Treść opublikowana przez michcio28810
-
Chropowate klosze lamp
Jak zabezpieczysz lampy np kwarcem to wcale nie zrobią się żółte. Albo megs do lamp 2-3 razy w roku
-
Jakie powinno być ciśnienie paliwa?
Regulator ciśnienia paliwa jest 4 barowy. Sprawdź go. Jak coś to gdzieś miałem sprawny
-
Szarpie, wysokie falujace obroty.
Nowy nie znaczy sprawny
-
A4 B5 2,6 - Rozszyfrowanie błędów
Zobacz czy wtyczka się nie wypiela z przepustnicy i czy ten switch działa
-
A4 B5 2,6 - Rozszyfrowanie błędów
W silniku 2 błędy od sondy. I 1 który może być przyczyną - czujnik pozycji przepustnicy , zamknięta
-
Szarpie, wysokie falujace obroty.
W 2.6 wolnymi obrotami steruje silniczek krokowy. Podmień na taki 100% sprawny. Ja wymieniałem kiedyś bo mi zacinało obroty na 3tys na mrozie
-
dziwny dzwiek po rozgrazniu
Na zimnym na ssaniu głośno chodzi to tego nie słychać
-
dziwny dzwiek po rozgrazniu
U mnie chyba też tak cyka. Możliwe że tak ma być
-
Soczewki z b8 polift
Ewentualnie wymiana całej przesłony np na 167
-
wymiana lamp mijania na mocniejsze.
Jeśli chodzi same żarówki to takie będą pasować. Myślałem że chodzi ci zmianę lamp z h4 na h7
-
wymiana lamp mijania na mocniejsze.
Same lampy pasują p&p. Musisz zamienić pin w manetce od świateł żeby mijania nie gasły jak włączysz długie. No i halo nie będziesz miał na Ori wiązce
-
Ledy w zwykłych lampach
Mam zwykle ledowe i świecą już ze 3 lata
-
problem z odma
Zdejmij dekle i wyczyść
-
Xenony samopoziomujące-Wyje
W Ori xenonie silniczek poziomowania jest taki sam jak w zwykłych h7. Silniczek padł albo kulka się złamała i dlatego nie idzie do góry
-
Reflektor z H4 na H7
Wykrecasz lampę, zakładasz nową, podłączasz kostkę i tyle. Nic nie musisz przerabiać
-
A4 B6 - Przekładka lampy z UK na EU (soczewka) Pytanie
Podkłada się gumowe tulejki między soczewkę a odblask.w ori tak jest. Może wypadły przy robocie
-
LAMPY REFLEKTORY FK AUDI A4 B5 94-99 S4 SOCZEWKA
Pasują bez cięcia błotnika. Jak widać wtyczka też jest okrągła czyli jak w przedlifcie. Osobiście bym ich nie założył ale to Twój wybór
-
Okablowanie H7 wewnątrz lampy
Aaa. No to tak. Mam chyba nawet takie wiązki
-
Okablowanie H7 wewnątrz lampy
Nie lepiej przełożyć całą wiązkę w dobrym stanie
-
Okablowanie H7 wewnątrz lampy
Możliwa jest wymiana całej wiązki. Kupujesz wiązkę z gniazdem albo cały dekiel ten w którym są kable
-
wymiana lamp mijania na mocniejsze.
Tak te
-
Regeneracja czy soczewki od b8??
B8 też świeci bardzo szeroko
-
Regeneracja czy soczewki od b8??
Założysz nie będziesz żałował
-
wymiana lamp mijania na mocniejsze.
Polecam tungsram megalight ultra. Nie są drogie a na prawdę dają radę. No chyba za masz wypalone odbłyśniki , wtedy żadna żarówka nie pomoże
-
Wymiana lamp na Depo
Czytałem temat od początku ale gdzieś mi to umknęło