Treść opublikowana przez Dominik93
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Nie wiem czy dobrze Pisze ale czy nie trzeba w takiej sytuacji zmieniać sterownika silnika skoro czujnik był w skrzyni a nie w kole? Coś gdzieś takiego wyczytałem kiedyś na forum
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Mojego auta rocznik jest 10.2002 i występuje pytanie czy będą jakieś problemy z adaptacja po swapie?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Po świętach wyciągne poloski i sprawdzę na tokarce czy nie są Skrzywione. Gdybym wiedział na 100% że to poloski to kupiłbym bez zastanowienia drugie ale nie chce wpakowac kasy żeby potem okazała się że to nie poloski..
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Byłem Dzisiaj u swojego mechanika z diagnoza od innego mechanika że drgania są wywołane przez Skrzywione poloski i watpi w taką tezę bo stwierdził że jakim cudem mógłby poloski skrzywic się i że poloski mógłby skrzywic się poprzez jakiś Dzwon -czyt. Wypadek. Czy on ma rację? Zglupialem już do końca..
-
Samochód dla młodego
Proste że odstają od audi bo audi to przewaga dzięki technice ? Gdybym miał wybierać pomiędzy Octavia a Mondeo ST to wybór padł by na Mondeo ST ,fajne autko
-
Gaz sekwencja V6 3.0
Proponuję rezerwować termin u Zlotorzynskiego bo na Reja to zrobią popierdolke jednego dnia bez porządnego strojenia i bez zdjęcia kolektora. Pozdrawiam.
-
Ataki w Brukseli
Nie zaprzeczam że ciapate mogą coś kombinować z celu zemsty za to ze Polska przyłączyla się do walki z isis.
-
Ataki w Brukseli
Współczuję ludziom z zachodu a to wszystko przez rządzących na czele Merkel która wypuściła to bydło do Europy.. Mam rodzinę w Belgii mieście Antwerpia i oni są coraz bardziej niezapokojeni sytuacja w kraju.
-
Samochód dla młodego
Jak dla młodego to audi s4b6 2004r. http://olx.pl/i2/oferta/audi-s4-audi-s4-b6-v8-lpg-CID5-IDer8sb.html#:4944a19384
-
Gaz sekwencja V6 3.0
Co do tematu to reduktor zavioli zeta s do 250 km w ostateczności ac Czerwony a pchać dwa reduktory to bez sensu bo to tylko 220 km. Wtryski Barracuda pojedynczo,nie w szynie-czyt. Listwie i będzie ok ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Kupić to nie sztuka używanych polosiek gdy np. po 2 tys km to samo może być co w poprzednich. Oryginalne polosie jakiej firmy były?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Byłem na stacji diagnostycznej pojazdów, przewiozlem diagnoste i stwierdził że drgania są przenoszone z układu napędowego i zlecił wyciągnąć poloski i wrzucić na tokarke w celu sprawdzenia czy nie są Skrzywione.
-
Oznaczenie skrzyni 6 biegów 1.8T BFB bez quattro
Skrzynie 6b do silnika o Kodzie bfb,przód napęd były montowane lecz to były rodzyneczki ale nie zmienia to faktu że były montowane
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Pytanko jaki byłby koszt całkowity zrobienia swapa na manuala w silniku v6 3.0 asn skrzynia 6?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jedyne co mogę Powiedzieć to zmień mechanika i jedz do innego który będzie potrafił to zdiagnozować. Ja jutro jadę do mechanika i zobaczymy co on powie na drgania
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie na Podlasiu- Suwałki pod granicą litewska to ceny z kosmosu bo ropa po 3.92, Pb 95- 4.02, LPG - 1.91..
-
Jak sprawdzic jaka mam skrzynie milti czy tip
A jednak czuć jakby zmianę biegów połączoną z szarpnieciem w tym samym czasie Edit. Ja posiadam multitronic i nie czuć szarpniec i ' zmiany ' biegów.
-
Jak sprawdzic jaka mam skrzynie milti czy tip
Wczoraj logowalem się vagiem i sprawdziliśmy kod sterownika i okazał się multitronickiem. Kolega wyżej pisze ze w cvt nie czuję się zmian biegów co jest prawda, a niżej pisze ze w multitronic czuć zmianę biegów a jedna i druga to taka sama skrzynia, więc już pogubiłem się chyba kolega wprowadza w błąd
-
Jak sprawdzic jaka mam skrzynie milti czy tip
W cvt nie odczuwa się zmian W multi i tipie czuć Przecież multitronic to nic innego jak cvt, a jednak to są dwie inne skrzynie?
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Tak ale podczas zapłaty za instalację LPG portfel Kurczy się Hehe
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Woo,przy mojej nodze w mieście 14-15l multitronic. Przy spokojnej emeryckiej 11-12l. Już w następnym miesiącu gaz wstawiam
-
3.0 V6 multi czasami se wiesza przy ruszaniu
Zmien aku na właściwy i zobacz czy dalej będą objawy Twojego problemu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mylisz się,luźny układ wydechowy może powodować drgania przynoszące na budę samochodu. Piasty mogą być brudne i tez warto przeczyscic bo może one drgania robią. Wątpię żeby polos byłaby skrzywiona bo jakim cudem? Pozatym tak jak pisałeś drgania masz w różnych zakresach obrotów jak i prędkościach tak jak u mnie a jeśliby polosie były Skrzywione to drgania odczuwalbys ciągle. Ja wymieniłem przeguby wewnętrzne i o połowę lepiej jest ale jednak drgania Jeszcze zostały. Jeśli odbierzesz samochód od mechanika to podziel się informacjami co posprawdzal i ewentualnie powymienial.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja mam praktycznie takie sam problem co Ty kolego, mianowicie drgania występują przy różnych prędkościach i Przy różnym zakresie obrotów. Muszę sprawdzić układ wydechowy bo był zmieniany na nieorginalny i to on może powodować drgania, a jeśli dalej drgania będą to sprawdzę Piaste w kołach.
-
Dodatkowa plecionka
Mam skrzynie Automatyczna multitronic. Żadnych niepokojących Dźwięków nie mam prócz drgań na wysokich obrotach 4tys i bardzo rzadko na niskich obrotach podczas przyspieszania na biegu 'D' Edit. Na manualnych biegach podczas redukcji czy jehchania do odcięcia nie ma drgań, drgania zaczynają się od biegu 3 zwyż gdy musi z niskich obrotów ciągnąć