Treść opublikowana przez michcio28810
-
znaki i napiecie rozrządu
nie ma tam hydraulicznego napinacza
-
Prośba o analizę logów
dzięki za odp.logi zrobię jak będę miał chwile.dolot wygląda na szczelny ale sprawdzę jeszcze raz.nie ja robiłem program.takiego kupiłem.sprawdzałem opór sondy to coś tam pokazywało zrobiłem nowe logi.dodatkowo wywala jeszcze teraz błąd 17608 - boost pressure control valve (n249) mechanical malfunction oraz na gazie błąd składu mieszanki-za uboga.tak ja napisał kolega Łukasz13 coś z lpg nie tak.po niedzieli jadę do gazownika http://vaglog.pl/log_240285.html http://vaglog.pl/log_240286.html http://vaglog.pl/log_240287.html
-
wysoka temperatura
w 2.6 jest inny niż w 1.8t.wiem bo obydwa wymieniałem
-
wysoka temperatura
a jak łapie taka temperaturę to włącza się w ogóle wiatrak elektryczny?
-
wysoka temperatura
skoro wywala błąd czujnika temp wody to możne od niego trzeba zacząć
-
wysoka temperatura
błąd 16500 dotyczy czujnika temperatury wody.możliwe ze przez to świruje ci temperatura na zegarze
-
Prośba o analizę logów
witam.proszę o analizę logów audi 1.8t.powtarza się błąd podgrzewania sondy oraz czasami wywala błąd nr 16396.całego nie pamiętam.coś z napinaczem wałków rozrządu.po nocy po odpaleniu przez 1-2sek słychać metaliczny dźwięk.auto jeździ na oleju LM mos2 10w40.zastanawiam się czy napinacz działa prawidłowo i czy olej jest dobry do tego silnika.takim był zalany jak go kupiłem http://vaglog.pl/log_234769.html http://vaglog.pl/log_234768.html http://vaglog.pl/log_232658.html nikt nie pomoże?
-
Audi 2.6e po przeróbkach
2.6 nie ma przepływomierza.to moduł zapłonowy
-
Grzanie się silnika ADR
to dziwne.nowa chłodnica,termowłacznik tez.sprawdź czy na krótko zadziała wiatrak.odepnij wtyczkę i zewrzyj styki
-
Grzanie się silnika ADR
rusza bo klima nim steruje.skoro wymieniłeś ten czujnik to może chłodnica jest zawalona.a wiskoza skleja przy takiej temp?
-
Grzanie się silnika ADR
a jak łapie ci taka temperaturę to włącza się wiatrak elektryczny?
-
problem z odpalaniem na zimnym
to co to za przewody,że nowe i po 2 tyg mają przebicia
-
problem z odpalaniem na zimnym
nowe zakładałeś?
-
problem z odpalaniem na zimnym
a ten czujnik temperatury to w końcu wymieniłeś?
-
wysokie obroty gdy niska temperatura otoczenia
miałem to samo.czyszczenie krokowca załatwiło sprawę
-
problem z odpalaniem na zimnym
kolego masz stożek i dlatego tak słychać zasysanie powietrza.ja kiedyś odłączyłem puszke filtra powietrza i odpaliłem auto i dźwięk był identyczny
-
problem z odpalaniem na zimnym
silnik.na ssaniu ma wyższe obroty to i więcej powietrza zasysa
-
problem z odpalaniem na zimnym
w 2.6 nie ma tego ustrojstwa.na szczęście
-
1.8t BEX dziwny dźwięk przy odpalaniu
to wycie to chyba pompa SAI
-
Tajemnicza Kostka
druga wygląda jak złącze diagnostyczne do instalacji lpg a co do pierwszej to masz oświetlenie nóg po otwarciu drzwi?
-
Logi 1.8t
ok.dzięki.program nie ja robiłem.autko kupiłem żonie ok 3 lata temu.ktoś z poprzednich właścicieli go podkręcił.a jakie logi jeszcze można zrobić żeby coś więcej powiedzieć o kondycji silnika?
-
Logi 1.8t
a jeżeli nie będzie oporu to sonda do wymiany?i czy ta sonda ma wpływ na pracę pompy SAI?bo dziwnie się zachowuje czasami.czasem włącza sie ''kiedy chce''.
-
Logi 1.8t
sprawdzałem wtyczki od obydwu sond pod autem.wyglądaj ok.a jaki powinna mieć opór?na ciśnienie paliwa ma wpływ pompa,filtr i coś jeszcze?
-
problem z odpalaniem na zimnym
u mnie jest tylko 1 czujnik 4-pinowy.wydaję mi się że 2 czujniki były w starszych ABC.jeden na zegary drugi do ecu
-
Logi 1.8t
proszę o analizę logów.auto to audi a3 2000r 1.8t 150km AUM.logi robiłem pierwszy raz i w dodatku sam....cały czas powraca błąd 17511 - oxygen (lambda) sensor heating b1 s1 performance too low http://vaglog.pl/log_232658.html http://vaglog.pl/log_232659.html http://vaglog.pl/log_232657.html