Treść opublikowana przez Dominik93
-
Bixenon Xenon od A do Z
Lampy 800 zł, spryskiwacze 1000 zł niezły koszt takiego moda.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Zamierzam dać do przerobienia lampy na bixy ale nasuwa się pytanie co ze spryskiwaczami? Z tego co mi wiadomo to można stracić dowód przez brak posiadanych spryskiwaczy i podczas wypadku samochodowego można łatwo stać się winnym poprzez brak spryskiwaczy bo klient może zarzucić że oslepily go lampy które spryskiwaczy nie ma. Jaki jest koszt założenia spryskiwaczy?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W takim razie dla mnie piątek odpowiada po południu. Dużo Was jest na spotach? ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie przyszły weekend odpada bo mam imprezę w sobotę %%
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Chłop robi ponad 15 lat w mechanice i naprawdę jest dobry i może poprostu nie wiedział że jest chłodnicza oleju.. Dał ciała ^.^
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Haha dobre Czemu tak uważasz? :-) nie ma racji co do tego ze nie ma chłodniczek oleju?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mój mechanik stwierdził że to jest normalne w tych silnikach ponieważ w 1.8T nie ma chłodniczek oleju.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za informację :-)
-
Bixenon Xenon od A do Z
Mam pytanie, posiadam zwykle lampy soczewkowe i chciałbym Xenon/bixenon wstawić lecz nie posiadam Jeszcze żadnych rzeczy do tego montażu. Jaki jest mniej więcej koszt zakupu wszystkich części do zrobienia takiego projektu nie licząc robocizny?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ile jest w stanie wytrzymać km/nm skrzynia multitronic 6lamelowa? Zastanawiam się nad wirusem ale obawiam się o skrzynie choć i tak mam w planach że jak padnie skrzynka zrobię swapa na manuala.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jest ok,wibracji/drgań już nie ma. :-)
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja jestem po wymianie oleju i czyszczeniu miski olejowej wraz z pompą oleju. Miska olejowa była niesamowicie zasyfiona a mechanik stwierdził że były znaki na misce że była już raz czyszczona Także kto dba o swój silnik polecam takie czyszczenie. Czy to prawda że w silnikach 1.8 T to normalne że tak się zasyfiaja miski olejowe?
-
vag+k commander i wyłączenie immo Suwałki,okolice
Sorka ze tak nie w temacie ale orientuje się ktoś ile kramek bierze za wjechanie na hamowanie i sprawdzenie km/nm?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mechanik stwierdził duży luz na przegubie wewnętrznym i prawdopodobnie to było głównym winowajca przy drganiach. Odbiorę samochód na dniach to poinformuję czy drgania ustaly.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Jakie kody silników obejmuje akcja wymiany cewek?
-
1.8 T gaz
Mam pytanie mianowicie wstawie zestaw gazu który ogarnie 250 km i po pół roku zrobię lekki koks mianowicie wymiana wtryskow, turba, intercoolera + mod na około 230 km i czy gazownik ( ogarnięty) da radę wyregulowac gaz i co jeśli gdy dojdzie do zapetlenia wtryskiwaczow i na czym to polega?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Racja chwalą Motula 5w40 ale bardziej polecają LM sht 5w40. Jutro stawiam samochód do mechanika i grubo zastanawiam się nad olejem między Motul vs LM - aktualnie mam zalany Motula 5w40. Na 7tysiecy km wypiło mi ok 1.5 l oleju przy butowaniu bo lubię ostrą jazdę co skutkiem jest ze został mi 1 pkt karny he he.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja posiadam silnik bfb czyli rozumiem że też on posiada system VVT ale póki co nie mam problemu z Napinaczem-odpukac choć ma przebieg 222 tkm (Ori) z pełną książka serwisowa z Niemiec. Gdy będę miał problem z Napinaczem wymienię go na Ori z aso a zrobienie przebiegu rzędu 40-50tkm w moim przypadku wynosi 4-5 lat także nie są to duże koszta wymiany jednorazowo raz na 4-5 lat ale zdaje sobie sprawę że Ci którzy robią tyle tkm rocznie jest to duży problem i wydatek.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dziwne podejście że zamiast wymienić napinacz na oryginalny nie na żadnym zamiennik lepiej wymienić cały silnik ale wymienisz silnik,zrobisz 20 tkm i możesz mieć znowu ten sam problem z Napinaczem. Uważam że lepiej jest kupić nowy napinacz wraz z łańcuchem z aso niż brnac w używane silniki które są loteria co kupisz.
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Chłopaki poprostu nie wyrabiają się z robotą tyle ludzie chce żeby u nich robić. A czy coś źle Tobie w samochodzie zrobili??
-
1.8 T gaz
Skąd jesteś ze takie ceny tam u Was są? jedz zorientuj się do innego zakładu ile wezmą za taki zestaw bo to mega promocja ^.^
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Ciekawe. ? A co miałeś jakieś doświadczenie że tak piszesz?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W sklepie motoryzacyjnym właściciel sklepu stwierdził że olej LM jest olejem motocyklowym i bardzo zdziwił się że chce taki olej zalać,doradzil żebym zalal castrola bo on taki leje do subaru i jest ok.
-
1.8 T gaz
Byłem w ' serwisie stag ' - Suwałki. Właściciel stwierdził że baraccudy to szajs wtryski bo zbyt delikatne,reduktor kme Tour 2 to szajs bo iglice ulegają uszkodzeniu. Cały zestaw zaproponował z staga i to jest najlepszy wybór z jego tokiem myślenia - montaż wtryskow w listwie. On dla mnie zestawu takiego jak QBox plus,barracuda 130 nl,reduktor kme Tour 2 nie założy bo nie chce za pół roku z moim samochodem walczyć - z góry zakłada że będzie się chrzanilo. Odradzam ten zakład.
-
1.8 T gaz
Bardzo tanio bo dla mnie za taki zestaw krzyknął 3200.. Ale montaż Pojedynczych wtryskow,czas pracy 3 dni porządnego strojenia a nie popierdolki.