Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K0BA032125 Dziękuję
  2. Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E24A218245 Z góry dzięki
  3. Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E77A055418
  4. Aaa. To nie znam
  5. Skąd masz takie ładne bixy ? ?
  6. Też tak myślę. W projektorach do b8 jest kilka rodzai przesłon
  7. Może być coś z paliwem. Filtr paliwa wymieniany kiedykolwiek? Sprawdź pompkę i połączenia
  8. Mi to brzmi jak szklanka
  9. michcio28810 odpowiedział(a) na Cissekkk temat w 2.8
    Apetyt olejowy to akurat tyczy się obydwu siników. Mam 2.8, żona ma a3 1.8 t i obydwa pobierają ok 1litra oleju na 10tys km. O przegrzewaniu v6 nie słyszałem. Jak silnik jest zaniedbany to każdy może się grzać czy to v6 , v8 czy r4.
  10. michcio28810 odpowiedział(a) na Cissekkk temat w 2.8
    Zgadza się , podatność na modyfikacje jest zerowa ale z tym wyeksploatowaniem to uważasz że 1.8 t będzie mniej zjeżdzone? Po pierwsze 1.8t wymaga jakiejś tam opieki z racji turbo, a po drugie 2.8 jako wolnossący niewysilony silnik i tak będzie wytrzymalszy
  11. michcio28810 odpowiedział(a) na Cissekkk temat w 2.8
    Kolego chyba nie miałeś do czynienia z 2.8. jak źle kupisz to i 1.8t będzie miną i workiem bez dna . Podstawa to dobrze kupić. Mam 2.8 w q, a3 w 1.8t po programie na 190km i dla mnie lepiej jeździ się 2.8. jedzie z każdych obrotów, kultura pracy bdb. 1.8 t owszem podatny na mody ale to nie to.
  12. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6957512309 Takie coś
  13. Dokładnie. W a4 2.6 jest jeden czujnik 4 pinowy za głowicą pasażera. Na zegary i do kompa. Czarny z białym paskiem VDO w oryginale
  14. Żarniki, soczewki, Odbłyśniki, silniczki, żarówki
  15. Jak wyżej h1 to przeciwmgłowe. Jeżeli wcześniej miałeś Valeo h4 to nie będą one świeciły
  16. Z tego co się orientuję to Przetwornice są takie same jak w ori xenonie audi a4 b5 lift
  17. Zawsze można przejść na pojedyncze cewki
  18. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kolega prezesik18 miał kiedyś takie imitacje samopoziomu
  19. Trzeba to przekręcić do środka lampy, zdjąć kulkę z gniazda i wyjąć. A najpierw cofnąć na maksa cały odblask
  20. Miernik i heja. Nakłuwaj każdy i sprawdzaj. Po to masz plus po zapłonie żeby po odpaleniu auta clh się dezaktywowalo
  21. 2- plus po zapłonie. Pod kierownicą jest lub z któregoś przekaźnika można złapać. 4- sygnał. Np z plusów kierunków
  22. Nie ma instrukcji podłączenia? Kupowałem inny i wszystko było opisane. Łatwa robota
  23. Silniczek krokowy nie trzyma wolnych obrotów . ewentualnie jeszcze sprawdź czujnik/włącznik zamknięcia przepustnicy
  24. Od h7 będzie pasować tylko trzeba by było zamienić wtyczkę h7 mijania na wtyczkę do Przetwornicy
  25. michcio28810 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy nie poluzowała się soczewka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.