Treść opublikowana przez michcio28810
-
"grzechotanie" silnika co to moze byc
A jaki tam jest napinacz
-
"grzechotanie" silnika co to moze byc
Panewki to chyba nie.moze właśnie coś z pompą oleju
-
"grzechotanie" silnika co to moze byc
no to faktycznie coś nie tak.u mnie tego nie ma
-
"grzechotanie" silnika co to moze byc
to coś na początku?
-
"grzechotanie" silnika co to moze byc
ja tu nic niepokojącego nie słysze.mój tak samo chodzi
-
Problem z xenonem
W tej lampie skoro niedomaga
-
Problem z xenonem
sprawdź połączenie masy
-
Soczewki z b8 polift
są prawie p&p.nie wiem jak to opisać,w okolicy regulacji silniczkiem,tam gdzie dochodzi soczewka do otworu.może zrobię fotkę to wstawię.ja wytapiam ten nadmiar lutownicą bo nie śmieci sie w lampie
-
Soczewki z b8 polift
słabo widać na tych zdjęciach ale wydaje mi się że soczewka idzie w dół bo spiera ją wspomniany kawałek plastiku
-
Soczewki z b8 polift
a piłowałeś kawałek odbłyśnika od środka czy po prostu włożyłeś adaptery a potem projektor?
-
na lpg smierdzi z wydechu
u mnie śmierdziało gazem jak wtryskiwacze gazowe były na wykończeniu i trochę lały.coś z gazem lub jego regulacją
-
Rezanie bixenonu
jeden dzień to ci zajmie rozklejanie lamp jak nigdy tego nie robiłeś
-
Rezanie bixenonu
najlepiej przylutować do kostki żarówki h7 od długich
-
przypalony klosz lampy
ładnie przyjarana.rozklejałeś że tak przegrzałeś?niczym tego nie spolerujesz
-
soczewki xenon a bixenon
parę osób zakładało bixa.... polecam lekturę https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja tak zrobiłem i grzeją.po II lifcie lusterka są z termostatem,po I grzeją cały czas po zapłonie a 1 wypusty miały grzanie z tylną szybą.niestety się to psuło.a dysze zawsze grzeją po zapłonie
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja wolałem spiłować trochę dysze niż giąć maskę
-
Rezanie bixenonu
jeszcze zależy na jakich projektorach chcesz.intemo są droższe
-
Rezanie bixenonu
no niestety te lampy są dosyć zawzięte na rozklejanie ale jak się rozklei kilka kompletów to później już jakoś idzie.mówisz 500zł za graty i przeróbkę?czy sama przeróbka
-
Rezanie bixenonu
pytałeś o ori xenon b5 wiec napisałem jak jest.to oczywiste że do założenia bixa trzeba rozklejać lampę jak już koledzy cie uświadomili.opalarka i poszedł
-
Rezanie bixenonu
gabarytowo są takie same,różnią się tylko odbłyśnikiem.do ich montażu nie trzeba nic rozklejać.wychodzą tyłem,trochę gorzej od h7
-
Przegrzanie , wyrzucenie płynu, peeeełno dymu !
jeżeli na trasie rośnie temperatura to przeważnie winna jest przypchana/niedrożna chłodnica
-
Lampa przednia, co to za kostka?
wyciągnij lampę i zobaczysz wejście na silniczek.wyjęcie lampy 5min roboty.no chyba że go tam nie ma
-
Lampa przednia, co to za kostka?
bo to kostka od silniczka lampy
-
odplywy audi a4 b5
sprawdż te na przy podszybiu.1 pod aku .2 pod serwem hamulcowym.możliwe że tamtędy przez puszkę kompa się leje