Treść opublikowana przez michcio28810
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K0BA032125 Dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E24A218245 Z góry dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E77A055418
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Aaa. To nie znam
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Skąd masz takie ładne bixy ? ?
-
Bixenon - niewłaściwy kąt żarnika
Też tak myślę. W projektorach do b8 jest kilka rodzai przesłon
-
Problem z odpalaniem, drgania 2.6 ABC
Może być coś z paliwem. Filtr paliwa wymieniany kiedykolwiek? Sprawdź pompkę i połączenia
-
[2.8Q APR] Stukanie z komory silnika
Mi to brzmi jak szklanka
-
Dolot I wydech w 2.8
Apetyt olejowy to akurat tyczy się obydwu siników. Mam 2.8, żona ma a3 1.8 t i obydwa pobierają ok 1litra oleju na 10tys km. O przegrzewaniu v6 nie słyszałem. Jak silnik jest zaniedbany to każdy może się grzać czy to v6 , v8 czy r4.
-
Dolot I wydech w 2.8
Zgadza się , podatność na modyfikacje jest zerowa ale z tym wyeksploatowaniem to uważasz że 1.8 t będzie mniej zjeżdzone? Po pierwsze 1.8t wymaga jakiejś tam opieki z racji turbo, a po drugie 2.8 jako wolnossący niewysilony silnik i tak będzie wytrzymalszy
-
Dolot I wydech w 2.8
Kolego chyba nie miałeś do czynienia z 2.8. jak źle kupisz to i 1.8t będzie miną i workiem bez dna . Podstawa to dobrze kupić. Mam 2.8 w q, a3 w 1.8t po programie na 190km i dla mnie lepiej jeździ się 2.8. jedzie z każdych obrotów, kultura pracy bdb. 1.8 t owszem podatny na mody ale to nie to.
-
Ile jest czujników temperatury cieczy w 2.6 ABC z 1995 roku ?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6957512309 Takie coś
-
Ile jest czujników temperatury cieczy w 2.6 ABC z 1995 roku ?
Dokładnie. W a4 2.6 jest jeden czujnik 4 pinowy za głowicą pasażera. Na zegary i do kompa. Czarny z białym paskiem VDO w oryginale
-
Xenon z innego auta
Żarniki, soczewki, Odbłyśniki, silniczki, żarówki
-
Lampy Bosch przednie
Jak wyżej h1 to przeciwmgłowe. Jeżeli wcześniej miałeś Valeo h4 to nie będą one świeciły
-
Xenon z innego auta
Z tego co się orientuję to Przetwornice są takie same jak w ori xenonie audi a4 b5 lift
-
kable beru vs bremi, który oryginał?
Zawsze można przejść na pojedyncze cewki
-
Rezanie bixenonu
Kolega prezesik18 miał kiedyś takie imitacje samopoziomu
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
Trzeba to przekręcić do środka lampy, zdjąć kulkę z gniazda i wyjąć. A najpierw cofnąć na maksa cały odblask
-
Moduł Coming Home
Miernik i heja. Nakłuwaj każdy i sprawdzaj. Po to masz plus po zapłonie żeby po odpaleniu auta clh się dezaktywowalo
-
Moduł Coming Home
2- plus po zapłonie. Pod kierownicą jest lub z któregoś przekaźnika można złapać. 4- sygnał. Np z plusów kierunków
-
Moduł Coming Home
Nie ma instrukcji podłączenia? Kupowałem inny i wszystko było opisane. Łatwa robota
-
Gaśnie na wolnych obrotach
Silniczek krokowy nie trzyma wolnych obrotów . ewentualnie jeszcze sprawdź czujnik/włącznik zamknięcia przepustnicy
-
Lampy D2S kostki lub najlepiej cała wiązka
Od h7 będzie pasować tylko trzeba by było zamienić wtyczkę h7 mijania na wtyczkę do Przetwornicy
-
Problem z soczewkami
Sprawdź czy nie poluzowała się soczewka