Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. Aha. To wiele wyjaśnia. Czyli masz wszystko ok. Myślałem że kupiłeś poliftowe depo na 2x h7
  2. A jakie lampy miałeś wcześniej? Valeo na h4? Ten pin zamienia się właśnie po to żeby nie gasły światła mijania po włączeniu długich. Zwłaszcza przy xenonie,bi xenonie
  3. Masz zmieniony pin w manetce od świateł? Bo chyba ci gasną mijania jak włączysz długie
  4. Wydaje mi się że nie będzie zwarcia. Plus z minusem robi zwarcie, a plus z plusem raczej nie. Też nie jestem elektrykiem więc mogę się mylić
  5. W Audi sporo rzeczy jest sterowanych masą więc czemu i tego tak nie zrobić
  6. A nie możesz zrobić odwrotnie? Dać plus stały a masę po otwarciu. Masy po otwarciu drzwi nie brakuje. Ja mam tak zrobione podświetlenie nóg i ziemi w drzwiach na diodach smd. Już kilka lat i jest ok
  7. Możesz wymienić całą wiązkę. Gniazdo jest na zatrzask
  8. Odkręcasz 3 śrubki i zdejmujesz 4 spinki. I wyjmujesz pojedynczo odbłyśnik, przesłona, soczewka
  9. Przy ponownym montażu odbłyśników można wykręcić przetwornice i jest łatwiej zakładać te spinki
  10. Nie opłaca się. Taniej i lepiej wychodzi wymiana na b8
  11. Jeszcze może być wina pompki centralnego zamka bo chyba ona tym wszystkim steruje
  12. Po dołożeniu ful fisa jest jakiś problem właśnie z sygnalizowaniem otwartych drzwi. Musisz poszukać
  13. Jak nie ma. Ten bolec to właśnie krańcówka
  14. Lampa trzyma się na 3 śrubach i 1 ,, bolcu,, od strony chłodnicy.2 śruby są na górze i jedna w głębi od strony kierunku na torx 25. I wtyczki trzeba wypiąć. Jak już wyciągniesz lampę to Przetwornica jest przykręcona na 6 wkrętów torx chyba 20 z otworem w środku. Czasami się sklei uszczelka i trzeba podważyć żeby wyszła
  15. W przedlifcie w sedanie jest przykręcona na śrubkę i normalnie z zewnątrz się ją wyciąga
  16. W tylnych drzwiach krańcówki są w błotnikach
  17. No i właśnie jak mikrostyk nie da sygnału że drzwi są otwarte przy zapalonych światłach to i buzzer się nie odezwie
  18. Niekoniecznie. Bo o otwartych drzwiach informuje właśnie ten mikrostyk w zamku. I nie wiem czy to jeszcze nie przechodzi przez pompkę centralnego zamka
  19. Nawet szczelna lampa może zaparować jak nagle dostanie kontaktu z wodą. Z różnicy temperatur. Lampa ciepła woda zima i robi się rosa
  20. Nie ustawisz długich tymi śrubami. Musisz podnieść soczewkę
  21. Kombinacja z żarówką nic nie da. Musisz podnieść soczewkę. Np taka gumową podkładką jak w lampie w b6 albo a3
  22. Nic nie trzeba rozklejać. Jest cały temat o tym. Wystarczy poszukać
  23. Nie zaszkodzi spróbować
  24. To może ten jest za krótki. Mam z białą szpilka. Jutro porównam go z tym z zieloną
  25. A w drugiej lampie jest taki sam silniczek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.