Treść opublikowana przez michcio28810
- AAH ręce opadają :(
-
Jak podpiąć na krótko silniczek tylnej wycieraczki
z tego co pamiętam to po bokach jest plus i minus
-
A4 B5 2.6 V6 //USZCZELNIACZE ZAWOROWE/ZAMKI wymiana
mam pytanko poza tematem.czy do wymiany uszczelniacza wałka rozrządu w prawej głowicy(str pasażera) konieczny jest demontaż rozrządu?czy da się to zrobić w jakiś inny sposób?
-
a4 b6 2,6v6 Falowanie obrotów na zimnym
w b5 jest tylko 1 czujnik.w zależności od roku produkcji w starszych czarny a w nowszych zielony
-
a4 b6 2,6v6 Falowanie obrotów na zimnym
Czujnik temperatury cieczy dla ECU w 2.6 ABC jest dwupinowy, położony dosyć nisko z tyłu za głowicą od strony kierowcy, na wężu wodnym. Piny skierowane ku górze. tak jest w b4 i w setach
-
a4 b6 2,6v6 Falowanie obrotów na zimnym
tak.odpowiada za temp na zegarach i do ecu silnika
-
Rezanie bixenonu
a jak najlepiej powiększyć otwór?
-
Rezanie bixenonu
koledzy dużo jest rezania żeby wsadzić hella 3 do poliftowych valeo?
-
Przednie lampy
ja mam takie lampy i mam założone żarniki bosma 6000k i przetwornice hella z a6 c5.świecą dobrze,ale wcześniej miałem osramy 4350k i było więcej światła na drodze.przetwornice da się upchnąć pod lampę.na forum któryś z kolegów sprzedaje imitacje poziomowania a patrząc na zdjęcie to wg mnie nie masz wcale takich złych świateł.możliwe że wystarczy zmiana żarówki albo np czyszczenie soczewki
-
[A4 B5 ADR] Gorzej odpala przy stygnącym silniku
sprawdź plastikową rurkę idącą od pompy do dekla.u mnie też tak było i okazało się że w tej rurce jest mała dziura i paliwo nią schodziło
-
Przednie lampy
na początek sprawdź w jakim stanie masz odbłyśniki
-
Nagła utrata mocy po dodaniu gazu
zacząłbym od podpięcia pod kompa i sprawdzeniu błędów
-
058133753b uszkodzony zawór
z tego co się orientuję to przez zapchany ezektor odma jest niedrożna i może np wysadzić uszczelkę pod pokrywą zaworów.kumpel tak miał w a6 c5 2.4
-
058133753b uszkodzony zawór
to ezektor.część odmy
-
a4 b6 2,6v6 Falowanie obrotów na zimnym
może być ten czujnik ,może być też silniczek krokowy
-
Diagnoza usterki pomocy !
kolega miał podobnie.winna była pompa wody
-
Wolne obroty i odpalanie
podepnę się,mam również problemy z paleniem.po nocy na zimnym i na ciepłym nawet po krótkim postoju -10-15min.problemem jest schodzące paliwo.pompa wymieniona,regulator ciśnienia podmieniałem i dalej to samo.założyłem też zaworek zwrotny na zasilaniu -bez zmian.możliwe że jakimś sposobem paliwo schodzi powrotem?
-
Wolne obroty i odpalanie
jak to w 2.6...
-
Podświetlenie
zaświecają się razem ze światłami,nie da się ich wyłączyć.zdejmij lampkę i zobacz,może wsuwka się odczepiła
-
Podświetlenie
tak jak kolega wyżej napisał to diody ambiente podświetlające tunel środkowy.przyjrzyj się w nocy
-
Wolne obroty i odpalanie
czerwony wykrzyknik miga też jak aku jest słaby.za wolne obroty odpowiada silniczek krokowy.a z tego co piszesz to nie schodzi ci ze ssania,a za to odpowiada właśnie czujnik temp.a sprawdzałeś ile st on w ogóle pokazuje na kompie?
-
[A4 B5] Jakie reflektory przednie do przedlifta rok 1997
no właśnie.tym bardziej że dzielone depo z kierunkami kosztują coś koło 600zł nowe.w tych pieniądzach można kupić kompletne ori xenony zespolone
-
[A4 B5] Jakie reflektory przednie do przedlifta rok 1997
wtyczka jest jedna.kierunek jest oddzielnie.w tych są 3 żarówki-2xh7(albo d2s jeśli to ori xenon) i postojówka.ja założyłem ori valeo zespolone od polifta.jest więcej roboty ale lepiej wyglądają i co oro to ori.bo wątpię czy znajdziesz oryginalne lampy z s4 ,a jak znajdziesz to cena możne cie z deka zszokować.z zamienniki depo mają różne opinie
-
[A4 B5] Jakie reflektory przednie do przedlifta rok 1997
są dostępne dzielone na żarówki 2xh7.ori z S4 albo jakieś zamienniki np depo.jakiś czas temu sam zastanawiałem się nad montażem takowych
-
Ori Ksenon Valeo
zerknij w jakim stanie są odbłyśniki