Treść opublikowana przez michcio28810
-
Wymiana lamp na Depo
Aha. To wiele wyjaśnia. Czyli masz wszystko ok. Myślałem że kupiłeś poliftowe depo na 2x h7
-
Wymiana lamp na Depo
A jakie lampy miałeś wcześniej? Valeo na h4? Ten pin zamienia się właśnie po to żeby nie gasły światła mijania po włączeniu długich. Zwłaszcza przy xenonie,bi xenonie
-
Wymiana lamp na Depo
Masz zmieniony pin w manetce od świateł? Bo chyba ci gasną mijania jak włączysz długie
-
Potrzebny plus po otwarciu drzwi.
Wydaje mi się że nie będzie zwarcia. Plus z minusem robi zwarcie, a plus z plusem raczej nie. Też nie jestem elektrykiem więc mogę się mylić
-
Potrzebny plus po otwarciu drzwi.
W Audi sporo rzeczy jest sterowanych masą więc czemu i tego tak nie zrobić
-
Potrzebny plus po otwarciu drzwi.
A nie możesz zrobić odwrotnie? Dać plus stały a masę po otwarciu. Masy po otwarciu drzwi nie brakuje. Ja mam tak zrobione podświetlenie nóg i ziemi w drzwiach na diodach smd. Już kilka lat i jest ok
-
Wymiana kabli w lampie.
Możesz wymienić całą wiązkę. Gniazdo jest na zatrzask
-
demontaż odblysnika soczewki
Odkręcasz 3 śrubki i zdejmujesz 4 spinki. I wyjmujesz pojedynczo odbłyśnik, przesłona, soczewka
-
demontaż odblysnika soczewki
Przy ponownym montażu odbłyśników można wykręcić przetwornice i jest łatwiej zakładać te spinki
-
Oświetlenie A4 B6 Lublin
Nie opłaca się. Taniej i lepiej wychodzi wymiana na b8
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Jeszcze może być wina pompki centralnego zamka bo chyba ona tym wszystkim steruje
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Po dołożeniu ful fisa jest jakiś problem właśnie z sygnalizowaniem otwartych drzwi. Musisz poszukać
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Jak nie ma. Ten bolec to właśnie krańcówka
-
Wymiana przetwornicy
Lampa trzyma się na 3 śrubach i 1 ,, bolcu,, od strony chłodnicy.2 śruby są na górze i jedna w głębi od strony kierunku na torx 25. I wtyczki trzeba wypiąć. Jak już wyciągniesz lampę to Przetwornica jest przykręcona na 6 wkrętów torx chyba 20 z otworem w środku. Czasami się sklei uszczelka i trzeba podważyć żeby wyszła
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
W przedlifcie w sedanie jest przykręcona na śrubkę i normalnie z zewnątrz się ją wyciąga
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
W tylnych drzwiach krańcówki są w błotnikach
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
No i właśnie jak mikrostyk nie da sygnału że drzwi są otwarte przy zapalonych światłach to i buzzer się nie odezwie
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Niekoniecznie. Bo o otwartych drzwiach informuje właśnie ten mikrostyk w zamku. I nie wiem czy to jeszcze nie przechodzi przez pompkę centralnego zamka
-
Wymiana lamp na Depo
Nawet szczelna lampa może zaparować jak nagle dostanie kontaktu z wodą. Z różnicy temperatur. Lampa ciepła woda zima i robi się rosa
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Nie ustawisz długich tymi śrubami. Musisz podnieść soczewkę
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Kombinacja z żarówką nic nie da. Musisz podnieść soczewkę. Np taka gumową podkładką jak w lampie w b6 albo a3
-
Regeneracja odbłyśników
Nic nie trzeba rozklejać. Jest cały temat o tym. Wystarczy poszukać
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
Nie zaszkodzi spróbować
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
To może ten jest za krótki. Mam z białą szpilka. Jutro porównam go z tym z zieloną
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
A w drugiej lampie jest taki sam silniczek?