Treść opublikowana przez michcio28810
-
Audi A4 b5 1.8 T 150KM - Rano odpalam samochód, dodaje gazu, traci moc i gaśnie.
robiłem logi i wszystko było w porządku.przeplyw powietrza ok,auto normalnie się zbierało.chyba ze od razu po odpaleniu pokazywał huk wie co bo tak go nie sprawdzałem.tak czy siak nie zaszkodzi spróbować
-
Audi A4 b5 1.8 T 150KM - Rano odpalam samochód, dodaje gazu, traci moc i gaśnie.
teoria teorią.pisze jak u mnie było przy podobnych objawach.też nie sądziłem że to może być przepływka dopóki jej nie odpiąłem podczas przerywania.dodam że działo się tak tylko jak było zimno na dworze
-
Audi A4 b5 1.8 T 150KM - Rano odpalam samochód, dodaje gazu, traci moc i gaśnie.
ja też na początku podejrzewałem lewe powietrze.kilka razy wszystko sprawdziłem.fekt znalazłem dziurawy przewód od układu odmy ale po wymianie nic się nie zmieniło.dopiero po wymianie przepływki to ustało
-
Audi A4 b5 1.8 T 150KM - Rano odpalam samochód, dodaje gazu, traci moc i gaśnie.
odłącz przepływomierz przed odpaleniem albo w czasie gdy dzieją się te cyrki.miałem podobnie w a3 1.8t i winna była przepływka
-
Słabe światła xenon
trzeba zajrzeć pod dekielek lampy,albo na naklejkę na lampie
-
Słabe światła xenon
odbłyśniki kupisz za 100-150zł. masz d2s czy d1s?
-
Słabe światła xenon
dokładnie.zmienia się ze zwykłych lamp na xenon(bi xenon) a nie odwrotnie
-
Słabe światła xenon
wypalone odbłyśniki.pomoże wymiana na ładne,regeneracja tych lub przeróbka na np bi xenon
-
Prawy ksenon
jeżeli 2 żarniki nie świecą to pewnie padła przetwornica
-
Światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach
http:// http:// http://http:// u mnie był mały problem bo w kierunku jest maskownica na żarówkę i żarówka się nie mieściła.odkręciłem soczewkę z niej ale nadal brakowało z 0,5cm i musiałem ją wkleić.do b6 weszła bez problemów
-
Światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach
po niedzieli zrobię fotkę
-
Światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach
widziałem...u siebie i u brata w b6
-
Soczewki czy zwykłe? a4 98r sedan
jak soczewka to tylko ori valeo.a najlepiej bixenon
-
Kilka spraw po zakupie
nie mierzyłem ciśnienia.wymieniłem ten przewód i jest ok
-
Kilka spraw po zakupie
no to właśnie ten oring o którym wcześniej pisałem pod tą chłodnicą oleju.a rozrząd to nie wiem,pewnie większość ustawia na znaki
-
Kilka spraw po zakupie
objawy typowe dla termostatu.ale wymieniałeś przy rozrządzie tak?
-
Kilka spraw po zakupie
pewnie denso k20tt.też teraz takie mam,jest ok.nie widzę różnicy miedzy 3-elektrodowymi.odpowietrzanie mi zajęło kilka godzin.jeżdziłem sporo,coraz dolewałem płynu.i pamiętam długo nie leciało ciepłe powietrze. w a4 w abc już chyba nie ma tych klapek w kolektorze.u mnie nie było jak rozbierałem do wymiany uszczelek górnej i dolnej kolektora.łapało mi lewe powietrze i druga sonda cały czas wywalała błąd za ubogo.tzn nie wymieniałem uszczelki tylko zrobiłem na silikon. a z pompą może tak być że właśnie masz dziurkę w tym plastikowym wężu co idzie od pompy do dekla.masz więcej paliwa i dziura jest poniżej poziomu i nie schodzi benzyna.ale może być też pompa.sprawdż najpierw ten wężyk
-
Kilka spraw po zakupie
2. jeździj dalej na takich amorach 3.pewnie tarcze zwichrowane .przetocz te jak w miare grube jak nie to wymień 4.wycieki oleju.pokrywy zaworów,miska,oring przy podstawie filtra oleju 5.może być też jakaś nieszczelność w układzie paliwowym i schodzi paliwo.ja tak miałem że była dziurka w przewodzie od pompy do dekla i też mi żle odpalał 7.w abc jest plastikowy,w aah aluminiowy.aah ma też inny osprzęt.więcej podciśnień.na głowicy jest oznaczenie.a na wlepce w bagażniku sprawdzałeś? 8.może być zapowietrzony.v6 ciężko odpowietrzyć
-
wymiana cewki zaplonowej 2.6 abc
jedna kostka jest na obudowie filtra powietrza a druga pod zbiorniczkiem wyrównawczym
-
Problem z silnikiem 2.6 V6 ABC
2.6 i 2.8 AAH miały takie same pompy.możliwe ze to właśnie z 2.4 albo jeszcze czegoś innego
-
Regeneracja odbłyśników czy bix?
hella 3 też dobrze świeci tylko ma trochę gorsze światła drogowe.no ja o tym mówie,że długie są na bixie + 2xh7 +
-
Regeneracja odbłyśników czy bix?
hella intemo świeci z 5x lepiej od ori h7.a długie to jak to mówią petarda .poczytaj sobie:https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/
-
Bi xenon
no i te dużo łatwiej zrobić.nie trzeba powiększać otworu na soczewkę i rozklejać lampy.ale jak sam robisz bixy to na markowych gratach też tak dużo nie wyjdzie.po 1500zł to bi ledy chodzą
-
Problem ze światlami mijania i drogowymi.
w środek tam gdzie wchodzi w obudowę kierownicy.nie wiem jak z nowymi zamiennikami,ori nowy raczej odpada.u mnie ori używka połówka pająka 50zł.do wymiany trzeba zdjąć kierę
-
Bi xenon
ciekawe rozwiązanie adaptera do projektora.co to za sprzęt?daj foto jak to świeci