Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. michcio28810 odpowiedział(a) na binekbnk temat w 2.8
    masz gaz?
  2. z tego co pamiętam to po bokach jest plus i minus
  3. mam pytanko poza tematem.czy do wymiany uszczelniacza wałka rozrządu w prawej głowicy(str pasażera) konieczny jest demontaż rozrządu?czy da się to zrobić w jakiś inny sposób?
  4. w b5 jest tylko 1 czujnik.w zależności od roku produkcji w starszych czarny a w nowszych zielony
  5. Czujnik temperatury cieczy dla ECU w 2.6 ABC jest dwupinowy, położony dosyć nisko z tyłu za głowicą od strony kierowcy, na wężu wodnym. Piny skierowane ku górze. tak jest w b4 i w setach
  6. tak.odpowiada za temp na zegarach i do ecu silnika
  7. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    a jak najlepiej powiększyć otwór?
  8. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    koledzy dużo jest rezania żeby wsadzić hella 3 do poliftowych valeo?
  9. michcio28810 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    ja mam takie lampy i mam założone żarniki bosma 6000k i przetwornice hella z a6 c5.świecą dobrze,ale wcześniej miałem osramy 4350k i było więcej światła na drodze.przetwornice da się upchnąć pod lampę.na forum któryś z kolegów sprzedaje imitacje poziomowania a patrząc na zdjęcie to wg mnie nie masz wcale takich złych świateł.możliwe że wystarczy zmiana żarówki albo np czyszczenie soczewki
  10. sprawdź plastikową rurkę idącą od pompy do dekla.u mnie też tak było i okazało się że w tej rurce jest mała dziura i paliwo nią schodziło
  11. michcio28810 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    na początek sprawdź w jakim stanie masz odbłyśniki
  12. zacząłbym od podpięcia pod kompa i sprawdzeniu błędów
  13. z tego co się orientuję to przez zapchany ezektor odma jest niedrożna i może np wysadzić uszczelkę pod pokrywą zaworów.kumpel tak miał w a6 c5 2.4
  14. to ezektor.część odmy
  15. może być ten czujnik ,może być też silniczek krokowy
  16. kolega miał podobnie.winna była pompa wody
  17. michcio28810 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    podepnę się,mam również problemy z paleniem.po nocy na zimnym i na ciepłym nawet po krótkim postoju -10-15min.problemem jest schodzące paliwo.pompa wymieniona,regulator ciśnienia podmieniałem i dalej to samo.założyłem też zaworek zwrotny na zasilaniu -bez zmian.możliwe że jakimś sposobem paliwo schodzi powrotem?
  18. michcio28810 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    jak to w 2.6...
  19. michcio28810 odpowiedział(a) na Dominik7550 temat w Audi A4 B5
    zaświecają się razem ze światłami,nie da się ich wyłączyć.zdejmij lampkę i zobacz,może wsuwka się odczepiła
  20. michcio28810 odpowiedział(a) na Dominik7550 temat w Audi A4 B5
    tak jak kolega wyżej napisał to diody ambiente podświetlające tunel środkowy.przyjrzyj się w nocy
  21. michcio28810 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    czerwony wykrzyknik miga też jak aku jest słaby.za wolne obroty odpowiada silniczek krokowy.a z tego co piszesz to nie schodzi ci ze ssania,a za to odpowiada właśnie czujnik temp.a sprawdzałeś ile st on w ogóle pokazuje na kompie?
  22. no właśnie.tym bardziej że dzielone depo z kierunkami kosztują coś koło 600zł nowe.w tych pieniądzach można kupić kompletne ori xenony zespolone
  23. wtyczka jest jedna.kierunek jest oddzielnie.w tych są 3 żarówki-2xh7(albo d2s jeśli to ori xenon) i postojówka.ja założyłem ori valeo zespolone od polifta.jest więcej roboty ale lepiej wyglądają i co oro to ori.bo wątpię czy znajdziesz oryginalne lampy z s4 ,a jak znajdziesz to cena możne cie z deka zszokować.z zamienniki depo mają różne opinie
  24. są dostępne dzielone na żarówki 2xh7.ori z S4 albo jakieś zamienniki np depo.jakiś czas temu sam zastanawiałem się nad montażem takowych
  25. zerknij w jakim stanie są odbłyśniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.