Treść opublikowana przez uhu2
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Noto juz wszystko jasne :hi:zrob fotke jak ten wlacznik wyglada.To jest moze taki jak ten do funkcji pamieci lusterek?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
A mowiles ze nie zmieniales pilota na taki z opcja skladania.Teraz sie zakrecilem
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Czyli zeby rozlozyc tak jak masz obecnie przekrecasz pilota lusterek na pozycje lusterka lewegi potem prawego zeby sie rozlozyly tak?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Bo pisales ze skladasz pilotem a rozkladasz manualnie.
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
To takie glupie pytanie.Jak manualnie skladasz w jakiej pozycji pilota?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Zeby ten wlacznik skladania lusterek zalozyc trzeba zmienic panel w boczku?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Witam.Jaki koszt tego moda oczywiscie bez lusterek [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:33_________________________________________________Masz moze fotke tego wlacznika lusterek z pozycja skladania?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam.W wiekszych silnikach sa zastosowane dwie poduszki olejowo-elektryczne poniewaz jest to silnik ktory potrzebuje skuteczniejszego tlumienia drgan.W 1.9 wystarczy jedna. Dziala ona na zasadzie zageszczania sie oleju pod wplywem ladunku elektrycznego, przeplywajacego przez olej w poduszcze w czasie zwiekszania obrotow silnika(przyspieszania). Temacik byl juz wertowany na forum [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________Hi poszlo nie w ten watek [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________Kolego wpisz w kontrolka Air Bag i poszukaj po watkach moze ktos cos napisal o tym oporniku.Ja niestety nie pamietam jaka ma byc jego wartosc
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Trzeba zastosowac opornik ktory bedzie imitowal poduszke.Samo zlaczenie pinoe nie pomoze tylko zaszkodzi.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam.Panowie potrzebuje rady.Chodzi o to ze po zainstalawaniu BT generalnie wszystko smiga z wyjatkiem mikrofonu.Podczas rozmowy slychac rozmowce radyjko sie scisza cala ksiazka i polaczenia sa na rns-e ale mnie niestety rozmowca nie slyszy.Gdzie szukac przyczyny? Dodam ze mikrofon jest ok.
-
[B6 AWX] Klapa gasząca nie działa
Czyli zalecasz na poczatku wymienic wezyki.Sam zawor juz podmienilem z autka w ktorym klapa dziala ale nie pomoglo
-
[B6 AWX] Klapa gasząca nie działa
Ok sprawdzilem i znalazlem tam dwa zawory blisko obudowy filtra powietrza zastanawiam sie ktory to N239.
-
[B6 AWX] Klapa gasząca nie działa
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Kolego Czesia powiedz prosze gdzie znajde ten zaworek N293?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:46_________________________________________________N239 mialo byc :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Klapa gasząca nie działa
Witam.Szukalem odpowiedzi na moje pytanko ale nic nie udalo mi sie znalesc.Moj problem polega na tym ze w momencie gaszenia silnika klapa gaszaca przy zaworku EGR nie dziala czego efektem jest szarpanie silnika w momencie gaszenia. Pomozcie Panowie gdzie szukac przyczyny.Dodam ze autko w miare ciagnie ale prawdziwego kopa dostaje dopiero powyzej 2200obr/min
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam.Jesli chodzi o wlacznik CLH to bez czujnika bedzie dzialac caly czas ale zostaje nam jeszcze reczna regulacja poprostu w dzien mozemy przekrecic pokretlo na pozycje 0 i CLH nam sie nie zalaczy.Podczas rezania mojej audi gdy juz wszystko bylo podlaczone okazalo sie ze wlacznik CLH mruga i wywala blad na fisie jak sie okazalo trzeba miec lusterko fotochromowe podlaczone zeby temu zaradzic.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie jak czas pozwoli postaramy sie z Dominikiem na nastepny wekend ogarnac ten temat rowniez sprobujemy czy pojdzie z czujnika zmierzchu w lusterku.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ja mam modul F z 2003 roku
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Bartku ten sensor 8K0955559 podejdzie do modolu F w b6? [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:09_________________________________________________Przez szybe grzana nie da sie zakodowac czujnika?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:11_________________________________________________wrclaguna opisz problem na czym stanelo?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Super wiadomosc :notworthy:dzieki[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:24_________________________________________________Teraz pozostaje dokupic sensor i wyciagnac domin79 na rezanko
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam kolego Bart-s czy moglbys podpowiedziec jak wyglada sprawa sensora zmierzchu z A6 bo kupilismy razem z domin79 tekie same lusterka (u mnie niestety przy modziku lusterka pekla szyba wiec dolanczam do grona tych ktorym nie poszlo z przerobieniem uchwytu) ciekawi mnie czy sensor z A6 podejdzie do modolu z B6 z koncowka F?
-
[ALL B7] Wymiana Głośnika z bagażnika spod wzmacniacza-charczy
Witam.Kolego ja w swojej b6 tez poczatkowo myslalem ze to pierdzenie to wina glosnika w bagazniku jednak okazalo sie ze glosnik jest oki a pierdzenie to wynik drzenia takich zaslepek gumowych pod wzmakiem trzeba je usunac zastapic gabeczka i problem znika.Ja zalozylem tube bose wtedy to pierdzenie bylo nie do zniesienia jednak po usunieciu (wyrwaniu) tej gumki wszystko ustalo.Pozdrawiam :>
-
[B7 BPW] Zmiana radia symphtony II na navigation plus
Witam napewno bedziesz musial po zalozeniu navi wszystko zakodowac.Kostki zostaja te same.Jesli to twoje stare radio jest wielkosci 2din to kosza tez nie musisz zmieniac.Reasumujac nie ma duzego problemu zeby to przelozyc.Pozdro
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Kolego Rogaloti posiadam grupe krwi 0 RH - wiec jesli w lipcu bedzie taka potrzeba chetnie oddam.Prosze o info na PW
-
[ALL B6] Co w miejsce panela sterowania od nawigacji w fisie ?
Witam.Jesli masz namysli te przyciski na tunelu srodkowym to w wersjach ktore nie mialy navi na fisie byly zapalniczka ze schowkiem.Wydaje mi sie ze bedzie u ciebie taka mozliwosc i odpowiednie mocowanie zeby to zalozyc.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam.Jako ze przerabiałem temat wymiany poduszek podziele sie wiedza z klubem.Poduszka nie posiada zadnego elementu grzejnego.Czujnik jest tam tylko dla komforu zeby mozna bylo sprawdzic stan poduszki bez zdejmowania oslon czy wyciagania samej poduszki. :> Gdyby mial byc tam jakis uklad grzejny to przewody do tej poduszki nie byly by tak cinkie.Jesli chodzi o nagrzewanie sie cieczy ktora znajduje sie w poduszce to faktycznie zachodzi taki proces jednak nie dzieki czujnikowi ale dzieki drganiom silnika ktorych czestotliwosc jest bardzo wysoka wiec nagrzewanie sie plynu wenatrz poduszki nastepuje bardzo szybko.Czujnik w poduszce dziala na tej samej zasadzie co czujnik poziomu plynu od spryskiwaczy.Gdy czujnik jest zanurzony w cieczy miedzy elektrodami plynie prad obwod jest zamkniety i kontrolka czy blad sie nie pojawia gdy tego plynu jest za malo wycieknie tak jak w przypadku poduszki pojawia sie blad na vag-u i wiemy ze cos jest nie tak.Oczywiscie i bez tego czujnika bedziemy wiedziec ze cos z naszym autkiem sie dzieje wlasnie dzieki drganiom.Mam nadzieje ze udalo mi sie w miare czytelnie tym wywodem wyjasnic problem poduszki silnika. [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 14:59_________________________________________________Ten pierwszy numer poduszki ktory podales jest zapewne numerem z B5 roznia sie tym ze ta z B5 nie posiada czujnika ale pasuje tak samo jak ta z drugim numerem ktory podales do B6.Jesli po zalozeniu tej z B5 bedzie cie denerwowal blad poduszki wystarczy ze zmostkujesz wtyczke ktora szla do poduszki i masz spokoj jesli chodzi o blad na vag-u