Treść opublikowana przez Dominik93
-
Dodatkowa plecionka
Odświeżam temat. Gdyby poduchy były wywalone to by szapralo podczas ruszania. Mam podobny problem,mianowicie w 1.8 T został wymieniony wydech i mam drgania w aucie podczas przyspieszania. Czy mozna sprawdzić na postoju czy wydech wywołuje drgania?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Nie koniecznie. Ja tam każdy inny z B6 mogę dopasować do B6. Tylko nie wszystkie da się na odległość, ale większość tak. DeJaVu robi od strzała. Można też na piechotę spróbować, ale nie zawsze się da. Zależy co było kombinowane. Jestem z Suwałk i szczerze powiedziawszy nie wiem czy ktoś w moim mieście jest specem od liczników ale podejrzewam że znalazł by się człowiek. Skąd jesteś kolego to może byś mi włożył licznik? :-)
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Co myślicie o zarowce mijania Philips BlueVision ultra H7 55W? Widziałem filmiki na Yt to ładna barwę ma bardzo podobna do Xenonu i w dodatku lepiej świeci niż biała. Cena dosyć wysoka ale myślę że warto zainwestować w lepsze żarówki. Edit. Dodam Jeszcze żarówki h7 plasma 7500k. Co myślicie o tych zarowkach do reflektorów z soczewka?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Przegub to DSP 661044. Niestety przez ostatnie spore wydatki nie mogłem pozwolić sobie na nową oryginalna polos. Edit. Dzisiaj zauważyłem że samochód wpada w wibracje podczas przyspieszania gdy przekroczy 4 tys obrotów, jaką przyczyna może być tego zjawiska? Przestudiowalem trochę forum i mam trochę informacji co do drgań i zamierzam posprawdzac : Rozporka i plecionka na wydechu,wyczyścić piasty kół, rozporke wału. Drgania róznie występują i w różnych zakresach obrotów a drugiego dnia tych drgań nie ma w tych samym zakresie obrotów. Większe drgania występują po przekroczeniu 4 tys obrotów. Czy to mogą być objawy koła dwumasowym który znajduje się w multitronic? Proszę o jakieś sugestie co mogę jeszcze sprawdzić żeby wyeliminować drgania.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Przeszukałem całe allegro i liczników jest pełno do kupienia ale odpowiedni który pasował by do mojego auta to nie ma,będę szukał dalej
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za informację :-) A co do licznika to jaki muszę dokładnie licznik kupić o jakich numerach? Auto audi a4b6 1.8t automat, rok produkcji 10.2002.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jaki jest mniej więcej koszt takiego moda wraz z robocizna?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jeśli zmienię licznik na kolorowy to rozumiem że trzeba wszystko kodowac do nowego FIS?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zamiennik, nie pamiętam nazwy. Czy przez założenie zamiennika mogą powodować te drgania?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Trochę nie ogarniam tematu, czy ktoś może mi powiedzieć co muszę zrobić aby mieć kolorowy FIS? Samochód a4b6 10.2002r
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak, wibracje ustają po odpuszczeniu pedału gazu.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wiem ze nie w temacie pisze ale po wymianie przegubów wewnętrznych co prawda drgania ustaly w pewnym stopniu lecz delikatne drgania jeszcze zostały, co zalecacie żeby sprawdzić? Poduchy silnika, skrzyni wraz z kołami sprawne i dobrze wyważone.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Mara byłbym chętny ale to dopiero jak mi skrzynka multitronic padnie na łeb i szyję to mam kontakt do Ciebie i wyrazie czego będę Dzwonił.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Dobra cena, jak u Ciebie z jakością pracy?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
5w40 Motul x cess albo liqu Molly 5w40. 0w40 różni się tym że przy oleju 0w różnice odczujesz tylko w zimę podczas rozruchu a w lato bez zmian a klasy lepkości mają bardzo blisko porównywalne do siebie.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
I ty z tego powodu chcesz robić remont silnika i zmieniać olej?.. To jest normalne jak weźmie 1 l na 10tkm przy turbodoładowanym benzynowym silniku. Nie zaprzataj sobie głowy tym problemem chyba że nie masz co z kasą robić to Twój wybór.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ile tego oleju Tobie bierze na jaką ilość km?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja bym raczej nie stosował płukanki bo wywali Ci cały syf i może dojść do rozczelnienia a wtedy gwarantowany remont silnika masz zapewniony. Wyczyść pompę oleju i miskę olejowa i zalej lm lub Motula 5w40. Ja w tamtym tygodniu czyścilem smoka -był czysty ale za to miska była przepalona nieźle, zalany 5w40 Motul x cess i elegancko.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie spoko
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tak, Suwałki Orlen-statoil Pb95- 3.99 On- 3.88 Drastycznie skoczyło do góry
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Wszystko spoko tylko szkoda że poziomowanie tak wolno trwa. Działa to w bixenonie z przetwornicami koito d4s?
-
System operacyjny Android
Polecam grę clash of clans - android :-]
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Zawsze można zrobić moda i mieć ten ksenon, nic nie stoi na przeszdzkodzie. Ja zamierzam wstawić przetwornice koito d4s i nowe ori palniki philips wraz z soczewka od a4b8 i odpowiednio je wyreguluje także nie będzie problemu z oslepieniem innych. Czy ktoś orientuje się ile Kosztuje kompletny zestaw sanopoziomowania?
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Nie ze ktoś mi przytaknie tylko zaprosiłem do dyskusji aby porozmawiać o tym. Zauważyłem że samochody ciężarowe mające Xenony nie mają zaślepek na zderzak które mówiłyby o istnieniu spryskiwaczy chyba że mają to chytrze schowane. Nie mniej jednak uważam że bez posiadania samopoziomu Xenonu, można je ustawić na manualnej regulacji maksymalnie w dół i byłoby ok.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Witam,zastanawia mnie fakt czy mega ważne jest posiadanie spryskiwaczy i poziomowanie przy prawidłowych Soczewkach i prztewornicach przy Xenonie? Bardzo dużo widzi się ludzi którzy mają Xenon i nie posiadają spryskiwaczy ani sanopoziomowania a lampy są dobrze ustawione i nie oslepiaja innych. Dodam że można udowodnić winę przy wypadku, gdy Będziemy mieli kolizje z samochodem który miał Xenony i możemy powołać się na oslepienie kierowcy jego Xenonem bez homologacji,ale czy kiedyś taki przypadek się zdarzył? Co z przeglądami w takiej sytuacji? Wiadomo.. W Każdym mieście jest taka stacja diagnostyczna że wszystko przejdzie. :-) Zapraszam do dyskusji.