa na manuala i moody :-) Planuje FMIC, wtryski bex, DP,wirus i na tym mam nadzieję że Wykaże 210-220km. Panowie jeśli będę robił swapa na manuala to jaki kod skrzyni jest najlepszy do mojego modelu bfb 10.2002 r? Lepsza 5 czy 6b?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czemu uważasz że tak dużo? Turbo gdybym został przy K03s to koszt 1500zł,DP koszt 600 zł,wtryski ok 800 zł, FMIC ok 800 zł,wirus 1000 zł. Chodzi mi o koszt samych części bez robocizny
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo K03s/k04 hybryda +DP+wtryski + FMIC+soft. Orientuje się ktoś ile mniej więcej taki projekt kosztuje?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam,zamierzam zrobić ok 250 km z mojego bfb. Znalazłem turbo czy ono będzie odpowiednie do tego projektu? REV9 KO4 K04 turbocharger A4 B5 B6 Passat 1 8T 300HP Fast Spool Turbo Charger | eBay To jest turbina k04 czyli rozumiem od s3 kod bam? Do tego zestawu zamierzam kupić wtryski od bexa lub tt,DP,FMIC. Czy dam radę na tym zestawie zrobić 230-240 km?
-
DPF demontaż
Wirus na pokładzie w Tdi multitronic? Szykuj się niedługo na naprawę skrzynki
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Miałeś wymianę oleju w skrzyni statyczna czy dynamiczna? Wymiana filtra rozumiem że tylko zewnętrznego czy i wewnętrznego?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja po świętach kupuje używki ori od gościa z forum i tez dam znać czy drgania ustaly
-
Ataki w Brukseli
http://www.wiocha.pl/1336272,Mowi-jak-jest
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pardo mój błąd niedoczytania. Ok ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A w 1.8 T występował dwumas?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Barts,jakie są objawy zużytego dwumasa w multitronic?