Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich. Jako człowiek z ziemi łódzkiej chciałem spytać czy robiliście lub macie w planach jakiś większy spot np. wojewódzki (łódź, skierniewice, tomaszów, piotrków) i ewentualnie miejsce na taki większy spocik żeby wszyscy się zmieścili ? Oczywiście najlepiej ciut cieplejszą porą pzdr
-
Spociki w Skierniewicach
Dla przypomnienia podaję datę kolejnego spociku. Termin wstępnie ustalony to sobota 18 kwietnia a godzina pewnie też 16.00 No i wiadomo że musi nas być co najmniej tyle samo a najlepiej dwa razy więcej Tak więc jak ktoś zobaczy pod sklepem czy na światłach jakąś to biegiem do gościa i werbować
-
19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem
Pierwsza sprawa jeżeli gość handluje felgami to powinien znać się na nich bardzo dobrze i powinien napisać, że to ori. W aukcji nie jest to napisane więc trzeba być ostrożnym. Może zarezerwuj je wstępnie (o ile można) i powiedz żeby gosciu podesłał Ci foto felgi z tyłu żebyś miał pewność czy to ori Jeżeli się zgodzi to ok, a jak będzie cos kręcił to prawdopodobnie będą podróbki.
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
Jak dla mnie opcja 3, oczywiście w 18"
-
Spociki w Skierniewicach
Ja piszę się wstępnie na przyszły rok jak skończę reszte modów Aha, Adam jeżeli masz jakieś fotki mojej furmanki to poproszę podesłać w wolnej chwili na email: [email protected] pzdr
-
Spociki w Skierniewicach
Więcej fotek ze Spotu. http://s721.photobucket.com/albums/ww213/pauloA4/ A ja się biorę za zrobienie jakiegoś bannerka
-
Spociki w Skierniewicach
Dzieki. Ja korzystam z Gimp'a. Jest to bardzo fajny, nieduży i darmowy program, uważany za konkurenta płatnego Photoshop'a. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=655&GIMP+2.4.4 Tym programem zrobiłem m.in. VT swojej furki zanim miałem jeszcze nowe fele
-
Spociki w Skierniewicach
Ja wrzuce swoje wieczorkiem jak pozamazuje nr z tablic marshall fotki obrabiasz w Photoshopie (chodzi mi o szablon podpisu fotek w dolnym prawym rogu) ?
-
Spociki w Skierniewicach
Jeszcze jedno ode mnie. Fota z Rynku, ale w razie co, to nas tam nie było ps. jutro postaram się zdziałać jakiś fajny bannerek
-
Spociki w Skierniewicach
Kurcze myślełem, że będę pierwszy Było bardzo fajnie, zjechało się nas 2 razy więcej niż miało być więc dobrze to wróży na przyszłość :> Fotek mam około 50 ale wrzucę je jutro jak przejrze na spokojnie. Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________Albo wrzuce na szybko 3 fajne fotosy
-
Spociki w Skierniewicach
Pogadamy w sobotę to mi wyjaśnisz co i jak. Ale na razie oprócz kołpaków to wiesz żadna rewelacja z mojej furmanki
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Jest troche lepiej to fakt. A ładnie będzie jak się chociaż pomaluje dokładki, no ale na wszystko przyjdzie pora.
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
Po R8 to mój ulubiony model Audi Ślicznotka
-
Spociki w Skierniewicach
Chorobcia, żeby nam się pogoda wyklarowała na sobote A przy okazji chciałem zapytać, Tobi_one czy Ty należysz do Skierniewickiego klubu itcs czy cuś w tym stylu (wylookałem na tablicach) ? Pytam bo może są tam jacyś ludzie z A4 i może byś ich ściągnął na spota ?
-
[B6/S4 BBK] Moja kochana perełka
Piękna bestia
-
Spociki w Skierniewicach
Aha, Pany pamiętajcie naładować na sobote akumulatorki od aparatów :gwizdanie:.
-
Spociki w Skierniewicach
Ja se zrobiłem cuś takiego jak widać w podpisie zeby było lepiej widoczne. A po zlociku jak bedą fotki to zrobie coś lepszego i się zmieni. No i udostępnie dla chętnych oczywiscie
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Dzięki tym kołpakom wreszcie jako tako wygląda Szkoda tylko że to chyba koniec modów na ten rok i całą resztę bedę robił dopiero w przyszłym (dokładki, szybki, może Ledy i gleba). No ale niestety (lub na szczęście) to nie jedyna moja laleczka na utrzymaniu
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Jeżdzę od wczoraj na 18" Tomason TN6 i przy zmianie felg z 15" róznica jest naprawdę spora i w komforcie i w przyspieszeniu. Jednak swojego wyboru nie żałuje bo wiem na co sie decydowałem. Z tym, że ja kręce się tylko po mieście więc nei ma tragedii. Gorzej będzie z podróżami na większe odległości bo kiere trzeba mocno trzymać na koleinach a wiem to, bo na jesieni jeździłem na starych 18" Wiem też, że w przyszłości przy zmianie furki na nowszy model będę brał Tomasony TN5 (o ile te się sprawdzą) Powiem tak, gdyby Audi robiło takie fajne modele jak np TN5 czy TN6 to nikt nie kupowałby innych ps. Czy chciałbyś żeby wszystkie kobiety chodziły w sukienkach jednego producenta posiadającego kilka wzorów ? Byłoby troche nudno
-
Spociki w Skierniewicach
Ja już podpisik mam :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
1.Pulpit 2.Malin01 3.Skovroon 4.Tobi_one 5.sebastian_marat 6. paulo77 prawdopodobnie podjedzie też jednego z forumowiczów, których werbowałem przez priv i który mi odpisał. W sumie kolega ma A6 ale Audi to Audi, no i zawsze sztuka więcej ps. Pany a może w podpisie zrobić sobie link do Spoty Skierniewickie i może kiedyś ktos zobaczy i się zwerbuje kolejne osoby na kolejne zloty/spoty
-
[B6 AVF] Nareszcie jest
Furka fajna Szkoda tylko, że kupiłeś już oponki pod fele 16", trzeba było brać pod 17"
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Po przesiadce z zimówek 15" róznica jest ale w sumie to jeżdzę praktycznie tylko po mieście a poza miastem może raz w miesiącu tak więc aż takiej tragedii nie ma. W mieście dozwolone 60 km/h daje rade wycisnąć no a wygląd ciut lepszy
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Dziś dojechały i już założone. Foto z nowymi felami wrzuciłem do pierwszego postu. Po osiemnastu zmianach wybór padł na Tomason'y TN6 18 "
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Jak nie jesteś pewien to bierz 18" Pojeździsz, zobaczysz jak jest i jak będzie Ci mało to je wtedy komuś opchiesz a sobie kupisz 19"