Treść opublikowana przez uhu2
-
[B6 AWX] Work in progress...
Tak trzymac. Oby jak najdluzej.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Gratki Arturo! ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- P.S.Jak tam piecyk?
-
czy wyswietli komunikat spalonej swiecy ?
Raczej nie. Prawdopodobnie bedzie info na vagu.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Elegancko Artur!
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ale co ma Artur zmienic? Obecnie centralka z zalancza piecyk na stale i daje sygnal na kierunki o wlaczeniu. Czasowe wlaczenie jest na zegarku.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Dokladnie tak. Tylko ze jak plyn osiagnie 80stopni to piec przechodzi w czuwanie. Gdy temperatura plynu spadnie poniżej chyba 60stopni piec znow ruszy.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej. Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ty masz ten z antenka wysuwaną? Webasto Twoje Arur pracuje 30min ale na zegarku. Gdy wlaczysz je pilotem dziala az skonczy sie paliwo w zbiorniku webasto czyli do okolo godziny.
-
[B6 AWX] Work in progress...
I Ja czy Arty a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :polew: Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :decayed::polew: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git) Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!! Ciesze się ze smiga jak trzeba. Cieplo w autku to jedno a miny sasiadow skrobiacych szyby rano bezcenne hi hi! ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- Felgi koksik;-)
-
[B6 AWX] Work in progress...
To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git)
-
[B6 AWX] Work in progress...
Oj tak dymu bylo! Miali trac okolo 3godz ale zeszlo od 11-18! Klatwa szarej myszki dala nam popalic.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Tylko nie pokazuj filmu z pierwszego i drugiego odpalenia!:-)
-
Czy do A4 B6 1.8T pasuje wydech od A4 B7 2.0TFSI?
Przeciez 1.8t ma wydech z dwiema rurami. Jaki cel w zmianie?
-
[B6 AWX] Brak oswietlenia kabiny oraz lampek w tylnych drzwiach.
Mowilem zebys od tego zaczol hi. ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- W schowku sprawdz amortyzator z czujnikiem ktory elancza lampke.Masz go zaraz pod klapka boczna. W drzwiach prawdopodobnie popekane przewody w gumie miedzy slupkiem a drzwiami. Z bagaznikiem trudno powiedziec.
-
A4 B7 Zawieszenie tylne - co się zużywa ???
Laczniki drazka stabilizatora .
-
air bag blad N131
Sprawdz jeszcze czujniki bocznego uderzenia w srodkowych slupkach. Zacznij od strony pasazera. Zanim zaczniesz je sprawdzac pamietaj ze pod fotelami sa po dwiw kostki od poduszek jedna w podlodze druga pod siedziskiem.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karolu caly czas do przodu:-) PS. Dokladka nadal czeka na mnie?
-
Wymiana foteli z Passata do Audi
Tyl z a6 tez podejdzie.
-
Mój avant na trytkach po przejściach...
A czy wszyscy musza miec doly w kolorze? Trzeba miec swoje zdanie czasami. Jak dla mbie oki:-)
-
[ALL B6] Webasto analogowe TT dw50 + klimatronic - sposób podłączenia
Zdejmij dekielek srodkowy wypnij wszystkie kable z plytki sterujacej. Nastepnie musisz odkrecic yrzy srubki z dekielka aluminiowego przykrywajacego palnik. To ten w jtorym siedza kable zolte i brazowe. Podnies do góry i zobaczysz świece ktora ma dwa zolte kable.Wysowasz ja z palnika i demontujesz z gumowego mocowania w alumibiowym dekielku.
-
Gaśnie podczas jazdy.
Sprawdz jeszcze czy nie masz wody w grodzi akumulatora i czy dywanik od strony kierowcy masz suchy. Mozliwe ze dostala sie woda przez obudowe ECU i zalala przekaznik pompy paliwa ktory masz zaraz obok modulu MCE.
-
Dziwny problem z otwieraniem szyb przednich.
Kolego pierwsza sprawa jaka musisz zrobic to wyjac wlaczniki szybek i rozebrac na czesci. Przeczysc styki czyli blaszki sprezynowe i bedzie smigac. Ogarnialem ten problem u kolegi ktory tez mial tak jak u Ciebie problem z szybami. Pozdro
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Dzieki wielkie! O to chodzilo.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Tomek a masz numery katalogowe tych springow w tej firmie?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kolego masz moze zdjecia jak to wyglada na aucie?